מהי הסדרה האחרונה בה צפיתם?

המלצה על סרטים ותוכניות טלויזיה, פורמטים, חוויות ועוד.
Kondo10
סמל אישי של משתמש
אחראי תחום סרטים וטלויזיה
נתן תודות: 767 פעמים
קיבל תודות: 1511 פעמים

Re: מהי הסדרה האחרונה בה צפיתם?

נושא שלא נקרא #1171 

01/03/2021 9:15  
Avi_Dagan כתב:
@Kondo10
יש לך הספק מרשים ביותר!
האם יצא לך לצפות בPatriot באמזון פריים (שתי עונות)? כנראה הסידרה האהובה עלי בעשור האחרון אחרי טווין פיקס עונה 3.
...

תודה, אבל זה רק נראה ככה. אני אכן צופה בהרבה סרטים/סדרות יחסית לאחרים, אבל אני לא תמיד כותב עליהם ברצף.
כלומר, יש הפסקות של מעל חודש עד שאני מוצא את הריכוז לכתוב את מה שחוויתי. לכן לא פעם אני מרכז את הכל בכמה ימים רצופים
ומשום כך זה נראה כאילו רק לאחרונה ראיתי אותן, כשבפועל עוברים חודשים. (אני פשוט אוגר) לפעמים אני מדלג על כמה, ולא כותב מכל מיני סיבות
אפילו על סדרות מופת. (מכל מיני תקופות)

לגבי Patriot, עדיין לא ראיתי את הסדרה. יש לי אותה, אך סדר עדיפות, וסדרות חדשות שיוצאות בקצב מטורף (והתחשבות בצד הנשי)
דוחקות את הישנות שוב ושוב למטה. (מעניין למה אין שום דיון על הסדרה כאן)

אגב, על כל סדרה שאני רואה/כותב, יש לפחות עוד 3/5 סדרות שאני מפסיק לאחר כמה פרקים. (כמובן לא כותב עליהן, כי זה לא הוגן, ולא רציני)

Avi_Dagan
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 674 פעמים
קיבל תודות: 400 פעמים

נושא שלא נקרא #1172 

הבנתי!
מאוד ממליץ על פטריוט אם אתה אוהב הומור deadpan ובמאים כמו ווס אנדרסון. בעקרון היא על סוכן סמוי דיכאוני שהוא גם מוזיקאי פולק חובב (הפסיכותרפיה שלו זה לכתוב שירי פולק שמתארים בפרוטרוט כל מיני מבצעים חשאיים שהשתתף בהם). מלא דמויות מגניבות, הומור שחור אבסורדי וסינמטוגרפיה מרשימה.
Jack of some trades, master of none

Kondo10
סמל אישי של משתמש

נושא שלא נקרא #1173 

The Valhalla Murders
(עונה -1)

לאחר רצח אכזרי בנמל רייקיאוויק שבאיסלנד, שוטרת חוקרת את המקרה ביחד עם שוטר שחזר לאיסלנד ארץ מולדתו.
ביחד הם מגלים תככים שקשורים בעבר אפל של מעשים שגורמים קשים, שמובילים לסדרת רציחות, כדי להעלים כל ממצא מפליל.

דרמת מתח בשפה האיסלנדית מצולמת על פני נופי שלג יפים. הרבה מעשי רצח לאורך כל העונה, אך אי יכולת ליצור מתח קבוע
כאילו הקור גם משפיע על התנהלות החקירה, שמתנהלת לה בעצלתיים מקוממת ומעייפות. המשחק אינו מרשים ונראה לעיתים לא טבעי
גם בהתנהלות שפת הגוף והפנים - לא תמיד משרה אמינות. הסיבה היא לא השפה, אלא תסריט לקוי, ועלילה לא זורמת לאורך כל הפרקים.
כלומר, אין רמה קבועה בין הפרקים, חלקן מעניינים במיוחד הסוף, באמצע זה נראה כאילו היא דורכת במקום ללא התפתחות דרמתית.
סיפור הבסיסי טוב למדי ומעניין, לא ממציעה את הז'אנר מחדש - אבל דרמות מסתורין על רציחות, תמיד נושאים מסקרנים, גם שזה נעשה
אין ספור פעמים בעבר, המבחן הוא בביצוע. לפחות לא חסכו מהצופה דילמות כמו שעושים בהרבה סדרות - הסוף ברור ומובן עד הפרק האחרון
בלי להשאיר קצוות מיותרות. האם משכנע, לא במיוחד. היות והדרך לשם הייתה רצופה קטעים חסרי מעוף, משעממים, לא מותחים ולא קולחים.
צריך כישרון לדעת איך לשמור על רמת מתח ואיכות אחידה לאורך עונה שלמה, בלי ליפול לשאננות מייגעת שלא תורמת מאומה להבנת העלילה.

6.5/10

oferlaor
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
שם מלא: עפר לאור
נתן תודות: 640 פעמים
קיבל תודות: 4750 פעמים

נושא שלא נקרא #1174 

התחלתי את Patriot - מעולה!!!

Kondo10
סמל אישי של משתמש

נושא שלא נקרא #1175 

Tribes of Europa (2021)

לאחר אירוע פוסט-אפוקליפטית בשנת 2047 שגורם לטכנולוגיה המוכרת להפסיק לפעול, מה שמחזיר את העולם לימי הביניים.
מדינות מתפרקות וכל אירופה מחולקת למחנות ושבטים. אחד השבטים שמצא שקט ביערות מרוחקים מותקף על ידי שבט "העורבים" המסוכן
מונהגים על ידי אישה יפה אך אכזרית. מטרת התקיפה היא עקב התרסקות של כלי טייס עתידני של שבט ה"אטלנטיס" שבט מסתורי והיחיד
שהוא בעל טכנולוגיה מתקדמת. בתקיפה נהרגים ונשבים רוב השבט, מלבד שלושה אחים שאחת מהם מחזיק קובייה מסתורית שברגע שהיא
תתחבר לתיבה שתתן את כל התשובות לאסון הגלובלי.

מיני סדרת מד"ב בגרמנית מושקעת ומצולמת מופלא. 6 פרקים קצרים עם הרבה התרחשויות של אקשן ומתח קצבי לאורך כל העונה.
סדרה מאוד מושקעת ומרהיבה לעין, אין רגע דל אחד, הכל קורה מהר עם שלשוה סיפורים מרכזיים על האחים שכל אחד מנסה לשרוד בתוך הכאוס
בלי להבין מה המטרה של כל שבט. העריכה מזכירה מעט את "מקס הזועם" מבחינת יקום זהה, ואת "משחקי הרעב" בקצב המהיר שלו.
העלילה מתאפיין באכזריות מחליאה, רציחות אכזריות, שימוש בכוח והערצה עיוורת למנהיגים בעלי כוח ושררה שמזכירה משהו מהעבר האפל
בקיצוניות שלה. המשחק טוב ברובו עם דמויות מלהיבות וצבעוניות, מצליחה להעביר את התקופה באופן מוחשי, על אף חוסר שלמות בסיפור.

הכתיבה היא החולשה הגדולה של הסדרה. היות ומדובר על סיפור מד"ב/ אפוקליפטית/הישרדות עקוב מדם, הקטעים היותר טובים הם קטעי האקשן
והדינמיקה בין הדמיות, כל עוד נשארים בתחום הזה הסדרה מרתקת ומעניינת, ברגע שגולשים למסיבות סמים עם מוזיקה טכנו ואורגיות מוזרות
זה הגורם הפחות משכנע בסיפור. במיוחד שאפשר לנחש מראש מי ישכב עם מי כמה פרקים מראש בלי שום יצירתיות. מעבר לסיבות לא הגיוניות
לנהל יחסים בין מנהיגים שמחזיקים את כל הכוח, לבין בחירה דווקא בעבדים שמשרתים אותם. אלה היו הסצנות המוזרות ביותר שהסדרה הנפיקה
בשילוב הומור מאולץ, במינון מוגזם חסר חיבור לאירועים. הסצנות האלה של מוזיקה בשילוב אכזריות ומין, פגמו בכל החוויה מבחינתי. (ולא רק עבורי)

6.7/10

oferlaor
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל

נושא שלא נקרא #1176 

Patriot - עונה 1 (אמזון פריים)

ראיתי את הפרומו לסדרה לא מעט אבל לא הגעתי אליה עד שמישהו כאן המליץ והצצתי ונפגעתי.

סדרה שכתובה, מלוהקת ומשוחקת באופן מושלם. זו דרמדיה כלומר קומדיה במסווה של דרמה.

מרגל שעבר טראומה במצב נפשי מעורער, ספק התאבדותי ספק דיכאון עמוק, נקרא לדגל להציל את העולם בדמות מניעת התחמשות אטומית של אירן. לטובת זה הוא נדרש לחדור לחברת צנרת מפוקפקת שדרכה הוא אמור להעביר כספים ולהגיע לאירן. אלא שכל מה שיכול להשתבש לאורך הדרך משתבש. כל פעולה הכי בסיסית מקבלת תפנית, מערבת ומסבכת עוד ועוד אנשים והגישה הדיכאונית שלו רק הופכת את המסע למורכב יותר ויותר.

קשה מאוד להצחיק אותי. אפשר לספור סדרות שממש מצחיקות אותי בקול על יד אחת (הליגה, תמיד זורח בפילדלפיה, colbert report) כל השאר במקרה הטוב מעלים חיוך על פני.

כאן קשה היה לי לשמור על החיוך ולא לעצור מדי פעם בשביל לצחוק את הנשמה שלי. הפיילוט לדעתי מבריק ברמה לא הגיונית. כמות ההברקות שם והסטיה מהשבלונות של הסדרות שאנחנו מורגלים בהם פשוט יוצאת דופן. גם השחקנים מבריקים אחד אחד, כולל הגיבור הראשי (שהוא גם "גורדו" בסדרת אפלTV+ המעט נדושה "for all mankind" נותן את הופעת חייו), האח קל הדעת שלו, אביו (טרי אוקיף המעולה "ג'ון לוק" מ-Lost).

רק התחלתי את העונה השניה, אבל זו באמת אחת הסדרות הטובות מהשנים האחרונות ואחת שמאוד לא מוכרת וחבל.

9/10

oris74
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
שם מלא: אורי
נתן תודות: 1102 פעמים
קיבל תודות: 916 פעמים

נושא שלא נקרא #1177 

משיח - עונה ראשונה (ששודרה בסלקום)

מאד אהבתי את סדרת הרשת והמעבר להפקה מושקעת הרים את הסדרה בכמה רמות ועדיין שמר על החן המקורי.

לדעתי זו אחת הסדרות הישראליות הטובות ביותר שראיתי בשנים האחרונות - חוץ מזה שהיא מאד הצחיקה אותי לדעתי יש פה שילוב נהדר של ליהוק מעולה, פסקול נהדר ואפילו החלקים שיותר קשורים לדרמה עשויים בחן וברגש.
התחלתי לראות את עונה 2 ונראה ששמרו גם שם על איכות גבוהה.

9

Avi_Dagan
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #1178 

05/03/2021 18:50  
oris74 כתב:
משיח - עונה ראשונה (ששודרה בסלקום)
9
...
כגן פשוט מצויין. אפילו בסדרת הילדים/נוער "אלישע" שראיתי עם הבן, הוא משחק אותה.

Avi_Dagan
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #1179 

05/03/2021 11:24  
oferlaor כתב:
Patriot - עונה 1 (אמזון פריים)

ראיתי את הפרומו לסדרה לא מעט אבל לא הגעתי אליה עד שמישהו כאן המליץ והצצתי ונפגעתי.

סדרה שכתובה, מלוהקת ומשוחקת באופן מושלם. זו דרמדיה כלומר קומדיה במסווה של דרמה.

9/10
...
מצטרף לכל מילה. זו סידרה שטסה מתחת לראדר והיא יהלום. אפילו ראיתי אחר כך את The Secret Life of Walter Mitty שהיוצר כתב מרוב שהתרשמתי, שלא עמד בציפיות. יצא לי להחליף רשמים עם חבר שגם ראה וזה הפך לשיחה של שעה שנזכרנו באין ספור סצינות מבריקות.

אגב, היוצר עשה עוד סידרה אחרי זה ששרדה רק עונה אחת. התחלתי לראות אותה כשאין לי שום מושג מה היא ומי מעורב בה (אני אוהב לראות סדרות שאספתי בלי לבדוק/להזכר מה הן) ותוך מספר דקות היה אפשר לקלוט את הסגנון היחודי שלו. לא היתי במוד המתאים לה באותו רגע ואני שומר אותה לרגע המתאים: .Perpetual Grace LTD

idan309
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 298 פעמים
קיבל תודות: 321 פעמים

נושא שלא נקרא #1180 

Warrior Season 1+2
https://www.imdb.com/title/tt5743796/?ref_=fn_al_tt_1

לא נופל בהרבה מבאנשי.
מזמן לא נהניתי כך מסדרה
8/10

Kondo10
סמל אישי של משתמש

נושא שלא נקרא #1181 

WandaVision

זוג גיבורי העל וונדה מקסימוף והאנדרואיד דמוי-האדם ויז׳ן חיים בשלווה בעיירה שקטה. הם מסתירים את היותם בעלי כוחות - על
בכל מיני דרכים ולא חושדים בכלום. חייהם הרגועים מקבלים תפנית כאשר הם חושדים שהמקום הפסטורלי לכאורה אינו כפי שהוא נראה
והם בעצם נמצאים בנקודה מסוכנת ביחסיהם.

כל כך הרבה דובר על הפתיחה בשחור לבן עם התמונה החתוכה בצדדים שהזכירה את שנות ה-60 בלי לתת הרבה הסברים.
זה אולי היה מעט מוזר אך ללא ספק העלה את הסקרנות מה הם רוצים לומר בעצם. אפשר לוותר כמו שרבים עשו או להמשיך לפרקים הבאים.
מי שכן גילה מעט סבלנות כלפי הדמיות שנראה שאין להם לאין להתפתח, גילה שבפרקים הבאים התמונה לא רק קיבלה צבע, תרתי משמע
אלא גם הדמיות ומסגרת העלילה מתחילה לקבל הסברים ומשמעות. הקונספט של מארוול ללכת מיני-סדרה עם פרקים קצרצרים עשה
רק טוב לסדרה. פשוט תענוג לצפות בסדרה שהיא קצרה בלי יותר מדי עומק, ועדיין להפיק ממנה הנאה. מי שעושה את הסדרה לטובה ואיכותית
היא כמובן Elizabeth Olsen דמות מרשימה, חכמה, משעשעת ואמינה. קשה למדוד את Paul Bettany כי הוא רוב הזמ ויז'ן, כלומר חסר הבעות.
כל שאר הדמויות מסביב תורמות להבנת הסיפור, כל פרק מתגלה עוד פרט מה שהופך את העלילה ליותר הגיונית וברורה להבנה. למרות שאלמנט המתח נמוג מעט, היות והכתיבה לא הטיבה להסתיר כמה פרטים בעלי משמעות - לשלבים יותר מתקדמים בעלילה. (פספוס קטן)

הקונספט של הופעה מול קהל עם בדיחות הקרש וצחוק ברקע, מתגלה כסוג של פרודיה די מוצלחת להבין את המניעים של הגיבורים.
העלילה מוזרה תחילה, עד שהיא מתחילה לחשוף יותר ויותר פרטים שהופכים את החיבור ביניהם למבריק, אך משונה. העיצוב מוקפד עם פסקול טוב
תורמים רבות לאווירה. יותר מכל הסדרה עוסקת באהבה, עצב, פרדה, ונוגעת בעדינות באבל ובדידות, בסיום פונה לכיוון הרגשני (מידי) של אהבה
שהייתה נוגעת ללב. יחד עם זה טשטשה במעט את מהות הסיפור של "גיבור -על" שלקראת הסוף (אחרי הכתוביות) נותרנו תוהים האם זה הסוף
הראוי, או שאולי אפשר לפתח את הדמויות הלאה, או שעדיף להותיר את הדברים ככה, ללא ניסיון לפתח ספקולציות נועזות, ומתבקשות לסיום.

8/10

oferlaor
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל

נושא שלא נקרא #1182 

Patriot - עונה 2 (אמזון פריים)

המשך הסדרה שבה סוכן מודיעין, עם משפחה מיוחסת במיוחד, ממשיך לנסות להשלים את המשימה שלו מהעונה הקודמת וכמו בפעם שעברה, המצב רק מחמיר ככל שהוא מתקדם בשלבים של המשימה המקורית שלו. עוד אנשים ממשיכים להפגע מסביב או להצטרף למעגל המעורבים.

הרבה פחות אופטימי ושמח מהעונה הקודמת אבל עדיין מבריק לחלוטין, מקורי ולא צפוי. באסה שאין עונה שלישית, כנראה בגלל שהשחקן חלק מצוות של סדרת אפל המצליחה (יחסית) "for all mankind".

9/10

Kondo10
סמל אישי של משתמש

נושא שלא נקרא #1183 

השוטרים
(עונה -1)

קצין בילוש מצטיין עובר מתחנת המשטרה בתל אביב לעיר הולדתו נהריה לתפקיד כקצין ראשי בתחנה
ולהמשיך ללמוד ולהתקדם בדרגות. בתחנה הוא מוצא שוטרים מפוחדים ולא ממושמעים כי הם חוששים מארגון הפשע בעיר
של מאור עזרא, שלא בוחל בשום אמצעים ומטיל אימה בעיר. לאחר עימות ישיר עם חייליו של הבוס הם זורקים רימונים על בתיהם של השוטרים
ומאיימים על חיי משפחתם. כדי לשמור על מעמדם ולהילחם בארגון הפשע החזק, השוטרים מחליטים לדבר בשפה של הפושעים
ומבצעים פעולות תגמול כנגן הארגון על ידי הטמנת מטעני נפץ בביתו ורכבו של ראש ארגון פשע. מבוסס על סיפור אמיתי שאירע ב - 2006.

איני נוהג לצפות בסדרות ישראליות בטח לא סרטים. משהו במשחק וההפקה תמיד מרגיש לא אמין. מספר הפעמים שראיתי סדרה ישראלית
אפשר לספור על יד אחת בקושי. הפרשה שטלטלה את הארץ בה שוטרים לקחו את החוק לידיים, וזכתה לכינוי "השוטרים הנוקמים" שבסופם נאסרו
המעורבים, ונשלחו לכלא. חייב להודות שעצם העובדה שידעתי את כל הפרטים הורידה מעט מהסקרנות לראות את הסדרה -כי אני יודע את הסוף.
מנגד היה משהו בסדרה שמשך את הצופה לראות את המעללים של השוטרים מתוך סקרנות לגלות אולי עוד כמה פרטים פיקנטיים מהפרשה.
תוסיפו לזה שזה שודר בערוץ זמין ונצפה, למרות שאני מודע לעובדה שההפקות על סדרות בארץ עלו ברמה, וזה לא פלא שהן נמכרות לעולם.

רימונים לבתי שוטרים ואיומים עליהם ועל בני משפחותיהם, גנגסטרים מפחידים, פוליטיקה מושחתת, עיר שנשלטת על ידי חברות פשע
לא משהו חדש -זה קיים גם היום בלי שמישהו עושה באמת משהו בנידון. דובר רבות על הליהוק של הסדרה, במיוחד ראש ארגון הפשע מאור עזרא
(מיכאל מור במציאות ) בגילומו המופלא של שלומי יפרח שזוכה לשלל תגובות חיוביות, וזה תפקידו הראשון. (ואגנר מורה הישראלי) צחי הלוי הדמות הראשית שחקן טוב, לא ממש מלהיב או בעל כריזמה מיוחדת. שני כהן רעייתו בסדרה מפתיעה לטובה. מי שבולט מעל כולם הוא דני שטג שמציג
משחק איכותי, ודמות מרתקת.

בניית העלילה עשויה היטב וסוחפת, רמת המתח נשמרת לאורך כל הפרקים, כמה פרקים השאירו אותי על קצה הכיסא, במיוחד בפרקים האחרונים.
התסריט כתוב מופלא למרות שלא צמוד לאותו סדר אירועים בדיוק. הבימוי וכל ההפקה מסביב מוקפדת וראויה לשבח, הסיום היה מלהיב ומותח
עד השנייה האחרונה - מה שהעניק המשך לעונה שנייה, שכבר הוכרזה. לא אתפלא שגם את הסדרה הזו ירכשו בחו"ל.

8.2/10

Avi_Dagan
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #1184 

Efterforskningen (The Investigation) Mini Series (TV2 Play, Denmark)

אני מחבב את הסדרות הנורדיות האלו, אבל לא מספיק מהן בגלל הניג'וס בלקרוא כתוביות.

הסידרה עוסקת בחקירת מוות של עיתונאית בצוללת "homemade". מבוסס על מקרה אמיתי מלפני כמה שנים.
ההתמקדות היא בחוקר הראשי והצוות שאוסף את הראיות וההוכחות בכדי להעמיד את הנאשם לדין והקשיים הרבים סביב בניית התיק.

זה נשמע די סטנדרטי אבל זה לא, ויש איזה טוויסט שונה ממה שאנחנו מורגלים אליו, שאני מעדיף לא לפרט כי זה קצת מקלקל.

משחק מצויין ומאופק של רוב הדמויות.

8.8/10

Kondo10
סמל אישי של משתמש

נושא שלא נקרא #1185 

Your Honor
(עונה -1)

שופט מכובד מניו אורלינס שאשתו נרצחה במהלך שוד אקראי, מעמיד את משרתו ושמו הטוב בסכנה ממשית
כאשר בנו היחידי פוגע בטעות נער בתאונה, ובורח מהאזור בלי לעזור לנער הפצוע אנושות. האב מנסה להסגיר את בנו למשטרה
אבל משנה את דעתו כאשר הוא רואה שמדובר על בנו של מאפיונר מקומי.

הגרסה האמריקנית לסדרה "כבודו" הישראלית. הרבה באז מסביב לסדרה עם ליהוק טוב לכאורה, מובילה למפח נפש.
הסיפור בבסיסו מרתק, שופט מוכר נקלע לסיטואציה שמאלצת אותו לעבור על החוק שעליו הוא מגן. בלי קשר לעניין המוסרי
כי קולנוע לא אמור להיות מוסרי, אלא להעביר חוויה עד כמה שאפשר טובה. הפתיחה דווקא סוחפת ומסקרנת עד שהיא הופכת למטלה
בלתי אפשרית צפייה, כל פעם יותר. זה לא רק בגלל צירופי מקרים מגוחכים שמעלים שוב ושוב כמה גבות, אלא ליהוק השחקנים לא אמינים
בשילוב תסריט שמתח את החבל לגבהים לא הגיוניים. הילד של השופט מרגיז מנהל מערכות יחסים מאולצת, הילדה של הגנגסטר לא אמינה
Michael Stuhlbarg המאפיונר מרגיז עם פרצופים לא ברורים, לדאבוני כל הצלע הנשי מעלה הרהורים האם זאת הרמה המקובלת היום.
כל דמויות השוליים מהפשע שהיו אמורות להוסיף את הצבע, לא משכנעות. Margo Martindale לא מכיר שחקנית מיותרת יותר ממנה.
Carmen Ejogo עדיף שתחליף קריירה. מי שאמור להוביל את הסדרה כי הוא הרי עשה את תפקיד חייו - הוא Bryan Cranston שמוכיח שוב
שאין ממש קשר בין דמות טלוויזיונית, אפילו מוצלחת ביותר, לבין כשרון משחק אמיתי. הוא לא היחידי שכושל שוב ושוב כשהוא נאלץ לצאת מהמקום
המוכר והנוח שלו, כדי לפתח דמות אחרת -זה פשוט נראה עלוב. לא האמנתי לו בשום שלב, היחסים שלו עם האישה הצעירה היה מאולץ, ולא רק בגלל הפרש גילים, אלא מבחינת חיבור טבעי שלא היה קיים. אגב, רק אני שמתי לב שהשופט "המכובד" מתהלך עם נעלי ספורט גם כשהוא עם חליפה ייצוגית, בבית משפט - בחירה עלובה, שלא הייתה הולמת ומתאימה למעמד. (יש גבול לרמת הבינוניות שאפשר להעביר)

כאשר רוב הליהוק אינו נותן את המינימום להרים את העלילה, התוצאה לא מתגמלת. האור היחידי הם דווקא דמויות השוליים, כמו עוזר הגנססטר
שהיה מעניין, ובמיוחד Isiah Whitlock Jr שהיה הדמות הכי מרתקת, אבל גם הוא במעט זמן מסך שלו לא יכל לחולל מהפיכה בסיפור הנדוש.
אין לי מושג מה הרמה של המקור, כי בכל מצב נתון אעדיף תכנים שאינם מהארץ -והסיבות הן רבות ומגוונות. כרגיל התחלנו זוג, נשארתי לבד
ולא בפעם הראשונה, למתמודד (בכוח) מול עלילה מופרכת, ליהוק מוזר, סיפור לא משכנע, יותר מידי צירופי מקרים, רומנים מארץ האגדות
ללא חיבור רגשי, ומשחק שהעלה בי גיחוך. סדרה שמתקשה לתגמל את הצופה ועדיף שלא ימשיכו אותה, בטח לא עם בריאן קראנסטון החדגוני
למרות שהסוף עשה איזה צדק מסוים, לכאורה.

6.8/10

שלח תגובה

חזור אל “סרטים וטלויזיה”