Kaleidoscope - סדרת דרמת/שודים בהפקת רידלי סקוט עם ג'יאנקרלו אספוזיטו ורופוס סוול

המלצה על סרטים ותוכניות טלויזיה, פורמטים, חוויות ועוד.
Kondo10 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
אחראי תחום סרטים וטלויזיה
נתן תודות: 765 פעמים
קיבל תודות: 1510 פעמים

Re: Kaleidoscope - סדרת דרמת/שודים בהפקת רידלי סקוט עם ג'יאנקרלו אספוזיטו ורופוס סוול

נושא שלא נקרא #16 

כמה שאני מנסה להתחבר לסדרה זה לא הולך. הסיפור מעניין אך הביצוע לטעמי מבולגן - אבל הליהוק ממש מעולה. אני חושב שמעבר לשחקן Giancarlo Esposito שבעבר עוד לפני שהוא קיבל את הפרסום הגדול - זיהיתי את היכולת המופלאה שלו בסדרה "שובר שורות" וכבר בזמנו כתבתי על שחקן שיפרח בעתיד. אבל דווקא השחקן Rufus Sewell שהוא באמת שחקן איכותי ונפלא - לא מקבל את החשיפה לה הוא ראוי בזכות.
כלומר, שחקן מרשים בהחלט שלא זוכה להערכה מספקת, וזה ממש חבל כי אנחנו מפסידים שחקן מצוין.

dmitrys
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 150 פעמים
קיבל תודות: 181 פעמים

Re: Kaleidoscope - סדרת דרמת/שודים בהפקת רידלי סקוט עם ג'יאנקרלו אספוזיטו ורופוס סוול

נושא שלא נקרא #17 

השחקן הזה היה הכוכב הראשי בסדרת הדגל של אמאזון the man in the high castle. אפשר להגיד שקיבל מספיק חשיפה , ובצדק.

ג'נקרלו אספוזיטו אולי עשה את הפריצה שלו לתודעה של כולנו בשובר שורות, אבל בשובר שורות כל שחקן היה בול ושיחק מדהים. על רובם לא שמעתי לפני כן, והם כולם עשו רושם של שחקנים מדהימים.

Kondo10 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש

נושא שלא נקרא #18 

נסה להשתמש במנגנון החיפוש באתר, תגלה שכתבתי על The Man in the High Castle כמה וכמה פעמים (עשרות פעמים לפחות)
בפרט ציינתי את משחקו המצוין של Rufus Sewell. אבל חשיפה מבחינתי זה לא רק בסדרה הנפלאה הזו, אלא קבלת תפקידים מרכזיים בעוד סדרות
וכמובן להופיע בסרטים בתור שחקן ראשי. שוב, שחקן לא מוערך מספיק שיכול לגלם כמעט כל תפקיד כולל תפקידי אופי מורכבים (אין הרבה/מספיק שחקני אופי איכותיים).

עם זאת הוא לא היחיד שיש לו כישרון רב שלא בא לידי ביטוי בקבלת תפקידים - יש רשימה ארוכה של שחקנים איכותים שלא זוכים להערכה
מסיבות שונות כולל שחקניות. בעולם שגל גדות (בינונית ומטה) מובילה בתקציבים ותפקידים זוהרים, זה רק מעיד עד כמה רמת משחק או יכולת טובה
לא חופפת לקבלת תפקידים. לדאבוני מיצוב/לוק זה שם המשחק היום ולא יכולת משחק.

gilg7
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 552 פעמים
קיבל תודות: 272 פעמים

נושא שלא נקרא #19 

אם כבר מזכירים את ההסטוריה של השחקנים:

את Rufus Sewell ראיתי לראשונה בויקטוריה והוא שיחק שם טוב מאוד לדעתי. באיש במצודה הרמה פחות התלהבתי מהמשחק שלו אבל עדיין שחקן מצויין.

את Giancarlo Esposito הכרתי פעם ראשונה בסדרה Revolution שם הוא כיכב בתפקיד נוויל - שהיה דמות שלילית, לא יודע כמה עוד זוכרים אותה את הסדרה הזאת מ 2012.
toxin
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 47 פעמים
קיבל תודות: 688 פעמים

נושא שלא נקרא #20 

Rufus Sewell הוא שחקן ותיק. ראיתי אותו לראשונה בסרט "עיר אפלה". למי שעדיין לא ראה, מומלץ:

https://www.imdb.com/title/tt0118929/?ref_=nv_sr_srsg_0
נערך לאחרונה על ידי toxin ב 29/01/2023 8:21, נערך פעם 1 בסך הכל.

gilg7
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 552 פעמים
קיבל תודות: 272 פעמים

נושא שלא נקרא #21 

לא הכרתי את Dark City אז הרווחתי משהו היום 😂

Kondo10 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש

נושא שלא נקרא #22 

Dark City סרט באמת מצוין, אך לא בסרט הזה Rufus Sewell הרשים אותי במיוחד אלא בסדרה Man in the High Castle
וגם לא בסרט The Illusionist. אגב זה קורה להרבה שחקנים גם ותיקים, שהם לא ממש בולטים, ורק לאחר כמה שנים מגלים אותם
לאחר הופעה כובשת בסדרה או בסרט.

Kondo10 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש

נושא שלא נקרא #23 

לקח לי הרבה זמן לסיים את הסדרה מחוסר אחידות של העלילה. בסופו של דבר סדרה מבולגנת, למרות שחקנים מעולים.
סדר הצפייה באמת לא רלוונטי מבחינתי, כי בסופו של דבר מגיעים לאותה נקודה. הבטחה גדולה שלא מומשה עד סופה מהרבה סיבות.

dmitrys
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 150 פעמים
קיבל תודות: 181 פעמים

נושא שלא נקרא #24 

ראיתי 2 פרקים ראשונים של קליידוסקופ ואני מתלבט אם להמשיך לראות.
משהו לא אפוי שם, העלילה לפעמים לא הגיונית, הדמויות לא מתאימות לתפקידים שהם אמורים לבצע בסדרה.
גורם לי להתגעגע ל"שובר שורות", שם כל פרט נראה הגיוני ואני מאמין לסיפור במקום לחפש חורים בעלילה.
זה הולך להשתפר בקליידוסקופ?

שלח תגובה

חזור אל “סרטים וטלויזיה”