Ebay ו-Import charges החדש...והמעצבן

פורום לדיון על נושאים הקשורים לפן המסחרי ו/או השירותי של התחום (איפה קונים? כמה עולה? מי הייבואן? המלצות על חנות? ענייני ייבוא/מכס וכו').
קרוקס44
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 152 פעמים
קיבל תודות: 99 פעמים

נושא שלא נקרא #31 

ALFRED3
תנסה לפנות לאיביי ישראל אולי הם יעזרו לך ,בכל מקרה אין לך מה להפסיד
בהצלחה

ALFRED3
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 41 פעמים
קיבל תודות: 6 פעמים

נושא שלא נקרא #32 

קיבלתי תשובה כאורך הגלות שתמציתה היא שבכל פעם שמתשמשים בגלובל בלה בלה בלה שלהם

זה כל הסעיפים/חיובים שיש .. קחו בחשבון ש Excise taxes זה מס בלו שמשלמים רק על דלק וסולר .זה פשוט הזוי .יכולים להרים אותם על טיל על חיובים שגויים שלא לצורך .ייצוגית שמתלבש כמו כפפה..

* Value added taxes
* Duties
* Tariffs
* Excise taxes
* Other amounts assessed or levied by any government involved in the import of items
* Third party brokerage fees
* Penalties
* Classification charges associated with the assignment of a Harmonized System classification code
* Charges for export compliance screening and verification and the assignment of an Export Control Classification Number (ECCN)
* Operational expenses associated with short-term loss recovery

Nemesis
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 30 פעמים
קיבל תודות: 453 פעמים

נושא שלא נקרא #33 

עקרונית זה כולל גם עמילות מכס, אז זה הגיוני שזה מעל 17%, אבל אין ספק שהמחיר שלהם מופרך לטעמי.

dragon
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 132 פעמים
קיבל תודות: 2 פעמים

נושא שלא נקרא #34 

הם יכולים גם להוסיף Regensturdiation charge, או בעברית מס הצרחלפיגיות או כל דבר אחר. הטיעון שלהם: אתה לא חייב לקנות אם זה לא מקובל עליך. והם מתכחשים לכך שהם מסתירים את החיוב הנוסף שלהם לא רע בכלל. מסתירים - אבל לא מעלימים אותו לגמרי. תחמנות שיווקית בהתגלמותה הצרופה.
.Anything can be done, but it's only done if it's done

gal-cohen
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 630 פעמים
קיבל תודות: 1001 פעמים

נושא שלא נקרא #35 

איביי הפך ללא אטרקטיבי כבר כמה שנים.. עוד מהרגע שהם הלבישו עלויות משלוח אחידות כמעט וגבוהות מאוד על כל הפריטים מארה"ב.

jtk
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 454 פעמים
קיבל תודות: 533 פעמים

נושא שלא נקרא #36 

אני לא חושב שהם מחייבים מוכרים. נראה לי שזה פשוט מה שקורה כשמוכרים לא בוחרים לאפשר משלוח ישיר, ולא מבטלים את אפשרות ה-GSP שכנראה דולקת כברירת מחדל.

לדעתי זה רק מרחיב את כמות המוצרים הנשלחים. המחיר לרוב לא משהו, אבל למי שזה מתאים זה נותן עוד אפשרות, ובדברים שהסתכלתי זה עדיין זול מהממוצע ביחס לחנויות מחוץ לאיביי ששולחות לארץ.

ALFRED3
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

נושא שלא נקרא #37 

כעקרון המוכרים בכלל לא מודעים לסכום הנוסף .אתמול דיברתי טלפונית עם המוכר ולא היה לו מושג בהתחלה על מה אני מדבר.מצד שני לא כל כך מעניין את המוכר כי לא הוא נושא בעלויות והוא גם לא מתעסק עם השילוח לחו"ל .עדיין אני בודק מולם בשנית .אם הם מאשרים שעל כל מכירה ושימוש דרך GPS של איביי משלמים את כל המיסים והאגרות שהם רשמו במייל הראשון ,הם גנבים בעליל . מס בלו אין לו שום קשר למוצרים אלקטרונים .. ביקשתי גם ליצור קשר עם מחלקת המיסים שלהם .

jtk
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #38 

לא נראה לי שיש מה לטרוח לדבר איתם, כי אני לא חושב שהפירוט שלהם לגבי המיסים מתייחס למה משולם בפועל.

אני משער שהם לוקחים סכום כולל כלשהו, לפי שיקול דעתם וחישובי העלות/תועלת/סיכון שלהם. זו סתם רשימה כללית שאומרת שהתשלום נועד כללית לכסות כל דבר שעלול להיות, בכל מדינה.

אם כבר, עדיף להשקיע את האנרגיה באמזון. אולי שיתקנו הם את חישובי המיסים השגויים שלהם, ואת ההגבלות משלוח הלא אחידות על מוצרים.
נערך לאחרונה על ידי jtk ב 17/12/2019 21:39, נערך פעם 1 בסך הכל.

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
שם מלא: ערן
נתן תודות: 518 פעמים
קיבל תודות: 4198 פעמים

נושא שלא נקרא #39 

jtk - בניגוד לאיביי, באמזון כשיש טעות במיסים היא מתוקנת אוטומטית (ההפרש מוחזר אליך אוטומטית בלי אפילו שתבקש), כך שתמיד תשלם בסוף מה שצריך ללא חשש. מהרבה נסיון שלי ושל הרבה אחרים פה בפורום.

jtk
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #40 

הבעיה עם אמזון היא שהם מצהירים על ערך שגוי כשיש הנחות וכו'., ואז צריך לריב עם המכס כדי לקבל החזר.
(עדיף שנמשיך בשרשור אמזון...)

ALFRED3
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

נושא שלא נקרא #41 

jtk כתב:לא נראה לי שיש מה לטרוח לדבר איתם, כי אני לא חושב שהפירוט שלהם לגבי המיסים מתייחס למה משולם בפועל.

אני משער הם לוקחים סכום כולל כלשהו, לפי שיקול דעתם וחישובי העלות/תועלת/סיכון שלהם. זו סתם רשימה כללית שאומרת שהתשלום נועד כללית לכסות כל דבר שעלול להיות, בכל מדינה.

אם כבר, עדיף להשקיע את האנרגיה באמזון. אולי שיתקנו הם את חישובי המיסים השגויים שלהם, ואת ההגבלות משלוח הלא אחידות על מוצרים.
...
·בכל זאת אי ביי מגיעים לסכום "מס" מסויים והם חייבים לפרט איך הם מגיעים לחישוב .למה שלא יהיה שקיפות? הם לא היחידים שעושים משלוחים לחו"ל ..

kaplaey2
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 96 פעמים
קיבל תודות: 206 פעמים

Re: Ebay ו-Import charges החדש...והמעצבן

נושא שלא נקרא #42 

היי חברים,

מקפיץ...

צריך להזמין מוצר יד-שניה מ EBAY, קראתי 4 דפים של השירשור ועדיין לא מבין!
נניח ואני מסכים לכל עמלות השקר שלהם, והמיסים ההזויים שהם מחשבים מראש

עדייו נשאלת השאלה, כשהחבילה נשלחת ומגיעה לארץ עם DHL ואו UPS (אני מניח שבזה הם משתמשים?)
האם בישראל יגבו ממני עוד "עמלות שקר" כאלו ואחרות?

Ilyan
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 133 פעמים
קיבל תודות: 155 פעמים

נושא שלא נקרא #43 

לא, אתה משלם הכל מראש כי הגביית יתר זה על עמילות מכס.

אגב, הפער בין איביי לאמאזון מאוד דומה לפי מה שראיתי. בערך 2% יותר יקר באיביי. באמזון גם כבר כמעט כל ההזמנות יוצאות לי עם מיסים ע"ס 20% בערך.

BoazSimhony
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 7 פעמים

נושא שלא נקרא #44 

תנסו אי ביי אוסטרליה, או אנגליה. פחות מופיע התוכנית של המס הגלובלי שלהם

שלח תגובה

חזור אל “ייבוא, תמחור ושירות”