תקלת שירות עם קדמה קפה

פורום לדיון על נושאים הקשורים לפן המסחרי ו/או השירותי של התחום (איפה קונים? כמה עולה? מי הייבואן? המלצות על חנות? ענייני ייבוא/מכס וכו').
אורניקו (פותח השרשור)
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 70 פעמים
קיבל תודות: 101 פעמים

תקלת שירות עם קדמה קפה

נושא שלא נקרא #1 

אני ממליץ לכל מי שכספו זמנו ועצביו חשובים לו להימנע מעשיית עסקים עם קדמה קפה.
לפני כחצי שנה מכונת הקפה שלי קוויקמיל דאבלבוילר נשלחה לתיקון אצלם דרך עוסק בתחום מדרום הארץ. מילא שלקח להם יותר מ-3 שבועות להשיב אותה מתיקון פשוט מאד למרות פניות חוזרות ונשנות שולחים מחר שולחים מחר שולחים מחר....
כשכבר הגיעה - נדהמתי לגלות שחסרה לה רגל...
בקדמה לא הכחישו שהיא הגיעה אליהם עם רגל ואמרו חד וחלק שאם היתה מגיעה רק עם 3 רגליים היו מודיעים על כך ובחרו להאשים את חברת ההובלות, לא ברור איך ולמה חברת ההובלות אחראית על רגל שמוברגת מבפנים, גם אם באורח פלאי ההברגה נפתחה הייתי מצפה שהרגל תיהיה בתוך הארגז והבורג והשייבה ישארו בתוך המכונה אך כמובן שלא נותר לרגל זכר.
בקדמה אמרו רגע נבדוק, תשלח לנו תמונות של הרגל החסרה, ורגע נראה ותשלח לנו עוד תמונות של הרגל שחסרה ולמרות שאני שולח להם באותו הרגע , אצלם "רגע" זה יומיים-שלושה עד שאני מתקשר שוב לבדוק איך הם דואגים לי לרגל אחרת. שולחים לך מחר, שולחים מחרתיים, שולחים ביום ראשון... עובר לו חודש של עוד ועוד טלפונים ואז הם פתאום אומרים שבכלל אין להם רגל כזו. וואלה אבל היה לכם חודש למצוא רגל במקום למרוח אותי ! "מה אתה רוצה מאיתנו, כולה רגל, לך להום סנטר ותקנה רגל אחרת ופשוט תגיד לנו כמה עלה". אשכרה ענו ככה. מיותר לציין שבהום סנטר אין שום דבר שאפילו דומה לרגל כזו, נכון ?

איכשהו קיבלתי את הטלפון של אלון, בעל הבית. הסברתי לו את הסיטואציה, הוא התנצל על היחס. לרגע חשבתי שמשהו ישתנה. ביקש תמונה של הרגל. שלחתי לו. אמר שאין להם רגל כזו והציע לשלוח לי 2 רגליים "דומות". אמרתי שכל עוד הן באותו גובה והמכונה תהיה מפולסת אני מוכן להתפשר. אמר שהרגליים שהוא מציע גם בגובה אחר,
כאילו שבשביל רגליים שלא מתאימות למכונה אני צריך אותו בכלל....
הצעתי שאם כבר רגליים אחרות ולא באותו גובה אז לפחות שישלח לי סט של 4, כדי שהמכונה תשב ישר.. די טריוויאלי, לא ? הבטחתי שאני גם אשלח לו חזרה לחלפים את 3 הרגליים שאפרק מהמכונה שלי.
לתדהמתי תשובתו היתה "בתשלום כן".
אשכרה כתב לי את זה כאילו שביקשתי איזו טובה או שדרוג או משהו מעבר ללקבל את המכונה שלי לא פגומה וכאילו שלא הייתי הכי סבלני במשך חודש עם המריחות שלהם.... כשהערתי על כך שנראה לי לא סביר להצטרך לנהל איתו מו"מ על הדבר המובן מאליו הזה של לא לקבל חזרה מתיקון מכונה פגומה הוא פשוט הפסיק לענות לי ולא חזר אליי עד היום... ממש שירות למופת.

אלמלא היה מדובר "רק" ברגל גומי ואלמלא עצביי וזמני היו חשובים לי ייתכן והייתי מטריח עצמי עד אליו עם המכונה ולא עוזב עד שלא יפתור את העניין. עד היום המכונה שלי יושבת על 3 רגלי גומי מקוריות ועוד פינה על חתיכת עץ ואלון מקדמה הוכיח לי שהוא מתפרנס מגזל ואיש שירות רע וקטן קטן קטן,
ואם כך הוא מתנהג אפילו עם רגל גומי שהוא ועובדיו איבדו כשנמסרה אליהם מכונה לטיפול וחזרה ממנו פגומה - קל וחומר שאני ממליץ לא לרכוש ממנו אפילו בורג, וודאי לא ציוד באלפי שקלים שהוא אמור להיות נותן האחריות והשירות...
IMG-20210113-WA0024.jpg
IMG-20200706-WA0003.jpg

TsurTriger
סמל אישי של משתמש
כתב צילום
כתב צילום
נתן תודות: 182 פעמים
קיבל תודות: 300 פעמים

Re: תקלת שירות עם קדמה קפה

נושא שלא נקרא #2 

נשגב מבינתי איך על ארבעה גרמים של גומי שחור ובורג , לכאורה, להתנהג ככה ללקוח שנתת לו שירות ועוד אתה גרמת לתקלה. לא מובן לי ולא נתפס.
אורן, כמה עולה להזמין מאיבאי או משהו בסגנון, סט 4 רגליים חדשות?
צור טריגר.
www.trigger-studio.com

f_22
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 209 פעמים
קיבל תודות: 49 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

מרגיז ברמות על.
תודה על ההשקעה שבלשתף.
ומה זה לעזאזל פורום "יבוא תמחור ושירות"? זה סוג של בוידעם? מנסים שחבר'ה לא יתלוננו בפורום המרכזי של הבעלי מכונות מקצועיות?
בכלל כל האתר החדש מאוד לא נוח, הפסקתי לבקר בו ולהיות פעיל בו מאז השדרוג, אנימחושב שזו הודעה ראשונה שלי מאז

kobbi
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 223 פעמים
קיבל תודות: 377 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

שאלה בבקשה לפותח השרשור -
איך שלחת את המכונה לקדמה בצפון מבאר שבע ? דרך מי ובאיזה אופן ארזת את המכונה ששוקלת 30 קילו ?

carmonle
חבר ותיק
חבר ותיק
שם מלא: ערן כרמון
נתן תודות: 84 פעמים
קיבל תודות: 105 פעמים

נושא שלא נקרא #5 

המכונה הנוכחית שלי נרכשה מקדמה והשירות היה קצת אחר - נסעתי אליהם אישית פעמים

הם מככבים כיום בשירות בעייתי בקישורים הבאים (אותו אירוע) ואכן הייתי חושב פעמיים באם לרכוש מהם שוב !

אאאאריאל
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 27 פעמים
קיבל תודות: 32 פעמים

נושא שלא נקרא #6 

@אורניקו תודה על השיתוף.
אין מה לומר שמקרה כזה, שכמו שציין @TsurTriger, היה יכול להיפתר במינימום השקעה של זמן ו\או כסף של נותן השירות, מראה כמה גרוע השירות שלו. צריך להתרחק ממקומות כאלה גם באופן עקרוני.

אורניקו (פותח השרשור)
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 70 פעמים
קיבל תודות: 101 פעמים

נושא שלא נקרא #7 

25/01/2021 6:37  
TsurTriger כתב:
נשגב מבינתי איך על ארבעה גרמים של גומי שחור ובורג , לכאורה, להתנהג ככה ללקוח שנתת לו שירות ועוד אתה גרמת לתקלה. לא מובן לי ולא נתפס.
אורן, כמה עולה להזמין מאיבאי או משהו בסגנון, סט 4 רגליים חדשות?
...
סט כזה של רביעיה עולה כ 30 שקלים אבל אני לא מוצא גליל אלא רק קונוס ומשלוח של מעל 100 שח, לא מוצא בפחות אבל אמשיך לחפש.
25/01/2021 10:51  
kobbi כתב:
שאלה בבקשה לפותח השרשור -
איך שלחת את המכונה לקדמה בצפון מבאר שבע ? דרך מי ובאיזה אופן ארזת את המכונה ששוקלת 30 קילו ?
...
כתבתי - דרך עוסק בתחום מבאר שבע. הוא ארז את המכונה ושלח אליהם. כמדומני הוא חייב ב 180 שח עבור "הלוך וחזור".

TsurTriger
סמל אישי של משתמש
כתב צילום
כתב צילום
נתן תודות: 182 פעמים
קיבל תודות: 300 פעמים

נושא שלא נקרא #8 

אורן
אני רוצה להזמין screen showers ואטמי ראש.
שלח לי קישור לרגליים, אנסה לחפש אותם באתרים שיש בהם את הציוד שאני רוצה להזמין.
משלוח רשום עם מעקב בדואר ישראל לא צריך לעלות יותר מ-15 שח.
צור טריגר.
www.trigger-studio.com

שלח תגובה

חזור אל “ייבוא, תמחור ושירות”