Dealtas שינוי מדיניות משמעותי

פורום לדיון על נושאים הקשורים לפן המסחרי ו/או השירותי של התחום (איפה קונים? כמה עולה? מי הייבואן? המלצות על חנות? ענייני ייבוא/מכס וכו').
kobbi (פותח השרשור)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 223 פעמים
קיבל תודות: 377 פעמים

Dealtas שינוי מדיניות משמעותי

נושא שלא נקרא #1 

תשומת ליבכם בשימוש בדילטאס.
לצערי בחבילות. האחרונות החלו ליישם את מדיניות המכס בצורה מחמירה משמע עלות השילוח בתוך ארהב היא חלק מהעלות שתחשב לטובת חיוב המיסים.
עד כה התיחסו רק לעלות המוצר והמס המקומי , בחבילות האחרונות לא אישרו לי את החשבונית וטענו שהם מישמים את מה שהגדיר להם המכס.
זה כמובן מצמצם משמעותית את כדאיות השימוש בהם שכן במצב כיום חלק ניכר מהשילוח גם בארהב עצמה הוא בעלות-כמעט ואין שילוח חינם באייבי לדוגמא.
בפריים די אני מניח שעם חשבון פריים אין עלות לשילוח בתוך ארהב אבל שימו לב לעניין הזה.

HTmag
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 314 פעמים

נושא שלא נקרא #2 

הנה התגובה של חברת השילוח DealTas כפי שנמסרה לנו:
מדיניות חברת השילוח DealTas היא לחשב את המיסים לפי חוקי המכס בישראל. המכס הוא זה שקובע איך לחשב את המיסים, וזאת לפי חישוב CIF, או במילים אחרות, שווי העסקה המלאה בארה״ב. מצורף צו יבוא חופשי, ניתן לעיין בפרק 2.5 עמוד 24. https://www.nevo.co.il/law_html/Law01/2 ... tm#Seif119
...

jtk
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 454 פעמים
קיבל תודות: 533 פעמים

Re: Dealtas שינוי מדיניות משמעותי

נושא שלא נקרא #3 

CIF מתייחס ליצוא ישיר, לא לקניה מקומית ואז הפנית משלוח.

yossi_s1
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 23 פעמים
קיבל תודות: 44 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

גם אני הייתי מופתע לגלות את זה בחבילה האחרונה ששלחתי. מבאס

kobbi (פותח השרשור)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 223 פעמים
קיבל תודות: 377 פעמים

נושא שלא נקרא #5 

אם לא הובנתי בפתיחת השרשור אין לי טענה לחברת DEALTAS בנוגע לאופן החישוב שכן אכן אילו חוקי המס.
יש לי טענה אליהם שהם לא סיפרו לנו שכעת הם מתחילים לעבוד בצורה זו שכן בשלוש שנים שהזמנתי מהם זה לא היה כך ולכן יחד עם הפרסום המאסייבי של המבצעים ניתן היה גם להדגיש את הנל ולא להפתיע אותי באיחוד החבילות האחרון שעלה לי כפול ממה שהיה טרם השינוי.

שלח תגובה

חזור אל “ייבוא, תמחור ושירות”