קנייה אונליין של פטישוני Deko - רעיון טוב?

פורום לדיון על נושאים הקשורים לפן המסחרי ו/או השירותי של התחום (איפה קונים? כמה עולה? מי הייבואן? המלצות על חנות? ענייני ייבוא/מכס וכו').
jtk (פותח השרשור)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 454 פעמים
קיבל תודות: 533 פעמים

קנייה אונליין של פטישוני Deko - רעיון טוב?

נושא שלא נקרא #1 

מה אתם חושבים על Deko? יצרן סיני שמוכר אונליין.

היה בעבר בפחות מ-75$:
https://www.aliexpress.com/item/1005001598556058.html

אבל, נראה שיש כמה דברים חשודים במפרט, ולא הצלחתי למצוא ספר הוראות אונליין כדי לוודא.

גם נראה שאין עם מי לדבר בצד השני. החנות לא מגיבה לשאלות. מוזר, בהתחשב בעובדה שעד היום קיבלתי תשובה מכל חנות על כל מוצר של דולרים ספורים. כאן מדובר במשהו יקר הרבה יותר.

גם היצרן עצמו לא מגיב, באימייל שמפורסם באתר רשמי שלהם ושמיועד ספציפית לקוני AliExpress.

אגב, בכלל מוזרה תרבות החנויות הרשמיות המזויפות (אני משער) באליאקס...
Deko Official Store
Deko Online Store
Deko Global Store

Haimbin
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 114 פעמים
קיבל תודות: 228 פעמים

Re: קנייה אונליין של פטישוני Deko - רעיון טוב?

נושא שלא נקרא #2 

לא חושב שכולם זה החנויות הרשמיות, צריכה להיות רק אחת והכל השאר חיקויים.
הנה המוצר שלך בחנות בארץ עם אחריות רשמית לשנה, אמנם מחיר כפול אבל אולי תוכל לברר דברים יותר מקצועיים שלא מפורטים באליאקספרס:
קישור

Haimbin
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #3 

ביררתי קצת בשבילך ו- Deko שלחו לי את הלינק הבא לחנות שלהם:
https://deko.aliexpress.com/store/18542 ... 28c6V4M9rT

זו החנות הרשמית ( נקראת גם Official). אין לי ניסיון עם כלים כבדים שלהם אבל יש לי מלטשת אקצנטרית שלהם שעובדת מעולה(וקשה) כבר כמה שנים ואין איתה שום בעיה. כמו כן רתכת קטנה וקופקטית שעובדת בבית ללא שום דופי, אקדח סיליקון אוטומטי(אמנם עם סוללות רגילות ולא מיוחדות) שגם חוסך מאמץ וכמה כלים קטנים לגינון, אישית מצאתי אותם דיי אמינים לאורך זמן ואם אתה לא איש מקצוע שכל היום עובד זה לגמרי יכול להתאים.

jtk (פותח השרשור)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 454 פעמים
קיבל תודות: 533 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

תודה! איך הצלחת לקבל תשובה? :)

"Official" אכן הותיקה ביותר, אבל הם לא ענו בעבר, מה שלא מבשר טובות לגבי היצרן (שבנוסף גם עדיין לא הגיב לאימייל).

אולי במקום זאת אקנה ממאמזון משהו של איזה חברת ביניים (אני מניח), כמו Einhell. יוצא הרבה יותר יקר, אבל זול מהארץ ביחס לכלים עם כוח בטווח הזה.

Haimbin
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #5 

מכיר כלים של Einhell והם מעולים (ג'קסון,מברגה,דיסק ושואב אבק לגינה) באמת שבחלק מהכלים הם עדיפים על פני חברות אחרות.

לגבי Deko לא דיברתי עם החנות עצמה אלא דרך הוואטסאפ והם ענו לי ביום איחור אבל אמרו שזה בגלל שיש להם שם סופת טייפון והיה בעיות להגיע לעבודה(מבדיקה בגוגל זה באמת נכון, אפילו פינו תושבים מערים מסויימות) אז שווה לנסות לברר בצורה הזאת.

שלח תגובה

חזור אל “ייבוא, תמחור ושירות”