חברות המציעות משלוחי DDP ?

פורום לדיון על נושאים הקשורים לפן המסחרי ו/או השירותי של התחום (איפה קונים? כמה עולה? מי הייבואן? המלצות על חנות? ענייני ייבוא/מכס וכו').
mordsxx (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 7 פעמים
קיבל תודות: 20 פעמים

חברות המציעות משלוחי DDP ?

נושא שלא נקרא #1 

תחילה המונח DDP מתייחס למצב שהשולח משלם את כל תשלומי המכס והאגרות למינהם ואילו הרוכש מקבל את החבילה על סף דלתו ללא תשלום נוסף. כיום היחידים להציע שירות זה הם אמזון וכן עמיל המכס הגנב של אייבי עלי בשום אופן לא הייתי ממליץ.

לאחרונה הזמנתי מוצרים מאסוס (לא הבגדים מאנגליה אלא של האופניים) ומאחר וההזמנה עלתה על $100 המשלוח היה ללא עלות. כאשר הגיעה החבילה אחרי שלושה ימים ע״י fedex לא נדרשתי לשלם. סוכן המכס שלהם הודיע כי הכל מכוסה ולא שילמתי, לא מע״מ ולא עמלות למינהן.

מעניין אם ישנם עוד משלחים המציעים את השירות הזה ובמחיר הוגן הפוטר את הקונה מכל הפרוצדורה ועמלות המכס למיניהם - אני מניח כי למשלחים וחברות גדולות השולחות לארץ תדיר יש כוח והאפשרות להוריד את מחיר השילוח וגם העמלות למינימום האפשר.

האם ישנם עוד חברות דומות המאמצות את מודל ה DDP אותם נוכל להוסיף לרשימה?

Arie10
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 16 פעמים
קיבל תודות: 177 פעמים

Re: חברות המציעות משלוחי DDP ?

נושא שלא נקרא #2 

DDP הוא מוצר לא במיוחד נפוץ.
נכון שאמזון משתמשת בו, כיון שזו אמזון ורק הם הם יכולים לעשות מה שבא להם. הם למעשה לא מתמחרים דמי שחרור, אלא רק מסים.
איביי משתמשת בו גם וכאילו עושה בו ABUSE, אבל אם תבדוק כמה עולה לשחרר חבילה שמגיעה אליך דרך FEDEX, UPS, DHL תראה שבפועל זה לא יוצא יותר מדי. הבעיה שם נעוצה בזה שהמוכרים לא מגדירים נכון משקלים/נפחים ולכן יוצאים מחירים מנופחים על פניו. יצא לי כבר להזמין ב GLOBAL SHIPPING PROGRAM ושילמתי מחירים הוגנים לגמרי.

שלח תגובה

חזור אל “ייבוא, תמחור ושירות”