יבוא אישי של מוצרי חשמל (מקרר, כיריים אינדוקציה, תנור, מיקרו, מדיח)

פורום המתעסק בכל מוצר אלקטרוני אחר שלא בהכרח קשור לאודיו וקולנוע ביתי.
מקררים, שואבי אבק, תנורים וכו'
Kingstone
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 3 פעמים

נושא שלא נקרא #16 

זה באמת אחלה אם קונים מוצרים לטווח קצר , לטווח הארוך זו בעיה לא קטנה.

אני לא רואה את עצמי איך לקוח שעשה ייבוא למוצר לבן ברמה בינונית של שינוע , למשל מכונת כביסה , מקבל שירות ואחריות בארץ.

אם הדרך תהיה שילוח חזרה וקבלת מוצר חדש , רק תחשבו על פרקי הזמן ועלויות השילוח שמישהו יצטרך לספוג ,וזה כמובן יהיה הלקוח,שאגב בארץ הלקוחות זועקים על כל אגורה שעליהם לשלם בזמן האחריות , גם כאשר הם יודעים שהסיבה לכך נעוצה בהם עצמם,אז למה עכשיו זה נשמע סביר לשלם סכומים גבוהים על שילוח?.

ונניח שהסוגייה הזו תעבור בשלום , ובזמן של 12 חודשים הכל יעבוד ויעבור חלק , מה לאחר מכן?,הדגמים ברובם המקרים לא תואמים את מה שיש בארץ , בלא מעט מותגים מדובר בנושא קריטי וגם אם מדובר בדגם ממש זהה , הרכיב פשוט לא יפעל על מוצר שמספר זיהוי הדגם שלו שונה , גם אם מדובר במוצר אחד לאחד , פשוט ככה.

כל תיקון יהיה טלאי על טלאי ותיקון של רכיבים קיימים , כמובן שכל זה בטל ברגע שבונים על המוצרים הללו לטווח קצר , אך אם כך העניין , למה בכלל להשקיע בכל הכאב ראש הזה ולייבא אישית מוצרי חשמל?.

היו לפני מספר שנים מותגים מעולים בארץ , עם הבדל מחירים לא קריטי כל כך , רוב הייבוא הופסק או לחילופין יבואנים נסגרו , כי פשוט לא היה ביקוש .

הרוב המוחץ היום מעדיף לקנות מכונת כביסה ב 1500 ש"ח עם מדבקה של מותג ידועה ולצפות שקנה מוצר סופר פרמיום , ואם לא כך ,אז קצת שיימינג והוא מתרצה עקב סל הפיצויים.

jeniav
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 9 פעמים

נושא שלא נקרא #17 

אולי אני לא מבין משהו,ותאירו את עיניי. באתר של ברלין ביי כל המוצרים ללא מע"מ וללא משלוח. אחרי שמוסיפים משלוח הגעתי להפרשים זניחים של 200-300 ש''ח לכל מוצר. מה אתם רואים שאני לא רואה ? כי עבור 200 ש''ח לא שווה ההתעסקות.(בדקתי תנור של סימנס ומדיח כלים סימנס)

psibeast
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 52 פעמים
קיבל תודות: 162 פעמים

נושא שלא נקרא #18 

אני קניתי מכונת כביסה של Miele שיצאה קרוב לחצי מחיר

markfir
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #19 

אני מניח שהסוגיה עדיין מעניינת והשירשור כולל מידע רלוונטי, לכן לא פותח חדש.

גם אני נתקלתי ב-BerlinBuy באופן עצמאי וזה נראה ממש כדאי.
אני צריך להזמין את כל דברי החשמל במטבח - מקרר גדול, תנור ומיקרו Built-In ומדיח. בארץ כל זה ביוחד יוצא לי בסביבות ה40 אלף, באתר הזה משמעותית פחות.
שאלה לגבי המכס - האם עשו חיים קשים במיוחד? יש דברים שחשוב לדעת לפני?
תודה רבה!

verborn
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 13 פעמים
קיבל תודות: 25 פעמים

נושא שלא נקרא #20 

ניתן לראות בחיפוש באתר הבא אם קיימים תנאים לייבוא אישי
http://apps.moital.gov.il/PersonalImport/
למוצרים שאתה רוצה לייבא אין תנאי בדיקה במת"י.
חיפשתי במנוע הנ"ל מספר מוצרים מתוך סקרנות, ומצאתי שדווקא על מזגנים חל תנאי של אישור הממונה על התקינה. חבל שזה כך, אבל כפי הנראה הדבר נובע מהעובדה שגז הקירור R32 חסום לייבוא עד להסדרת רישוי עיסוק בהתקנות של ציוד למיזוג אויר.

Rrotemo
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

Re: יבוא אישי של מוצרי חשמל (מקרר, כיריים אינדוקציה, תנור, מיקרו, מדיח)

נושא שלא נקרא #21 

אשמח להמליץ על בחור בשם עוזי שחיי באיטליה ואני עשתי דרכו יבוא של מוצרי חשמל סמג ומקרר פיאבה מוצרים ברמה גבוהה וחסכתי המון כסף. מי שרוצה את הטלפון שלו שיצור קשר בפרטי

Antolini
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

Re: יבוא אישי של מוצרי חשמל (מקרר, כיריים אינדוקציה, תנור, מיקרו, מדיח)

נושא שלא נקרא #22 

הי
אשמח אם תקשר אותי. ובנוסף איך מסתדרים עם התקע של המכשירים החשמליים האיטלקיים והשקע הישראלי ?
אני מבינה שלדוגמא מקרר יין מגיע עם תקע שוקו. אני רוצה להזמין מקרר יין , שני תנורים ו,.. השאלה איך מסתדרים עם החשמל.
תודה מראש.
ואשמח ליצור קשר עם עוזי.
[email protected]

שלח תגובה

חזור אל “מוצרי חשמל לבית”