מבקש חוות דעת - מייבש כביסה מבוסס Heat Pump

פורום המתעסק בכל מוצר אלקטרוני אחר שלא בהכרח קשור לאודיו וקולנוע ביתי.
מקררים, שואבי אבק, תנורים וכו'
Nunatak
עוסק בתחום
עוסק בתחום
שם מלא: nunatak
נתן תודות: 194 פעמים
קיבל תודות: 212 פעמים

נושא שלא נקרא #46 

אין במייבשים תוכנית מקוצרת, הוא מסיים כשהכביסה יבשה. זאת לא מכונת כביסה שיכולה לכבס במשך חצי שעה, שעתיים או יותר.

8 ק''ג במייבש עם משאבת חום זה בערך שעתיים וחצי, תלוי בסוג הבד ומהירות הסחיטה של המכונה.

אין קיט לניקוז, אפשר לרכוש צינור פשוט ולחבר לבד או בעלות של 250 דרך השירות.

רעש של מייבש נע בסביבות ה64-67 דציבל וזה לא שונה, עושה קצת רעש.

מייבשים עם משאבת חום כמעט ולא מחממים בגלל הטכנולוגיה, יש דרישה לאוורור אבל אצלי לפחות בדגם דומה אני לא מרגיש חום גם כשחדר הכביסה סגור.

richrach
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 201 פעמים
קיבל תודות: 60 פעמים

נושא שלא נקרא #47 

אין תוכנית לרענון? להכניס מגבות לדוגמא לחימום לפני מקלחת

boren
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
שם מלא: אורן
נתן תודות: 286 פעמים
קיבל תודות: 493 פעמים

נושא שלא נקרא #48 

richrach כתב:@boren
·
אשמח לעזרתך בתשובות שלא מצאתי במרשתת:
1. יש לו תוכנית מקוצרת?
2. כמה זמן לוקחת תוכנית רגילה שלו?
3. קיט לניקוז קבוע עולה כסף?
4. האם מרעיש?
5. האם מחמם את החדר בצורה מוגזמת?
...
1. לא ממש. יש תוכנית של שעה שמוציאה את הכביסה לחה בשביל גיהוץ.
2. שעתיים. אני משתמש בתוכנית של שעתיים ועשרים דקות כדי להיות בטוח שהייבוש מלא.
3. כן, עלה לי 150 ש"ח במעמד ההתקנה של המדיח. יכולתי לחסוך כנראה אם הייתי מחפש איך לעשות את זה לבד, אבל זמן לזה אין לי.
4. לא. מאוד שקט.
5. לא מחמם כלל. עריכה (29/4/19): מסתבר שאם החדר סגור אז המייבש כן מחמם קצת, אבל ממש לא משהו מעיק.
נערך לאחרונה על ידי boren ב 29/04/2019 10:34, נערך 2 פעמים בסך הכל.

op7777
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 2 פעמים

נושא שלא נקרא #49 

הי לכם,
למרות שהשרשור כבר לא פעיל... אשמח לקבל פידבקים לגבי מייבש כביסה עם Heat Pump.
בדיוק הלך לי המייבש ורציתי לבדוק ממי שקנה בעבר את אותה טכנולוגיה האם המוצר אכן עומד בציפיות ?
בנוסף האם משך זמן הייבוש הארוך לא מפריע ?
אני עם 4 ילדים בבית ובאזור קר בארץ, כלומר המייבש עובד שעות נוספות, לכן אני חושש מזמן המתנה ארוך בין ייבוש לייבוש.
תודה.

boren
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #50 

@op7777 - קניתי מייבש AEG T7DBE832M ואני מאוד מרוצה. הכביסה יוצאת יבשה ורכה אחרי שעתיים וכמה דקות במייבש. צריכת החשמל נמוכה ואני לא נתקל בשום בעיות בהפעלת מכונת הכביסה והמייבש במקביל. התחזוקה היחידה היא ניקוי הפילטר לאחר כל הפעלה, מה שלוקח פחות מחצי דקה.

alchemy (פותח השרשור)
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 47 פעמים
קיבל תודות: 71 פעמים

נושא שלא נקרא #51 

@op7777

אחרי שנתיים+ עם מייבש Heat Pump, אני מרוצה לגמרי, גם המלצתי לכמה חברים שלי ובינתיים כולם מרוצים.
זמן ייבוש אצלי יוצא די מסונכרן עם זמן הכביסה, אני בד"כ עושה 3-4 כביסות ברצף, אז מבחינת הזמנים מסתדר לי לא רע.

shay820
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 231 פעמים
קיבל תודות: 75 פעמים

נושא שלא נקרא #52 

boren כתב:@op7777 - קניתי מייבש AEG T7DBE832M ואני מאוד מרוצה. הכביסה יוצאת יבשה ורכה אחרי שעתיים וכמה דקות במייבש. צריכת החשמל נמוכה ואני לא נתקל בשום בעיות בהפעלת מכונת הכביסה והמייבש במקביל. התחזוקה היחידה היא ניקוי הפילטר לאחר כל הפעלה, מה שלוקח פחות מחצי דקה.
...
שעתיים וקצת, זה לא הרבה זמן לפעולה של מייבש ?

boren
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #53 

@shay820 - אני לא יודע אם שעתיים זה הרבה, אבל אני לא עומד ומסתכל עליו בזמן שהוא מייבש אז זה לא ממש משנה לי. לעומת זאת חסכון בצריכת חשמל, אפשרות להפעיל במקביל למכונת כביסה מבלי ליצור עומס גדול על מערכת החשמל, ושחיקה נמוכה של הבגדים כן חשובים לי :-)

Doubi
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 1 פעם

נושא שלא נקרא #54 

שלום לכולם , אז מי קנה את ה AEG T7DBE832M ? ואם כן עובד טוב ?

boren
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #55 

אני קניתי את ה-T7DBE832M ואני לא חושב שאני יכול להיות יותר מרוצה. קרא הודעות קודמות שלי בדיון הזה.

Nemesis
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 30 פעמים
קיבל תודות: 453 פעמים

נושא שלא נקרא #56 

גם אני.

verborn
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 13 פעמים
קיבל תודות: 25 פעמים

נושא שלא נקרא #57 

ה-832 או 835 הם דגמי משאבת חום בסיסיים ב-AEG - כל אחד מהם מציע נתון של 309 קו"ט לשנה, ולכן הוא הכי זול אצלם עם טכנולוגיה כזו
מבחינת יעילות ה-AEG 942 יותר חסכוני מה-832 בכ-17% עם ה-259 קו"ט לשנה. מחזיר הפרש בקנייה לעומת דגם 9 קילו הזול ביותר (למשל קנדי CSV9) תוך 2.5 שנים, וגם מציע פונקציית Extra quiet . הפיצ'ר להשקטה זמין ב-2 תוכניות בלבד, כותנה או סינטטי.

הייתי הולך דווקא על דגם ה-942. פעם הוא היה הרבה יותר יקר - לפני שנה עלה יותר מ-3500. כך שכיום לדעתי שווה לקנות אותו בגלל מנמיך הרעש הפונקציונלי והיעילות הגבוהה יותר הנותנת לו ציון A++ באירופה.
קניתי לפני כמה חודשים דגם מקביל אחר שזהה בכל מבחינת התוכניות והדרוג האנרגטי - אלקטרולוקס 2966 במחיר יותר גבוה מה-942 של היום - לא יכולתי להמשיך לחכות עם רכישת מייבש בזמנו. מדדתי ירידת רעש עם ה-Extra Silent של לפחות 4 דציבלים יחסית למצב עבודה הרגיל - זה צפוי להיות גם דומה לחלוטין ב-942 ושומעים שאכן זה מנמיך את רמות הרעש הן ממנוע לתוף והן מהמדחס עצמו.
אני חייב לציין שמוצא חן בעיניי שמייבשי משאבת החום לא פולטים מהתחתית איזשהו משב אויר חם, כך שהם אידיאליים בהרבה משאר הטכנולוגיות לעונות המעבר ולקיץ. במייבש הרגיל הקודם ראיתי יותר מוך והבלאי למגבות ושאר הבגדים היה גדול יותר. צריכת חשמל ב-2966 ממדידות שעשיתי נעה בין 0.6 ל-2 קילוואט, כתלות בתוכנית וסוג הכביסה.
https://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=975763
בכל מקרה אם תרצה 832/835 הם בחירה טובה יותר מכל מייבש רגיל שתחשוב עליו - אפילו MIELE מדגמים שלא בדרוג A כבר אינם יכולים להיחשב כקנייה נבונה.

65what
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 2 פעמים
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #58 

@verborn
·

מה ההבדל בין T8DBE942M ל TX8E952M שמצדיק את ההבדל במחיר?

verborn
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 13 פעמים
קיבל תודות: 25 פעמים

נושא שלא נקרא #59 

ה- AEG 952 הנו הדגם העדכני יותר, ששונה בקרר שלו, R134 במקום R407 , כך שהוא למעשה הדגם המקביל במובן הזה לאלקטרולוקס 2966 עם אותו הקרר 134. ההבדל בין 942 ל-952 בצריכות חשמל לתוכניות זניח מאוד, ואין שום הבדל בפונקציונליות ותוכניות.
אין סיבה מוצדקת כרגע לקנות 952. המחיר ל-952 יהיה גבוה, עד שה-942 יאזל מהמלאי, ואז קרוב לוודאי שאחר כך יתחילו להוריד את מחירו.
לכן ממליץ לקנות 942 כל עוד אפשר. אם אין כבר יותר 942 במלאי, אפשר לרכוש אלקטרולוקס 2966. האלקטרולוקס עולה כ-2600, כך שהוא עדיין זול מ- AEG 952, ואין הבדל טכני בכלל ביניהם, פרט לעיצוב פאנל הבקרה וצבע תאורת התצוגות.

Doubi
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 1 פעם

נושא שלא נקרא #60 

קודם כול ת תודה רבה על תשובתכם !!!

אני מבין ש מי שקנה את ה 832M AEG מרוצה למרות את חוות דעת ב זאפ !

כמה שאלות אחרונות לפנה רכישה :

1. עדיף יבואן מיניליין או י שלום ?

2. יש אבדל בן ה T7 832M AEG לאלקטרולוקס 2966 ?

3. מה עושים אם המייבש כביסה לא יושב על המכונת כביסה שלי WAW24520IL ‏? (אני יודע אם אני לא טועה שהרגליים יותר פנימה אז יכול להיות שכן זה אשב על המכונת כביסה שלי ? )

עוד פעם תודה לכם וסליחה על שגיאות כתיב אני עולה חדש !

שלח תגובה

חזור אל “מוצרי חשמל לבית”