מבקש חוות דעת - מייבש כביסה מבוסס Heat Pump

פורום המתעסק בכל מוצר אלקטרוני אחר שלא בהכרח קשור לאודיו וקולנוע ביתי.
מקררים, שואבי אבק, תנורים וכו'
Doubi
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 1 פעם

נושא שלא נקרא #76 

@verborn

טוב . הזמנתי את ה 2966 🤞
אני מקווה שיהיה טוב. זה המייבש הראשון שלי. שילמתי 2640 בלאסטפרייס עם יבואן רשמי מיניליין .
קפצתי עלו כי בדרך כלל עולה 2800 או 2900 מינימום !!
מה אתה אומר ?

verborn
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 13 פעמים
קיבל תודות: 25 פעמים

נושא שלא נקרא #77 

תתחדש, המחיר מצוין (Y)

זה משמח שעזרתי לך להחליט.

Doubi
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
קיבל תודות: 1 פעם

נושא שלא נקרא #78 

כן עזרת לי אמון בתשובות שלך ! תודה רבה !
טיפ קטן אחרון איפה אני יכול לקנות את החלק התחתון בן למכונה כביסה למייבש ואיך קוראים לזה בעברית ?

verborn
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #79 

הזכרתי את זה קודם Stacking Kit, ערכת העמסה, שהיא קיט לחיבור מייבש כביסה למכונת כביסה כולל מדף נשלף.

Kingstone
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
קיבל תודות: 3 פעמים

נושא שלא נקרא #80 

זמני הייבוש ארוכים ממייבש עם גוף חימום ואת זה צריך לקחת בחשבון , לא מעט מהלקוחות שרוכשים מייבשים עם "משאבת חום" בכלל לא מבינים מה הם קנו ולבטח שלא מבינים איך מייבש שמייבש 3 שעות + יותר חסכוני ממייבש שמייבש בשעה למשל אותה כמות.
לא ארחיב כאן יותר מדיי , אבל ככל שאוויר חם יותר הוא סופג יותר לחות , "משאבת חום" מגיעה לטמפ של 30-40+ , בעוד שגוף חימום לעיתים כפול , מנגד הגוף חימום צורך הרבה יותר חשמל ולכן מבזבז גם יותר חשמל בהשוואה למשאבת חום , בנוסף ייבוש בחום נמוך מטבע הדברים פחות "הורס את הבגד" מה שנקרא.

Nemesis
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 30 פעמים
קיבל תודות: 453 פעמים

נושא שלא נקרא #81 

אין לי זמן ייבוש של 3 שעות. בממוצע אני מעריך שהמייבש הנוכחי מייבש במקסימום 45 דקות יותר וגם זה לא תמיד, מכונה מלאה של 7 קילו.

winer-r
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 137 פעמים
קיבל תודות: 31 פעמים

נושא שלא נקרא #82 

Doubi כתב:@verborn

טוב . הזמנתי את ה 2966 🤞
אני מקווה שיהיה טוב. זה המייבש הראשון שלי. שילמתי 2640 בלאסטפרייס עם יבואן רשמי מיניליין .
קפצתי עלו כי בדרך כלל עולה 2800 או 2900 מינימום !!
מה אתה אומר ?
...
·

מזל טוב!
מאמין שכבר קיבלת אותו, אני שוקל לקנות גם...
אז הוא עם או בלי חיישנים....?
תודה

winer-r
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #83 

@verborn
לגבי הדגם שאכשת, יש לו חיישנים או לא...?
תודה

verborn
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #84 

winer-r , יש לו חיישן לחות, ובלעדי החיישן לא היה טעם להציע כיוון מראש לרמות ייבוש שונות.

winer-r
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #85 

@verborn
·תודה !
מוזר. שבמפרט לא מופיע...

FastJack
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 3 פעמים
קיבל תודות: 3 פעמים

נושא שלא נקרא #86 

מעוניין לקנות מייבש כביסה עם heat pump, אבל שיהיה אחריות ארוכה יחסית.
ראיתי שיש עכשיו לBCS (bosh, constructa, simens הרחבת אחריות ל5 שנים ב200 ש"ח.
יש דגם מומלץ לקנות מהחברות הנ"ל?

Bendawe
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #87 

@verborn
·
אשמח לדעתך לגבי מייבש aeg מול אלקטולוקס ברמה של 8 ק"ג עד 2000 ש"ח, מחיריהם דיי דומים השאלה האם כדאי אחד על האחר.
הaeg זה דגם 832 והאלקטרולוקס דגם 3866
ושניהם סביב ה2000 ש"ח.
והאם ידוע לך מקום זול שאפשר לקנות את מתקן ה stackit שמדובר עליו בוסט הזה כדי לשים את המייבש על המכונה.

תודה!

sky1sky10
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 886 פעמים
קיבל תודות: 187 פעמים

נושא שלא נקרא #88 

לאחר שהמייבש הקודם של וירפול שבק חיים,
קיבלתי לפני כמה ימים המייבש של סמסונג עם HP:

- הונח מעל מכונת הכביסה.
- משך הייבוש ארוך !
- הבדים יוצאים נעימים ולא מקומטים.
- שקט מאוד.
- קר מאוד.
- עם נורת לד לתוף.
- מנגן מוסיקה.
- מתחבר לאפליקציה של סמסונג.
- כבד !

verborn
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #89 

Bendawe כתב:@verborn
·
אשמח לדעתך לגבי מייבש aeg מול אלקטולוקס ברמה של 8 ק"ג עד 2000 ש"ח, מחיריהם דיי דומים השאלה האם כדאי אחד על האחר.
הaeg זה דגם 832 והאלקטרולוקס דגם 3866
ושניהם סביב ה2000 ש"ח.
והאם ידוע לך מקום זול שאפשר לקנות את מתקן ה stackit שמדובר עליו בוסט הזה כדי לשים את המייבש על המכונה.

תודה!
...
ההבדלים בין הדגמים שאתה מדבר עליהם מתמצים בעיצוב קוסמטי של פאנל ההפעלה, צבע תאורת התצוגה, אדום באאג לעומת לבן, ובסבירות גבוהה בקיט לניקוז אשר זמין באלקטרולוקס בלבד וארוז בתוך התוף שלו. במספר התוכניות וצריכת חשמל לכל תוכנית ותוכנית לא אמורים להיות הבדלים משמעותיים. עדיף לקחת אלקטרולוקס בגלל הקיט לניקוז, שמגיע איתו בחינם.

אני מצטער, אבל איני מכיר חנויות שמציעות את הערכה במחירים זולים. בכל זאת כדאי לבדוק טלפונית אצל דובין. למרות שהם למעשה חנות למכירת חלקי חילוף בלבד, אולי יש להם ערכת העמסה חדשה למייבשי אאג-אלקטרולוקס במחירים יותר טובים מאשר אצל השירות של היבואן. עם גוגל אפשר לראות שיש גם עוד כמה חנויות לחלקי חילוף שמתחרות בדובין, ומומלץ למצות בדיקות טלפוניות איתם בנוגע לערכה.
אך שים לב, אם אתה מתכוון להתקין את המייבש דרך היבואן, כדאי לוודא מראש אם השירות שלו לא מתנגד להתקין מעל ערכת העמסה שלא קנית דרכו, מאחר ואם יגידו לך שלא תקבל אחריות ואף לא התקנה מעל המכונה למייבש עם ערכה שלא נרכשה דרכם, הדבר לא יותיר לך כל ברירה אלא לקנות את הערכה רק דרך המתקין שלהם. לא הייתי חוסך על הנושא הזה. קרובת משפחה שלי התמודדה עם מייבש כביסה, שנפל ממכונת הכביסה לריצפה בעת סחיטה. עדיף להניח את המייבש ליד המכונה ולא מעליה (אם אין בעיה של מקום).

Bendawe
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #90 

verborn כתב:
...
...
ההבדלים בין הדגמים שאתה מדבר עליהם מתמצים בעיצוב קוסמטי של פאנל ההפעלה, צבע תאורת התצוגה, אדום באאג לעומת לבן, ובסבירות גבוהה בקיט לניקוז אשר זמין באלקטרולוקס בלבד וארוז בתוך התוף שלו. במספר התוכניות וצריכת חשמל לכל תוכנית ותוכנית לא אמורים להיות הבדלים משמעותיים. עדיף לקחת אלקטרולוקס בגלל הקיט לניקוז, שמגיע איתו בחינם.

אני מצטער, אבל איני מכיר חנויות שמציעות את הערכה במחירים זולים. בכל זאת כדאי לבדוק טלפונית אצל דובין. למרות שהם למעשה חנות למכירת חלקי חילוף בלבד, אולי יש להם ערכת העמסה חדשה למייבשי אאג-אלקטרולוקס במחירים יותר טובים מאשר אצל השירות של היבואן. עם גוגל אפשר לראות שיש גם עוד כמה חנויות לחלקי חילוף שמתחרות בדובין, ומומלץ למצות בדיקות טלפוניות איתם בנוגע לערכה.
אך שים לב, אם אתה מתכוון להתקין את המייבש דרך היבואן, כדאי לוודא מראש אם השירות שלו לא מתנגד להתקין מעל ערכת העמסה שלא קנית דרכו, מאחר ואם יגידו לך שלא תקבל אחריות ואף לא התקנה מעל המכונה למייבש עם ערכה שלא נרכשה דרכם, הדבר לא יותיר לך כל ברירה אלא לקנות את הערכה רק דרך המתקין שלהם. לא הייתי חוסך על הנושא הזה. קרובת משפחה שלי התמודדה עם מייבש כביסה, שנפל ממכונת הכביסה לריצפה בעת סחיטה. עדיף להניח את המייבש ליד המכונה ולא מעליה (אם אין בעיה של מקום).
...
תודה רבה על התשובה המפורטת.
אחרי בירור הבנתי שאת הקיט לחיבור לניקוז אני לא מקבל מאף חברה גם לא מה יבואן הרשמי, הוספת הניקוז עולה כ150 ש"ח בשתי הדגמים.
לגבי המייצב היבואן אמר שתהיה אחריות במידה טיפול והם לא מחייבים מייצב כדי לשים את המייבש על מכונת הכביסה, יכול להיות שהוא סתם אומר לי מה שאני רוצה לשמוע כדי שאקנה....
עכשיו השאלה של עד כמה שווה לי לקנות יבואן רשמי מול מייבא מורשה?

שלח תגובה

חזור אל “מוצרי חשמל לבית”