מבקש חוות דעת - מייבש כביסה מבוסס Heat Pump

פורום המתעסק בכל מוצר אלקטרוני אחר שלא בהכרח קשור לאודיו וקולנוע ביתי.
מקררים, שואבי אבק, תנורים וכו'
verborn
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 13 פעמים
קיבל תודות: 25 פעמים

נושא שלא נקרא #91 

באלקטרולוקס מסידרת ה-PerfectCare 800 בקיבולת 9 קילו, שרכשתי לפני כמה חודשים, ערכת הניקוז הגיעה ארוזה בתוך התוף. ייתכן שהיא איננה כלולה בסידרת ה- PerfectCare 700, שה-3866 8 קילו שייך אליה. אני יכול לאמת רק מה קיבלתי עם המייבש מהדגם שרכשתי.
אני חושב שאתה צודק בהבעת הספקנות שלך, שנותנים אחריות למייבש שייפול מהמייצב.
על כל פנים הסיכוי שייפול נראה כזניח מאוד, מכיוון שהמייצב כולל נעילה של הרגליות. תוכל לראות קטע של ההתקנה כדי להבין איך זה נראה (החל מדקה 6).
?t=372

יבואן רישמי יאפשר לך הרחבת אחריות לעוד שנתיים בתשלום נוסף, בזמן שמקבילי עדיין לא מציע אופציה כתובה שכזו באתרי המכירות.
היכולות של שניהם לגבי אספקת חלקים ומשך זמן השלמת התיקון עשויות להיות שונות, ואני נוטה להאמין שמבחינה זו הרישמי יהיה עדיף על המקבילי.

Bendawe
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #92 

verborn כתב:באלקטרולוקס מסידרת ה-PerfectCare 800 בקיבולת 9 קילו, שרכשתי לפני כמה חודשים, ערכת הניקוז הגיעה ארוזה בתוך התוף. ייתכן שהיא איננה כלולה בסידרת ה- PerfectCare 700, שה-3866 8 קילו שייך אליה. אני יכול לאמת רק מה קיבלתי עם המייבש מהדגם שרכשתי.
אני חושב שאתה צודק בהבעת הספקנות שלך, שנותנים אחריות למייבש שייפול מהמייצב.
על כל פנים הסיכוי שייפול נראה כזניח מאוד, מכיוון שהמייצב כולל נעילה של הרגליות. תוכל לראות קטע של ההתקנה כדי להבין איך זה נראה (החל מדקה 6).
?t=372

יבואן רישמי יאפשר לך הרחבת אחריות לעוד שנתיים בתשלום נוסף, בזמן שמקבילי עדיין לא מציע אופציה כתובה שכזו באתרי המכירות.
היכולות של שניהם לגבי אספקת חלקים ומשך זמן השלמת התיקון עשויות להיות שונות, ואני נוטה להאמין שמבחינה זו הרישמי יהיה עדיף על המקבילי.
...
תודה רבה על כל העזרה וההשקעה עזרת לי המון, מעריך את זה מאוד.
אני כנראה פשוט אלך על הזול ביותר עם אחריות של י.שלום כי שמעתי שיש לו אחריות סבבה.
ההבדל במחיר לדעתי לא מצדיק שדרוג ליבואן רשמי, מדובר ב1900 ש"ח לעומת 2400 ש"ח.
המתקן נראה ממש שווה אני ארכוש בעתיד כנראה כי כרגע המכונה חדשה והמייבש יהיה חדש.

rel1
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 5 פעמים
קיבל תודות: 19 פעמים

נושא שלא נקרא #93 

שלום לכולם, אודה לתשובות מבעלי מייבש 832 של AEG או כאלה שמכירים את המוצר.
שידרגתי למייבש כזה מעודפים מחברת אלקטרוניקס פרו אחרי שמייבש קודם שהיה לי (קונדנסור של AEG ללא Heat Pump) עשה המון בעיות אחרי פחות מ-4 שנים שהיה אצלי והיה עדיין באחריות והחברה לא הצליחה לפתור את הבעיות שלו גם אחרי 4 ביקורים.
ההצעה של אלקטרוניקס פרו לשדרוג לוותה אצלי בהרבה חששות גם בגלל השירות שלהם (לצערי נכוויתי איתם בעבר בעוד מוצר) וגם בגלל הנסיון הלא מוצלח עם המייבש הקודם של AEG שגם הוא זכה למספר ביקורי טכנאי במהלך התקופה שלו אצלי.
הוספתי סכום שהיה נראה סביר ביחס למחיר השוק של מייבש כזה חדש ועקב האחריות המורחבת שהיתה לי למייבש הקודם, גם למייבש הזה יש לי אחריות ארוכה כעת.
אחרי מספר הפעלות של המוצר אני יכול לומר שנראה שהוא עושה את העבודה בינתיים ומייבש את הבגדים כמו שצריך (הופעלה רק תוכנית הכותנה הארוכה עם כמה רמות של ייבוש והכביסה יצאה יבשה גם אחרי שנסחטה ב-400 סל"ד במכונת הכביסה).
הבעיה שאני לא סגור לגביה וחוזרת על עצמה בכל הפעלה למן הרגע הראשון הוא שלאחר כדקה של פעולה, מתחיל רעש כמעין "גרגור" שנשמע מכיוון החלק הימני התחתון של המכונה וממשיך בכל זמן פעולתה. אני לא בטוח האם זה רעש תקין או לא כיון שלפי הכתוב במספר אתרים של AEG בחו"ל, נכתב במפורש שמייבשים בטכנולוגיה של Heat Pump עלולים להיות רועשים יותר ושהמשאבה עצמה עשוייה לייצר רעשים של נקישות או רעש מתכתי. אין לי מושג האם זה הרעש שאני שומע או לא אבל עקב הטרטור של החלפת המוצר למוצר אחר (אצלי הגישה מאוד בעייתית וצפופה למקום שבו נמצא המייבש וכל פעם שנכנס בעל מקצוע הוא תמיד דופק איזה פינה של הקיר או את הידית של הדלת וכו') והעובדה שאני לא בטוח אם מדובר בתקלה או שזה באמת הרעש המדובר, אשמח להבין אם גם לאחרים יש את הרעש הזה. אני יכול להעלות סרטון שבו שומעים אותו במפורש.
אם אינני טועה גם באחד מסרטוני הביקורת על המוצרים מסדרה 7000 של AEG ביוטיוב יכולתי לשמוע רעש דומה בסרטון שהראה את הפעולה גם אחרי יותר מכמה שניות של הפעלה.

אודה מאוד להתייחסות. כרגע חושב להזמין במסגרת האחריות טכנאי שיאשר אם המוצר תקין ומה סיבת הרעש, אבל מעדיף לוודא עם משתמשים נוספים באותו מוצר.
תודה רבה!

Nemesis
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 30 פעמים
קיבל תודות: 453 פעמים

נושא שלא נקרא #94 

יש לי גם רעש כזה, דומה קצת לרעש מדחס של מזגן.

sky1sky10
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 886 פעמים
קיבל תודות: 187 פעמים

נושא שלא נקרא #95 

@rel1
·אם זה מרגיע,
הרעש הזה (רק כעת שבדקתי שמתי לב) קיים גם בסמסונג.

boren
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
שם מלא: אורן
נתן תודות: 286 פעמים
קיבל תודות: 493 פעמים

נושא שלא נקרא #96 

Nemesis כתב:יש לי גם רעש כזה, דומה קצת לרעש מדחס של מזגן.
...
כנ"ל

alchemy (פותח השרשור)
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 47 פעמים
קיבל תודות: 71 פעמים

נושא שלא נקרא #97 

Nemesis כתב:יש לי גם רעש כזה, דומה קצת לרעש מדחס של מזגן.
...
זה כי יש בפנים מדחס כמו של מזגן :)

?t=54

Nemesis
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 30 פעמים
קיבל תודות: 453 פעמים

נושא שלא נקרא #98 

זה ברור, בגלל זה קניתי כזה:)

boren
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
שם מלא: אורן
נתן תודות: 286 פעמים
קיבל תודות: 493 פעמים

נושא שלא נקרא #99 

זה מייבש הכביסה הראשון שקניתי, ואני מאוד מרוצה. מה שכן, אין לי כל כך למה להשוות. מעניין לשמוע אם אחרים שהשתמשו בעבר במייבש כביסה רגיל מרגישים בחסרונות כלשהם.

אגב, למרות השימוש בשיטה של מזגן המייבש בכל זאת פולט לא מעט חום. מישהו יודע מה ההבדל (במעלות) בהשוואה למייבש כביסה רגיל?

rel1
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 5 פעמים
קיבל תודות: 19 פעמים

נושא שלא נקרא #100 

תודה למגיבים.

אצלי בהפעלה של תוכנית הכותנה (האופציה העליונה בתפריט) אחרי כדקה-שתיים המייבש כאילו משנה פתאום מצב ומתחיל אותו רעש שמזכיר רעש של מנוע של מזגן חלון מפעם.
הוא מגיע מהפינה הימנית התחתונה של המייבש לדעתי.
הקלטתי כמה שניות שאפשר לראות ולשמוע כאן:
https://drive.google.com/file/d/1ltBdLO ... sp=sharing

האם גם אצלכם זה ככה וזה מצב תקין?

נשמע כאילו משהו משוחרר בתוך המייבש, אבל אולי זה הרעש וצריך להתרגל אליו פשוט...

האם גם במייבשים מבוססי Heat Pump של מותגים שאינם מקונצרן אלקטרולוקס (אלקטרולוקס, AEG, זנוסי) זו ״חווית המשתמש״?

EA1982
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #101 

שלום לכולם,
לאחר קריאת הפוסט בשלמותו,
החלטנו לרכוש את מייבש הכביסה AEG T8DBE942M

האם אכן מומלץ?
האם ניתן למקם אותו ע"ג מכונת הכביסה, גם ללא הערכה שניתן או לא ניתן לרכוש אצל היבואן?

תודה מראש לעונים,

liord8
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 2 פעמים

נושא שלא נקרא #102 

verborn / כולם

מה ההבדל בין אלקטרולוקס 3866 ל-2966 חוץ מהנפח? יכול להיות של-3866 אין חיישנים?

AmnonP
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 9 פעמים

Re: מבקש חוות דעת - מייבש כביסה מבוסס Heat Pump

נושא שלא נקרא #103 

חברים
מקפיץ את הפוסט. שוקל לרכוש את האלקטרולוקס 2966.
האם אתם מרוצים מהמוצר?
תודה, אמנון

verborn
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 13 פעמים
קיבל תודות: 25 פעמים

נושא שלא נקרא #104 

AmnonP@

חיובי, אני משתמש באלקטרולוקס 9 קילו מזה קרוב מאוד ל-3 שנים. עדיין מרוצה מאוד מתיפקודו ולא היו איתו עד כה בעיות כלשהן. עברתי למכונה חדשה של קונסטרוקטה 9 קילו, והיא שינתה את זמני הייבוש תודות לביצועי סחיטה טובים. המכונה החדשה סוחטת בסל"ד גבוה יותר של 1200, ומאז זמן הייבוש למגבות בקיבולת מלאה של מכונת הכביסה התייצב על 70-75 דקות בתוכנית Eco.

אני ממליץ לך בהזדמנות זו לקרוא את הכתבה הבאה של Which האנגלי. צוות המגזין החליט להעביר את תואר הקנייה הטובה ביותר למייבשי משאבת חום עקב שיפורים ניכרים בזמני הייבוש שלהם, וגם מכיוון שהם צופים ששינויים רגולטוריים לגבי האופן שבו יינתן הדירוג האנרגטי ידרדרו את המייבשים עם גוף חימום למצב של שלילת זכאות לקבלת דירוג.

https://www.which.co.uk/news/2021/03/wh ... ZDAvDQTbHU

salmonela1
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
שם מלא: עמוס

נושא שלא נקרא #105 

הי,verborn, כולם...
אשמח לעזרה מהירה בבחירת המייבש. 😅
  • מחיר - לא איכפת לי להשקיע אם המחיר מוצדק. סך הכל הציפייה שלי "להתקע" עם המכונה עשור.
  • גודל מכונה 7-9 ק"ג לא משנה כל כך.
  • מחפש מכונה אמינה, לא בא לי להתעסק עם טכנאים.
  • חייב מעבה אין אפשרות לצינור פליטה
  • אישתי לא מרוצה מחיישני הלחות ורוצה יכולת מסויימת לכוון ייבוש לזמן קבוע (אולי זה סתם מתוך ניסיון רע עם המכונה הקודמת, סמסונג כלשהי, אבל אין לי כוח להתווכח :)
  • HP - אם החסכון בדגמים חדשים עדיין בא על חשבון מהירות הפעלה, משקל, ורעש - אז פחות בעניין.
  • תפעול פשוט של הפילטר ומיכל המים - יתרון משמעותי.
  • אין שום משמעות מבחינתי לחיבור לאפליקציה.
תודה מראש לכל העוזרים! 🙏

שלח תגובה

חזור אל “מוצרי חשמל לבית”