התלבטות לפני קניית שואב אלחוטי

פורום המתעסק בכל מוצר אלקטרוני אחר שלא בהכרח קשור לאודיו וקולנוע ביתי.
מקררים, שואבי אבק, תנורים וכו'
fibola (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 4 פעמים

התלבטות לפני קניית שואב אלחוטי

נושא שלא נקרא #1 

היי .
לאחר שנתיים מתוכן שנה מאוד מאכזבת עם JV83 מלאת תקלות ואיכות מוצר ירודה (לדעתי) , החלטתי להחליף אותו.
מתלבט האם להשקיע בדייסון V11 - ראיתי במבצע ב 2,050 ש"ח או שוב ללכת על אחד מהדגמים הסינים / הזולים.
לטובת הדייסון - השם כמובן, איכות מוצר וחומרים וביקורות מעולות
לטובת הסינים - חצי מחיר , כנראה לא נופל בחלק מהדגמים .
חשוב לי שלא אסבול מהמחלות של ה JV83 שכללו בעיקר
בעיית מגעים בין המיכל לגוף שמעבירים את החשמל לטובת הסיבוב של מברשת הרצפה שגורם להפסקת הסיבוב בזויות מסוימות
שלאחר סיום השאיבה, השואב לא "ישתעל" את הפסולת החוצה מפתח היניקה בגלל שהדרך למיכל פסולת נסתם .
שלא אצטרך לפרק את כל החלקים לפתוח את הסתימות אחרי כל שתי שאיבות (אמיתי שתי שאיבות).
העניין העיקרי הוא שאם שוב אבחר בדגם שיאכזב אותי לאחר כשנה + ואקנה אז דייסון , המחיר הכולל יהיה כבר ממש מוגזם 🙂
מה הדגם שאינו דייסון הכי מומלץ היום ? ראיתי את הנתונים היבשים בטבלה אבל רוצה לדעת מה חוכמת ההמונים אומרת
תודה רבה

gildmor
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 50 פעמים
קיבל תודות: 112 פעמים

Re: התלבטות לפני קניית שואב אלחוטי

נושא שלא נקרא #2 

@fibola
גם אני התלבטתי, העניין הוא שבין כל הסינים שיומי\רודמי חלק באים עם כל האביזרים וחלק לא ומאחר והשקעתי בשוטף (הייזירו) שיותר שימושי לי ביום יום הלכתי על משהו יותר זול. לדעתי מאוד חשוב מברשת שטיחים, אני משתמש לדשא מלאכותי במרפסת וגם לרצפה. נראה לי יותר יעיל המברשת מאשר המברשת הרכה של הרצפות.
הימרתי על דגם של גולד ליין (ATL-886) שמבחינת נתונים יבשים לפחות זהה לסינים האחרים ומגיע עם כל האביזרים. בדקתי אותו בהתחלה ווידאתי שהוא אכן מחזיק 15 דקות עם העוצמת טורבו. לאבק רגיל מספיקה העוצמה הרגילה שעובדת בערך ל-45 דקות בערך, אם כי אף פעם לא הגעתי למצב שהסוללה נגמרה במצב הרגיל.
כל האביזרים כולל מברשת שטיחים ומברשת ספות קטנה, מיכל אבק נשלף בקלות, פילטר שטיף, פתח תחתון לריקון מהיר ואפילו תאורה למטה במברשת שטיחים, קל יחסית ושקט ללא הטורבו.נוח מבחינת תפעול, לא צריך להשאיר את האצבע על הלחצן, ואז אפשר רק להפעיל את הטורבו לסירוגין מתי שצריך עם הלחצן השני.
כל זה ב-450 ש"ח (באתר "ביחד") ואחריות לשנתיים, משתלם לכל הדיעות ומעל ומעבר למה שציפיתי במחיר כזה :-)

אין לי השוואת ביצועים לשואב אלחוטי אחר כי לא היה לי קודם, מה שכן אני יודע שכשאני שואב איתו את הדשא במרפסת הוא עושה עבודה טובה בדיוק כמו השואב הרובוטי (S50) (שניהם כמעט ממלאים מיכל אחרי שלושה\ארבעה ימים שלא מנקים שם). מהשטיח בחדר ארונות הוא הוציא מיכל מלא של אבק אחרי חודשיים ששאבתי שם עם השואב החוטי הישן שאין לו מברשת חובטת. סה"כ מאוד מרוצה ממנו בנתיים אבל כפי שאמרתי יש את הרובוטי והשוטף שעושים את עיקר העבודה בדרך כלל. כך שבאמת לא היה טעם להשקיע בו יותר מדי.

שלח תגובה

חזור אל “מוצרי חשמל לבית”