עזרה בבחירת מייבש כביסה

פורום המתעסק בכל מוצר אלקטרוני אחר שלא בהכרח קשור לאודיו וקולנוע ביתי.
מקררים, שואבי אבק, תנורים וכו'
PopPy (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 13 פעמים
קיבל תודות: 32 פעמים

עזרה בבחירת מייבש כביסה

נושא שלא נקרא #1 

הזמנתי מייבש עם קונדנסור של בוש מייצור פולני בייבוא מקביל שהתגלה כנורא. הזמנתי טכנאי אחרי פחות משבוע בגלל שהוא חימם את חדר המקלחת ברמת סאונה והוציא בגדים לחים אחרי 3 שעות והטכנאי אישר שזה לא תקין ולמזלי התאפשר לי להחזיר אותו. עכשיו אחרי שנכוויתי (תרתי משמע) מחפשת המלצה למייבש 8 ק"ג עם קונדנסור שעושה את העבודה ולא פולט חום ברמות כאלה, ואם אפשר גם במחיר שפוי עד 2,500 ש"ח או פחות.
אשמח לעזרה!

גלובל
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 43 פעמים
קיבל תודות: 116 פעמים

Re: עזרה בבחירת מייבש כביסה

נושא שלא נקרא #2 

לי יש מייבש עם קונדנסור של בוש ואנחנו מאוד מרוצים ...לא יודע אם זה ייצור פולני או גרמני ולא נראה לי שיש איזה הבדל ,
בוש וסימנס כבר מזמן לא מייצרים רק בגרמניה והקימו מפעלים באירופה ובטורקיה מקומות שכוח העבודה בהם זול יותר .
המייבש שלנו נמצא בחדר כביסה ויש כמובן קצת חום בחדר כשהוא עובד , אבל בחדר יש חלון גדול והתריס פתוח תמיד בזמן הפעולה .
חדר של מייבש כביסה ביחוד מסוג קונדנסור חייב להיות מאוורר אם הוא נמצא בחדר מקלחת סגור ללא איוורור מספק אז לא יעזור לך
כלום גם אם תקנה מייבש מייצור שוויצרי בציפוי זהב ... :-)

שיטת הקונדנסור היא טובה והמים הנאגרים במיכל משמשים אותנו להשקיית העציצים בבית .

dmitrys
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 150 פעמים
קיבל תודות: 179 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

לי יש קונסטרוקטה תוצרת סלובקיה.
הוא מחמם את החלל, אבל לא ברמות שתיארת. מקבלים גם ערכת חיבור לניקוז, שלא השתמשתי.
אני לא חושב שתוצרת פולין זאת הסיבה לתקלה. זה לא תורכיה. פשוט נפלת על אחד דפוק. אם היבואן החליף אותו, אני הייתי מבקש להחליף לאותו הדבר בדיוק.

ilia987
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 5 פעמים
קיבל תודות: 3 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

הזמנתי MDC90-CH01 midea דרך olsale 9 קג בדירוג A. כולל אופציה לניקוז ו 3 שנות אחריות) משתמש בו כבר שבועים וממש מרוצה.

תן להם הצעה. (נכנס לתקציב שלך ונשאר קצת עודף)

שלח תגובה

חזור אל “מוצרי חשמל לבית”