אשמח לעזרה להבין מה ההבדל בין הדגמים של המקררים של SHARP

פורום המתעסק בכל מוצר אלקטרוני אחר שלא בהכרח קשור לאודיו וקולנוע ביתי.
מקררים, שואבי אבק, תנורים וכו'
Tiras (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 8 פעמים
קיבל תודות: 0

אשמח לעזרה להבין מה ההבדל בין הדגמים של המקררים של SHARP

נושא שלא נקרא #1 

היי חברים,
לקראת מעבר לדירה חדשה ועל כן הגיע הזמן להתחדש בציוד מתאים.
יצא לי לחפש ולראות קצת ודיי התקבעתי על מקרר SHARP של 5 דלתות, היה חשוב לי בעיקר שיהיה ייצור קרח אוטומטי ולאישתי שיהיה בשחור.
שארפ דיי ענו לשנינו על הצרכים רק לצערי מה שלא עשיתי לא הצלחתי להבין איך אני רואה את אותם מקררים במקומות שונים נרשמים כדגמים שונים?
יתכן שזה לא באמת אותם דגמים? אולי מהסיבה שבמקרה הנ"ל מחסני חשמל היא אינה יבואן רישמי?

ברשותכם לצורך הדוגמה המקרר הנ"ל במחסני חשמל מוצג כ-שארפ דגם SJ-FSD910:

https://www.payngo.co.il/262939.html?ut ... 4oQAvD_BwE

ואותו המקרר בדיוק(לפחות לפי הנראות והמפרט הטכני שלו) אצל אבי סופר שהוא משווק רשמי של ראלקו נקרא שארפ דגם SJ9811BL:

https://soferavi.co.il/%D7%9E%D7%95%D7% ... %a9%d7%97/

תהרגו אותי אני פשוט לא מצליח להבין מה ההבדל? אולי ארץ ייצור שונה? (לצורך הדוגמה אני יודע שלחברת BOSCH יש שני מפעלי יצור אחד בפולין ואחד בגרמניה מה שגורם גם להבדלי מחירים במוצרים, האם גם כאן המקרה?

Tiras (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל

Re: אשמח לעזרה להבין מה ההבדל בין הדגמים של המקררים של SHARP

נושא שלא נקרא #2 

מישהו?

gildmor
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 50 פעמים
קיבל תודות: 112 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

30/06/2021 17:51  
Tiras כתב:
מישהו?
...
קודם הייתי מוודא שבכל קיים הדגם ההוא במחסני חשמל עדיין, אולי זה משהו ישן\לא מעודכן ולפי ההבדל במחיר קודם תזמין ואחר כך תשאל שאלות.
מציע תתקשר לאבי סופר ותגיד שמצאת במחיר יותר טוב, הם כבר יסבירו לך כנראה מה ההבדל אם יש כזה.

לא בדקתי לאחרונה מקררים אבל במחיר כזה רק שנת אחריות אחת מלאה למקרר נשמע כמו סיכון רציני.

Tiras (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל

נושא שלא נקרא #4 

30/06/2021 18:36  
gildmor כתב:
30/06/2021 17:51  
Tiras כתב:
מישהו?
...
קודם הייתי מוודא שבכל קיים הדגם ההוא במחסני חשמל עדיין, אולי זה משהו ישן\לא מעודכן ולפי ההבדל במחיר קודם תזמין ואחר כך תשאל שאלות.
מציע תתקשר לאבי סופר ותגיד שמצאת במחיר יותר טוב, הם כבר יסבירו לך כנראה מה ההבדל אם יש כזה.

לא בדקתי לאחרונה מקררים אבל במחיר כזה רק שנת אחריות אחת מלאה למקרר נשמע כמו סיכון רציני.
...
האמת שכל עניים האחריות היא קצת עבודה בעיניים.
שניהם נותנים לך אחריות של שנה/שנתיים אך ביבואן הרשמי ניתן להאריך לעוד 9 שנים אח האחריות על המדחס.
מה שלא אומרים לאנשים זה שבפועל להחליף מדחס זה לא דבר כזה יקר כמו שחושבים(1500+-) וכשההפרש הוא כמעט 3000 בין המקררים משמע אם יתקלקל לך יותר מפעמיים המדחס לאורך ה9 שנים האלה רק אז תוכל להצדיק את הקנייה של יבואן רשמי.
קיצור קצת חרטה בעיניי..

ahersko
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 346 פעמים
קיבל תודות: 584 פעמים

נושא שלא נקרא #5 

אני רק יודע לומר לך שגם אני חיפשתי מקרר במגבלות גודל, דלתות ויצרן קרח ורכשתי שארפ ב ksp
העניין של היבוא הרשמי הוא גם ח״ח. יבוא מקביל לא בהכרח יספק לך ח״ח בעיקר אם היבוא הוא לדגמים שלא יובאו בצורה סדירה
זה כרטיסים אלקטרונים, חלקי פלסטיק... מדחס זאת הדאגה האחרונה שלך. מדחסים לא מתים בדר״כ
למיטב זכרוני יצרן הקרח דורש מילוי של מיכל מים ולא מחובר לברז שזה לטעמי יותר חיסרון מיתרון

Tiras (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל

נושא שלא נקרא #6 

01/07/2021 9:38  
ahersko כתב:
אני רק יודע לומר לך שגם אני חיפשתי מקרר במגבלות גודל, דלתות ויצרן קרח ורכשתי שארפ ב ksp
העניין של היבוא הרשמי הוא גם ח״ח. יבוא מקביל לא בהכרח יספק לך ח״ח בעיקר אם היבוא הוא לדגמים שלא יובאו בצורה סדירה
זה כרטיסים אלקטרונים, חלקי פלסטיק... מדחס זאת הדאגה האחרונה שלך. מדחסים לא מתים בדר״כ
למיטב זכרוני יצרן הקרח דורש מילוי של מיכל מים ולא מחובר לברז שזה לטעמי יותר חיסרון מיתרון
...
האמת שהארת לי פה נקודה חשובה שעליה אולי באמת לא חשבתי, יתכן ובאמת חלקי חילוף כמו פלסטיקה וכרטיסים אלקט' יכולים להוות בעיה בדגמים של יבוא מקביל.
תודה על ההארה הזו, אנסה לקרוא וללמוד עוד קצת בנושא.

borsood
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 9 פעמים
קיבל תודות: 25 פעמים

נושא שלא נקרא #7 

מדחס ומנוע יחזיקו מעמד 10 שנים ויותר גם ככה אז האחריות עליהם זה חרטא בפיתה.
כמו שכתבו, הכרטיס הוא מה שיתקלקל ראשון ויהיה יקר מאד לתיקון (בד"כ יחליפו אותו).
הפלסטיקה היא השנייה שתישבר ואז תגלה שלא מייצרים את הדגם הזה ואין חלקי חילוף גם אם רוצים. (יהיו פירוקיות של מקררים?) להבדיל מכרטיס, זה משהו שכן תוכל לנסות להתרשם ממנו ולהקטין סיכונים.
אם תמצא מישהו שנותן יותר משנה אחריות על כרטיס או פלסטיקה תדווח לנו מייד.

שלח תגובה

חזור אל “מוצרי חשמל לבית”