מקרר חדש מומלץ

פורום המתעסק בכל מוצר אלקטרוני אחר שלא בהכרח קשור לאודיו וקולנוע ביתי.
מקררים, שואבי אבק, תנורים וכו'
sbenyo (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 8 פעמים
קיבל תודות: 19 פעמים

מקרר חדש מומלץ

נושא שלא נקרא #1 

מחפש מקרר חדש. יש לי שארפ 540 מקפיא עליון 14(!!) שנה ללא תקלות אבל הוא לא מתאים לדירה החדשה.
אני מחפש 4 דלתות מקפיא תחתון שיתאים יפה לנישה של 93, 190, 85 בנפח 540 - 600 (אפשר קצת יותר אם מתאים). הכי חשוב שיהיה אמין ושקט במיוחד. השארפ מצויין אבל היו לו בהתחלה ענייני רעש שהשתפרו עם הזמן או שפשוט התרגלתי. רב הזמן הוא שקט אבל בערב הוא קצת עושה רעשים. חשוב שהחלוקה הפנימית תהיה טובה פלסטיקה סבירה ושיהיה מקום גם לסיר גדול.

אני לא בטוח איזה חברה/דגם הכי כדאי. LG יקרים יחסית. על סמסונג שמעתי ביקורות על השירות
יש דגם של HAIER 547, ויש שארפ FE87, 8620או משהו דומה. שארפ מועדף אבל אני חושש מהרעש מהניסיון הקודם. נראה גם שעל אותם דגמים יש אנשים מאוד מרוצים וכאלה שממש לא.

אשמח להמלצות וטיפים או ניסיון טוב עם דגם מסויים.

Moshe984
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 195 פעמים
קיבל תודות: 161 פעמים

Re: מקרר חדש מומלץ

נושא שלא נקרא #2 

האייר טוב היה לי מת אחרי 9 שנים.
תשקיע מעט יותר ותקנה LG, סמן וי ושכח.
סמסונג לא לנגוע.
בהצלחה.

sbenyo (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #3 

תודה! ראיתי המלצות על בלומברג 1620. קצת גדול אבל אם הוא טוב כמו שאומרים זה אולי כדאי. מישהו יודע איך הוא מבחינת רעש ואיכות הפלסטיקה? אגב מישהו יודע מה ההבדל בינו לבין ה-1621? הם נראים בדיוק אותו דבר ואני לא מצליח להבין מה ההבל ביניהם.

גם ראיתי המלצות על הייסנס אבל אני לא מכיר אותם. דגם כמו ה-RQ68WC4SHAS אולי יכול להתאים. יש להם 3 + 7 שנים אחריות.

dmitrys
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 150 פעמים
קיבל תודות: 181 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

07/09/2021 17:41  
sbenyo כתב:
שארפ מועדף אבל אני חושש מהרעש מהניסיון הקודם.
...
שארפ של אז ושארפ של עכשיו זאת לא אותה חברה. הם מכרו את המותג לסינים, כך שהניסיון הקודם שלך לא אמור להיות שיקול.

אני עם הייסנס ומרוצה מאוד. דגם שלא מתאים לך.
07/09/2021 17:44  
Moshe984 כתב:
האייר טוב היה לי מת אחרי 9 שנים.
...
אם הייתי יודע שמקרר שלי היה מחזיק 9 שנים, הייתי מאוד מרוצה.

odedee
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 227 פעמים
קיבל תודות: 85 פעמים

נושא שלא נקרא #5 

למה תשע שנים זה סיבה להיות מרוצה?

מקרר תדיראן הראשון שלי עבד יפה 14 שנים, ואז השארנו אותו בדירה ששכרנו בזמן שיפוצים, כי הוא לא התאים למטבח החדש. אולי הוא עדיין עובד שם.

sbenyo (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #6 

השארפ מקפיא עליון שלי כבר 14 שנה ועובד מצויין. אני מחליף אותו רק בגלל מעבר דירה ואי התאמה, אחרת הייתי נשאר איתו. הוא אפילו נראה לא רע.
כרגע אני מתלבט בין בלומברג 1620 או 1621 או Haier או הייסנס. גם שארפ עדיין בא בחשבון אבל פחות.

אני מקווה לשמוע דיעות על הבלומברג. אגב האם אייס מייקר אוטומטי עם חיבור מים זה טוב? אני יודע שזה נח אבל זה גם כנראה עלול להתקלקל יותר.

ahersko
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 346 פעמים
קיבל תודות: 584 פעמים

נושא שלא נקרא #7 

יש לי Sharp SJ-R8810
לדעתי הדגם החדש הוא 8910
תוצרת תאילנד
חדש בן חודשים... עד עכשיו מאוד מרוצה

odedee
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

נושא שלא נקרא #8 

אייס מייקר אוטומטי עם חיבור מים זה החיים. זה פשוט נהדר בחודשים החמים. יש לנו מקרר של סמסונג עם בר מים וקרח שלם או כתוש, ואין מצב שהמקרר הבא שלנו יהיה בלי זה. בשבע השנים שאנחנו עם הסמסונג לא הייתה שום תקלה, לא באייס מייקר ולא בכלל. אני לא ממליץ עליו כי שמעתי שיש המון תלונות על מקררי סמסונג, אולי לנו היה מזל טוב.

sbenyo (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #9 

תודה על ההמלצה על האייס מייקר. זה ייתרון לבלומברג. לא ראיתי את זה בדגמים אחרים שהם לא מאוד יקרים וסמסונג בגלל מה שאומרים לא בא בחשבון.

ה-Sharp SJ-R8810, גם מתאים. משום מה אני נוטה פחות לשארפ למרות הניסיון הטוב שיש לי. יכול להיות שהדגמים היותר יקרים איכותיים יותר.
@ahersko - אשמח לדעת איך הוא מבחינת רעש. זה מהה שאני חושש בשארפ.

dmitrys
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 150 פעמים
קיבל תודות: 181 פעמים

נושא שלא נקרא #10 

08/09/2021 10:34  
odedee כתב:
למה תשע שנים זה סיבה להיות מרוצה?

מקרר תדיראן הראשון שלי עבד יפה 14 שנים, ואז השארנו אותו בדירה ששכרנו בזמן שיפוצים, כי הוא לא התאים למטבח החדש. אולי הוא עדיין עובד שם.
...
גם לי היה מקרר שעבד 12-13 שנים ותרמתי אותו כשהוא עדיין עובד.
אבל מקררים היום הרבה יותר זולים והרבה יותר שבירים. לכן אני אהיה מרוצה אם המקרר שלי יחזיק 9 שנים .
בנוסף, המקרר החדש, הרבה יותר גדול, צורך רק שליש מצריכת החשמל של הישן. אני מאמין שבעוד כמה שנים צריכת החשמל תשתפר עוד, ויהיו גם פיצ'רים נוספים כמו חיבור לוייפיי, ניקוי עצמי, ואני לא יודע מה עוד. אני בהחלט רואה את עצמי מחליף את המקרר הנוכחי שלי שעלה לי 5K במקרר חדש, גדול יותר, חכם יותר, חסכוני יותר, זול יותר, למרות שהנוכחי עדיין עובד.

כל זה לא רלוונטי לפותח השרשור.
מה שרלוונטי, זה שמקרר של שארפ של פעם הוא לא מקרר של שארפ של עכשיו. המקררים של היום לא צפוים להחזיק 15 שנים.
בלי קשר, לא ממליץ להתפתות לאחריות ארוכה על המנוע. מה שהולך זה הפלסטיקים, הגומיות, וכו'.
לי אישית היה ניסיון גרוע עם כל מוצר חשמל תוצרת תורכיה, לכן מבחינתי בלומברג, בקו ודומיהם פסולים. אני מעדיף סיני. אבל אולי זה רק אני.
אני כאמור עם הייסנס. אחריות מלאה 3 שנים של ח.י. הייתי צריך את השירות של ח.י. בגלל איזושהי אי הבנה, והם ענו מהר לטלפון ואחרי כמה ויכוחים פתרו את הבעיה לסבירות רצוני. גם נושא השירות חשוב.

odedee
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

נושא שלא נקרא #11 

שירות זה חשוב מאוד, נכון. חשוב עוד יותר אם אפשר להימנע מהצורך בשירות... לא הייתי צריך שירות ב-14 שנים שמקרר תדיראן היה איתנו, ולא הייתי צריך שירות ב-7 שנים שהסמסונג איתנו עד עכשיו.

אני מסכים שיש מקררים של היום שלא יחזיקו 15 שנים, אבל אני חושב שיש בהחלט כאלה שכן יחזיקו 15 שנים, אם כי הם אולי לא עולים 5K. הסמסונג שלנו עלה 10K לפני שבע שנים, ו-LG דומה עולה היום 12K. האחריות של LG היא תשע או עשר שנים, ואני חושב שאם חברה נותנת אחריות כזו ארוכה, יש סיכוי טוב מאוד שהמקרר יחיה משמעותית יותר מזה.

גלובל
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 43 פעמים
קיבל תודות: 116 פעמים

נושא שלא נקרא #12 

יש לי Haier דגם HRF-725FB 4 דלתות כבר כמעט שנה וחצי ....עד כה מאוד מרוצה .

PayneBack3
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 90 פעמים
קיבל תודות: 47 פעמים

נושא שלא נקרא #13 

08/09/2021 19:36  
odedee כתב:
שירות זה חשוב מאוד, נכון. חשוב עוד יותר אם אפשר להימנע מהצורך בשירות... לא הייתי צריך שירות ב-14 שנים שמקרר תדיראן היה איתנו, ולא הייתי צריך שירות ב-7 שנים שהסמסונג איתנו עד עכשיו.

אני מסכים שיש מקררים של היום שלא יחזיקו 15 שנים, אבל אני חושב שיש בהחלט כאלה שכן יחזיקו 15 שנים, אם כי הם אולי לא עולים 5K. הסמסונג שלנו עלה 10K לפני שבע שנים, ו-LG דומה עולה היום 12K. האחריות של LG היא תשע או עשר שנים, ואני חושב שאם חברה נותנת אחריות כזו ארוכה, יש סיכוי טוב מאוד שהמקרר יחיה משמעותית יותר מזה.
...
חשוב לשים לב במקרה של LG האחריות ל 10 שנים היא על המנוע בלבד ועל כל המקרר זה סך הכל שנה,
במקרה ותהיה תקלה זה אם אני לא טועה 260 ש"ח על ביקור ואם זה לא קשור למנוע הלך הכסף, אז תאכלס כשהיתה לי תקלה במקרר שלי (LG) לא פניתי בכלל לשירות.

sbenyo (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #14 

בסיטידיל יש Haier עם 4 שנים אחריות. כרגע הם ובלומברג מובילים.

בעקבות ההמלצות, אני קצת חושש מהאיכות של בלומברג בגלל הייצור בתורכיה.
בדגמים המקבילים (535 בלומברג, 547 האיייר), הבלומברג רחב יותר (90+ לעומת 83) ופחות עמוק לעומת ההאייר, שזה ייתרון מבחינת המקום שיש לי (זה כנראה גם יותר נח).

ahersko
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 346 פעמים
קיבל תודות: 584 פעמים

נושא שלא נקרא #15 

08/09/2021 18:08  
sbenyo כתב:
תודה על ההמלצה על האייס מייקר. זה ייתרון לבלומברג. לא ראיתי את זה בדגמים אחרים שהם לא מאוד יקרים וסמסונג בגלל מה שאומרים לא בא בחשבון.

ה-Sharp SJ-R8810, גם מתאים. משום מה אני נוטה פחות לשארפ למרות הניסיון הטוב שיש לי. יכול להיות שהדגמים היותר יקרים איכותיים יותר.
@ahersko - אשמח לדעת איך הוא מבחינת רעש. זה מהה שאני חושש בשארפ.
...
אין בעיה של רעש

שלח תגובה

חזור אל “מוצרי חשמל לבית”