התלבטות בקשר לקניית נגן 4K

פורום נגני DVD ובלוריי - כאן נדבר על נגנים שמקבלים דיסקים פיזיים...
MarioMan
עוסק בתחום
עוסק בתחום
שם מלא: יונתן פת-יה
נתן תודות: 19 פעמים
קיבל תודות: 195 פעמים

נושא שלא נקרא #16 

citizen_x כתב:
...
...
·אני כזה.

תוכן פיראטי כלל לא מעניין אותי.
בכלל, נראה לי מגוחך להוציא אלפי שקלים על ציוד אודיו/וידיאו איכותי ויקר ולצרוך תכנים שבבירור אינם ממצים את יכולות הציוד שנרכש.

מי שזה עושה לו את זה - שיהיה לו לבריאות.
...
כרגע לטעמי עוד אין מספיק סרטים שמצדיקים רכישה של נגן ייעודי לנושא (אלא אם כן אתה נהנה לצפות בסרטי *** וגם אז הכמות לא גבוהה) אבל בהמשך בהחלט יש לזה מקום.

רק הערה והארה לגבי הנ"ל: הטענה\הנחה שלך פשוט לא נכונה מכוון שככל שמדובר בריפ של ה-BD (ובשנה הקרובה כנראה גם UHD BD) אזי מדובר בהעתק 1:1 של המקור, ללא קידוד מחדש.

citizen_x (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 14 פעמים
קיבל תודות: 3 פעמים

נושא שלא נקרא #17 

MarioMan כתב:
...
...
כרגע לטעמי עוד אין מספיק סרטים שמצדיקים רכישה של נגן ייעודי לנושא (אלא אם כן אתה נהנה לצפות בסרטי *** וגם אז הכמות לא גבוהה) אבל בהמשך בהחלט יש לזה מקום.

רק הערה והארה לגבי הנ"ל: הטענה\הנחה שלך פשוט לא נכונה מכוון שככל שמדובר בריפ של ה-BD (ובשנה הקרובה כנראה גם UHD BD) אזי מדובר בהעתק 1:1 של המקור, ללא קידוד מחדש.
...
·לא יודע למה אתה קורא סרטי ***.... אבל שיהיה.
כל ריפ, לא משנה מה הוא, תמיד יהיה שונה מהמקור, מכל מיני סיבות. אם בא לך להוריד עכשיו ריפ של 50GB ויותר ... אדרבא. מדובר בגניבה לכל דבר.
אני מעדיף לשלם עבור צריכת התכנים האלה. אבל זה עניין של השקפה, כנראה.

MarioMan
עוסק בתחום
עוסק בתחום
שם מלא: יונתן פת-יה
נתן תודות: 19 פעמים
קיבל תודות: 195 פעמים

נושא שלא נקרא #18 

citizen_x כתב:
...
...
·לא יודע למה אתה קורא סרטי ***.... אבל שיהיה.
כל ריפ, לא משנה מה הוא, תמיד יהיה שונה מהמקור, מכל מיני סיבות. אם בא לך להוריד עכשיו ריפ של 50GB ויותר ... אדרבא. מדובר בגניבה לכל דבר.
אני מעדיף לשלם עבור צריכת התכנים האלה. אבל זה עניין של השקפה, כנראה.
...
"מכל מני סיבות" במקרה הזה, זה בערך שווה ערך ל-"כי ככה". אתה מסיט את הנושא לעיסוק בהעדפה\השקפה\you name it.

מה שאני וגם החבר שכתב לפני הסברנו, זה שככל שמדובר בריפ ולא בקידוד מחדש אזי מדובר בהעתק 1:1 של המדיה עצמה (כולל כל התפריטים, האודיו בשפות לא שימושיות וכד') ולכן אין הבדל בהיבט של מה מקבלים ובאיזו איכות.

אגב זה בכלל לא קשור לנושא של תוכן חוקי או לא חוקי - קח למשל את Kaleidescape - אתה למעשה מקבל מהם ריפ של ה-BD עצמו באופן חוקי לחוטין.

citizen_x (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 14 פעמים
קיבל תודות: 3 פעמים

נושא שלא נקרא #19 

MarioMan כתב:
...
...
"מכל מני סיבות" במקרה הזה, זה בערך שווה ערך ל-"כי ככה". אתה מסיט את הנושא לעיסוק בהעדפה\השקפה\you name it.

מה שאני וגם החבר שכתב לפני הסברנו, זה שככל שמדובר בריפ ולא בקידוד מחדש אזי מדובר בהעתק 1:1 של המדיה עצמה (כולל כל התפריטים, האודיו בשפות לא שימושיות וכד') ולכן אין הבדל בהיבט של מה מקבלים ובאיזו איכות.

אגב זה בכלל לא קשור לנושא של תוכן חוקי או לא חוקי - קח למשל את Kaleidescape - אתה למעשה מקבל מהם ריפ של ה-BD עצמו באופן חוקי לחוטין.
...
לא מעוניין להכנס לויכוחים מסוג זה.
אִישׁ הַיָּשָׁר בְּעֵינָיו יַעֲשֶׂה·

oferlaor
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
שם מלא: עפר לאור
נתן תודות: 640 פעמים
קיבל תודות: 4750 פעמים

נושא שלא נקרא #20 

ריפים של Uhd bd ככל הנראה מקודדים מחדש את התוכן כי הפורמט לא נפרץ

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
שם מלא: ערן
נתן תודות: 518 פעמים
קיבל תודות: 4198 פעמים

נושא שלא נקרא #21 

למי שרוצה אותו רק כנגן ולא כסטרימר לסרטים פרוצים, הפנסוניק נותן איכות טובה יותר ועולה פחות:

nasdaq
טרול
טרול
נתן תודות: 4 פעמים
קיבל תודות: 13 פעמים

נושא שלא נקרא #22 

Huber כתב:למי שרוצה אותו רק כנגן ולא כסטרימר לסרטים פרוצים, הפנסוניק נותן איכות טובה יותר ועולה פחות:

...
·
הפנסוניק לא יתמוך בdolby vision ולכן תמיד יהיה נחות מהאופו בכל הקשור לאיכות תמונה הטובה ביותר שהטכנולוגיה מאפשרת להציג נכון לעכשיו.

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

נושא שלא נקרא #23 

nasdaq - כמות הסרטים שיש ב DV זניחה ובעיניי לא נלקחת בחשבון (יש בקושי 30 סרטים).

nasdaq
טרול
טרול

נושא שלא נקרא #24 

Huber כתב:nasdaq - כמות הסרטים שיש ב DV זניחה ובעיניי לא נלקחת בחשבון (יש בקושי 30 סרטים).
...
·
ואללה מעניין... לפני פחות מחצי שנה יכולת לטעון את אותו הדבר לגבי תכני HDR. אבל עזוב בסוף השנה כשיהיו כבר 300 כותרים עם DV תמיד תוכל לשים את הפנסוניק בלוחות ולשדרג לאופו.

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

נושא שלא נקרא #25 

nasdaq - אתה יופי של דמגוג, אומר זאת לזכותך. תכני DV התחילו לצאת לשוק כבר ב 2016(!), מאז ועד היום יצאו פחות מ 30, למה לדעתך פתאום השנה יהיה שינוי?

עזוב, שכל אחד יעשה את השיקול שלו, אני אישית לא חושב ש 30 סרטים זה שיקול שמצדי רכישה של נגן הרבה יותר יקר.

nasdaq
טרול
טרול

נושא שלא נקרא #26 

Huber כתב:nasdaq - אתה יופי של דמגוג, אומר זאת לזכותך. תכני DV התחילו לצאת לשוק כבר ב 2016(!), מאז ועד היום יצאו פחות מ 30, למה לדעתך פתאום השנה יהיה שינוי?

עזוב, שכל אחד יעשה את השיקול שלו, אני אישית לא חושב ש 30 סרטים זה שיקול שמצדי רכישה של נגן הרבה יותר יקר.
...
·
שיקול כלכלי זה סיפור אחר. רק לא צריך לתרץ זאת בטענה לא נכונה ש״אין הצדקה כי אין מספיק תכנים״. מה לעשות שמוצרים איכותיים עולים יותר כסף ומי שרוצה לחסוך שיתפשר על פחות. וחוץ מזה כמדומני שגם הפנסוניק יקר לא..?

שלח תגובה

חזור אל “נגני DVD/בלוריי”