:הל: החל מהיום: הזיהוי הקולי של Bixby זמין ביותר מ-200 מדינות כולל ישראל

חדשות מכל העולם של מכשירים ניידים - סלולרי, ניווט, וכל דבר שנייד.
MartinHSabag (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
הודעות: 59267
הצטרף: נובמבר 2004
מיקום: כפר-סבא
נתן תודות: 867 פעמים
קיבל תודות: 1633 פעמים
יצירת קשר:

:הל: החל מהיום: הזיהוי הקולי של Bixby זמין ביותר מ-200 מדינות כולל ישראל

הודעה שלא נקראה #1 

בשלב זה השירות זמין באנגלית ובקוריאנית ומאפשר תקשורת טובה יותר עם מכשירי הטלפון החכמים

סמסונג אלקטרוניקס מודיעה כי הזיהוי הקולי של Bixby יהיה זמין החל מהיום ביותר
מ- 200 מדינות ברחבי העולם, לרבות ישראל. השירות מאפשר למיליוני הצרכנים לחוות דרך חכמה יותר לתקשר עם הטלפונים החכמים שלהם. בנוסף לדרום קוריאה ולארצות הברית, הצרכנים במדינות ברחבי העולם, בהן בריטניה, אוסטרליה, קנדה ודרום אפריקה, יוכלו לנצל את הממשק החכם כדי לסייע להם לבצע משימות במהירות ובקלות.

שירות ה- Bixby זמין כעת באנגלית (ארה"ב) ובקוריאנית ומציע פרודוקטיביות משופרת של הטלפונים החכמים וכן פרסונליזציה של החומרה באמצעות פקודות מהירות, תכונה המאפשרת למשתמש ליצור בקלות פקודה קולית אישית המשמשת אותו במקום רצף של פקודות. כך לדוגמה, ניתן להשתמש בפקודה "לילה טוב" כקיצור ל"נא לא להפריע, הגדרת התראה עבור 6:00 בבוקר והפסקת חיווי האור הכחול."

Bixby גם מבין את הדרך שבה מדבר המשתמש בפועל, שואל שאלות ומבקש בקשות. לדוגמה, אם המשתמש מצלם תמונה ולאחר מכן מבקש מ- Bixby "לשלוח את התמונה הנבחרת לאמא", Bixby מסוגל להבין פקודות אשר עושות שימוש במספר אפליקציות בו-זמנית וידע לאיזו תמונה מתייחס המשתמש וישלח אותה בהודעת טקסט לאמו. הבנה טבעית זו של השפה מאפשרת אינטראקציה קלה ואינטואיטיבית יותר עם הטלפון החכם. בעזרת טכנולוגיית הלמידה העמוקה שלו, Bixbyישתפר עם הזמן וילמד לזהות את ההעדפות האישיות של המשתמש ואת דרכי הדיבור שלו.

ייחודיותו של Bixby טמונה בכך שמדובר בממשק חכם ולא אפליקציה עצמאית. כאשר יישום הופך להיות מופעל באמצעות, Bixby הוא יתמוך כמעט בכל משימה שהיישום מסוגל לבצע באמצעות קול, מגע או טקסט. האינטגרציה העמוקה של Bixby מובנית גם בהגדרות הטלפון החכם, כך שניתן לשנות את אפשרויות הטלפון - כגון הגדרת זמן קצוב לתצוגה או הצגת כל ההודעות - מבלי להפריע למשימה שמבצע המשתמש בו ברגע.

Injong Rhee, סגן נשיא בכיר וראש המו"פ, תוכנה ושירותים, תקשורת עסקית ניידת, סמסונג אלקטרוניקס: "כעת, למיליוני לקוחות ברחבי העולם יש גישה חדשה וחכמה לתקשר עם הטלפון שלהם. הרחבת הזיהוי הקולי של Bixby היא צעד ראשון בפונקציונליות המתמשכת של Bixby. בעתיד, יהיו ל-Bixby כישורי למידה ויכולת להציע אינטראקציות חכמות ואישיות יותר ומערכת קשרים רציפה עם מכשירים נוספים".

סמסונג מתכננת להמשיך להרחיב את יכולות הקול של Bixby למדינות, שפות, התקנים, תכונות ויישומים נוספים, גם של צדדים שלישיים. על-ידי שיפור נוסף של החוויה הניידת והפתרונות שהיא מציעה, יותר משתמשים יוכלו לקיים אינטראקציה עם המכשיר שלהם ולנהל את היישומים והשירותים שלהם בצורה חלקה יותר ובאופן אינסטינקטיבי.

החל מהיום, משתמשי Galaxy S8 ו-Galaxy S8+ יכולים להפעיל את יכולות הקול של Bixby באמצעות לחיצה על לחצן Bixby. כעת ניתן להפעיל את Bixby על ידי לחיצה על הכפתור הייעודי במכשירים או פשוט באמצעות אמירת המילים: Hi, Bixby.

Bixby מזהה בשלב זה פקודות באנגלית (ארה"ב) וקוריאנית. לא כל המבטאים, הדיאלקטים וההבעות יוכרו ויובנו על-ידו. יכולת השירות עשויה להשתנות בהתאם למדינה או לספק. הבנת השפה הטבעית מאפשרת ל-Bixby לשפר באופן מתמיד את יכולתו לפרש דיאלקטים אזוריים אולם מכיוון ש-Bixby לומד טוב יותר פקודות שנעשה בהן שימוש תדיר יותר, ייקח לו זמן רב יותר להבין את הניבים האזוריים הנמצאים בשימוש בתדירות נמוכה יותר
...
נא להרשם/להכנס לחשבון בפורום על מנת לצפות בקבצים או בתמונות המצורפים לשרשור
Making Products, Mentor, Lecturer
twitter facebook linkedin
About.me

MartinHSabag (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
הודעות: 59267
הצטרף: נובמבר 2004
מיקום: כפר-סבא
נתן תודות: 867 פעמים
קיבל תודות: 1633 פעמים
יצירת קשר:

הודעה שלא נקראה #2 

אם זה לא עובד לכם, בצעו את הפעולות הבאות:

1. כנסו להגדרות->אפליקציות->Bixby Home
2. נקו את זיכרון המטמון (DELETE CACHE)
3. הפעילו את Bixby מחדש (כפתור ייעודי ב-S8 ו-S8+
4. עדכנו את הגירסה.

תתחדשו!
Making Products, Mentor, Lecturer
twitter facebook linkedin
About.me

שלח תגובה

חזור אל “חדשות ניידים”