שאלה לגבי חיבור קופסת הפייבר של הוט לראוטר

פורום רשתות, IT ומחשוב כללי - רשתות, ראוטרים, מחשבים ניידים, אביזרים וכו'.
nivtsaig (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

שאלה לגבי חיבור קופסת הפייבר של הוט לראוטר

נושא שלא נקרא #1 

אהלן חבר'ה, אני לא ככ בקיא בענייני מחשוב ותקשוב כמו הרבה בפורום הזה, אז סילחו לי נא על הבורות.

לאחרונה התחלנו להתעניין במעבר להוט בחבילת טלוויזיה ואינטרנט. הם מציעים 500 מגה עם תשתית וספק, והאמת נמאס לי לקבל 40 מגה מבזק, ולראות כדורגל בדיליי בסלקום. אממה, נחשפתי לכמות הבעיות של הוט והוט נט, אך מצאתי כי במידה וקונים ראוטר איכותי ויציב, זה יכול לשפר פלאים את חווית הגלישה בבית. זה נעשה על ידי bridge (?). האם אוכל לחבר את קופסת הפייבר 4k של הוט לראוטר huawei ax3 pro? ומה זה למעשה bridge? מה זה בדיוק עושה?
ובכללי, מה דעתכם על הפיתרון הזה? האם ראוטר איכותי יותר מהפח שהוט נותנים, באמת מונע ניתוקים וכו?

תודה.

ChinggisKhan
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 214 פעמים
קיבל תודות: 541 פעמים

Re: שאלה לגבי חיבור קופסת הפייבר של הוט לראוטר

נושא שלא נקרא #2 

כמה דברים:
מהירות הגלישה בפועל בהוט תלויה בכמה חיבורים יש בינך לבין המרכזיה. זה גם יכול להיות מקור לתקלות. לרוב זה בסה״כ סביר. לי למשל יש מהירות מקסימלית ו-0 ניתוקים.
פייברבוקס 4k לא יכול לעבוד במצב ברידג'. מה שכן, וזה מה שאני עושה עד שהוט יעבירו את כולם לאפליקציה ואפשר יהיה לקבל מהם רק מודם, זה לבטל את ה-wifi שלו ולעבוד עם ראוטר כ-ap.

nivtsaig (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #3 

01/12/2020 16:22  
ChinggisKhan כתב:
כמה דברים:
מהירות הגלישה בפועל בהוט תלויה בכמה חיבורים יש בינך לבין המרכזיה. זה גם יכול להיות מקור לתקלות. לרוב זה בסה״כ סביר. לי למשל יש מהירות מקסימלית ו-0 ניתוקים.
פייברבוקס 4k לא יכול לעבוד במצב ברידג'. מה שכן, וזה מה שאני עושה עד שהוט יעבירו את כולם לאפליקציה ואפשר יהיה לקבל מהם רק מודם, זה לבטל את ה-wifi שלו ולעבוד עם ראוטר כ-ap.
...
אם פיירבוקס לא יכול לעבוד במצב ברידג', אז לבקש מהם הוטבוקס 4 ואז לעשות את מה שציינתי לעיל? להפוך את ההוטבוקס לברידג'? וכמה לדעתך באמת ראוטר איכותי משפר הן את מהירות הגלישה והן הפסקת ניתוקים?

תודה!!!!

ChinggisKhan
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 214 פעמים
קיבל תודות: 541 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

היתרון של הפייברבוקס שהוא הממיר 4k היחיד. היתרון של מערכת פייברבוקס הוא שאם יש לך גם מיני אז יש לך גם קליטת wifi מהם.
ראוטר טוב בהחלט ישפר את הקליטה. לגבי הניתוקים, זה תלוי בסיבה לניתוקים..

שלח תגובה

חזור אל “רשתות, אינטרנט ו- Fiber”