D-Link DSL-224 Bridge

פורום רשתות, IT ומחשוב כללי - רשתות, ראוטרים, מחשבים ניידים, אביזרים וכו'.
Orshaul (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 3 פעמים
קיבל תודות: 2 פעמים

D-Link DSL-224 Bridge

נושא שלא נקרא #1 

שלום,
השתמשתי בראוטר Asus AC5300 וראוטר של בזק 6850u המוגדר בתור bridge כבר כמה שנים ומרוצה מאוד עד לאחרונה.
בזמן האחרון החלו ניתוקים ומהירויות נמוכות יותר. בזק טענו שהבעיה היא לא בתשתית והראוטר שלי ישן מידי.
העדפתי לקנות אחד פרטי(DSL-224) :

https://ksp.co.il/?uin=41334&txt_search ... 5c883d3276

ולהגדיר אותו כbridge במקום לקנות אחד חדש מהם(משתלם יותר לטווח הרחוק).
הגדרתי אותו לפי המדריך הבא- https://ilfiber.co.il/dsl-245gr-bridge/
הראוטר אמנם שונה אבל הממשק זהה.
עובד בסדר, רק דבר אחד שמפריע לי.
הפינג שאני מקבל הוא 51 לעומת 46 שהייתי מקבל עם ה6850u. לא רוצה להישמע קטנוני, אבל יש סיבה לזה?

eran405
אחראי תחום רשתות
אחראי תחום רשתות
נתן תודות: 380 פעמים
קיבל תודות: 790 פעמים

Re: D-Link DSL-224 Bridge

נושא שלא נקרא #2 

07/12/2020 23:17  
Orshaul כתב:
הפינג שאני מקבל הוא 51 לעומת 46 שהייתי מקבל עם ה6850u. לא רוצה להישמע קטנוני, אבל יש סיבה לזה?
...
פינג לאן? אם זה עד לספק בארץ זה ממש קטסטרופלי ולא תקין (צריך להיות פחות מ-20). אם זה לאירופה זה פינגים ממש נמוכים ואפילו פינג של 51 לאירופה מעל תשתית בזק זה נמוך ממה שאני נתקלתי (בחיבור ביתי, תעדוף עסקי זה עולם אחר). בהנחה שמדובר לאירופה כנראה שמשהו השתנה בניתוב של הספק לשרת שאתה בודק ורק במקרה שמת לב לזה כשהחלפת את המודם.

בכל מקרה אפשר לחקור את העניין ע"י trace, לדוגמא בעזרת WinMTR (אם אתה משתף תוצאות כאן, בבקשה תשתמש בבלוק קוד).

Orshaul (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #3 

08/12/2020 22:20  
eran405 כתב:
07/12/2020 23:17  
Orshaul כתב:
...
פינג לאן? אם זה עד לספק בארץ זה ממש קטסטרופלי ולא תקין (צריך להיות פחות מ-20). אם זה לאירופה זה פינגים ממש נמוכים ואפילו פינג של 51 לאירופה מעל תשתית בזק זה נמוך ממה שאני נתקלתי (בחיבור ביתי, תעדוף עסקי זה עולם אחר). בהנחה שמדובר לאירופה כנראה שמשהו השתנה בניתוב של הספק לשרת שאתה בודק ורק במקרה שמת לב לזה כשהחלפת את המודם.

בכל מקרה אפשר לחקור את העניין ע"י trace, לדוגמא בעזרת WinMTR (אם אתה משתף תוצאות כאן, בבקשה תשתמש בבלוק קוד).
...
פינג לגוגל. ניסיתי שוב לחבר את הראוטר של בזק ואיתו אני מקבל 47. עם החדש 52. יש משהו שיכול להסביר את זה? אולי משהו ששכחתי להגדיר ב dlink? לא שארגיש בהבדל אבל הייתי מצפה שיהיה אותו דבר אם לא נמוך יותר.

eran405
אחראי תחום רשתות
אחראי תחום רשתות

נושא שלא נקרא #4 

08/12/2020 23:31  
Orshaul כתב:
פינג לגוגל. ניסיתי שוב לחבר את הראוטר של בזק ואיתו אני מקבל 47. עם החדש 52. יש משהו שיכול להסביר את זה? אולי משהו ששכחתי להגדיר ב dlink? לא שארגיש בהבדל אבל הייתי מצפה שיהיה אותו דבר אם לא נמוך יותר.
...
תביא WinMTR גם עם הציוד החדש וגם עם הישן ונראה איפה ההבדל.

Orshaul (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #5 

09/12/2020 21:13  
eran405 כתב:
08/12/2020 23:31  
Orshaul כתב:
...
תביא WinMTR גם עם הציוד החדש וגם עם הישן ונראה איפה ההבדל.
...
היי, ביצעתי בינתיים בדיקה עם המודם הפרטי. מחר אבצע עם הציוד של בזק. תוכל בינתיים לעיין בקוד ולראות אם יש בעיות?
תודה רבה.

קוד: בחירת הכל

|------------------------------------------------------------------------------------------|
|                                      WinMTR statistics                                   |
|                       Host              -   %  | Sent | Recv | Best | Avrg | Wrst | Last |
|------------------------------------------------|------|------|------|------|------|------|
|                          GT-AC5300-8C80 -    0 |  121 |  121 |    0 |    0 |   14 |    0 |
|          bzq-179-37-1.cust.bezeqint.net -    0 |  121 |  121 |   24 |  134 |  267 |   24 |
|                            10.250.0.170 -    0 |  121 |  121 |   11 |   16 |   73 |   12 |
|          bzq-25-77-14.cust.bezeqint.net -    0 |  121 |  121 |   12 |   17 |   68 |   12 |
|                             10.90.99.13 -    9 |   91 |   83 |   12 |   20 |   74 |   12 |
|                            74.125.51.88 -    0 |  121 |  121 |   50 |   56 |  165 |   50 |
|                         108.170.252.225 -    0 |  121 |  121 |   51 |   55 |  113 |   51 |
|                            66.249.95.55 -    0 |  121 |  121 |   50 |   55 |  114 |   52 |
|                              dns.google -    0 |  121 |  121 |   50 |   53 |  106 |   51 |
|________________________________________________|______|______|______|______|______|______|
   WinMTR v0.92 GPL V2 by Appnor MSP - Fully Managed Hosting & Cloud Provider

eran405
אחראי תחום רשתות
אחראי תחום רשתות

נושא שלא נקרא #6 

12/12/2020 21:57  
Orshaul כתב:

|------------------------------------------------------------------------------------------|
|                                      WinMTR statistics                                   |
|                       Host              -   %  | Sent | Recv | Best | Avrg | Wrst | Last |
|------------------------------------------------|------|------|------|------|------|------|
|                          GT-AC5300-8C80 -    0 |  121 |  121 |    0 |    0 |   14 |    0 |
|          bzq-179-37-1.cust.bezeqint.net -    0 |  121 |  121 |   24 |  134 |  267 |   24 |
...
...
א. אפילו בתוך הרשת המקומית 14 מילי במקרה הגרוע זה לא הגיוני בשביל חיבור קווי ישירות לראוטר ללא כל שימוש אחר ברשת (השורה הראשונה זה עד הראוטר המקומי; אני מנחש שההסבר הוא שלא הקפדת על בדיקה נקיה והיה תוכנות אחרות שהשתמשו בחיבור רשת ברקע או במכשירים אחרים במקביל לבדיקה). בבדיקה נקיה, בחיבור קווי, אין שום סיבה שהפינג יעבור את ה-1 מילי.

ב. בקפציה השניה עד הנקודה הקרובה אצל הספק, שזה בעצם התשתית של בזק, המצב כבר לגמרי לא תקין, אם פינג מומצע של 134 מילי.... בהינתן הגובה של הפינג ובהינתן שבשורה הראשונה הפינג המומצע הוא על אפס, אז אפילו אם הבדיקה לא הייתה נקיה זה לא יכול להסביר תוצאה ברמה כזו.

ללא ספק, לפחות עם הציוד שכרגע בדקת יש בעיה בתשתית של בזק או במודם. זה קצת מוזר לי אם זה באמת יסתדר עם הציוד של בזק, אבל בהחלט חשוב לבדוק את הנושא. בהנחה שאתה רואה תופעה דומה עם הציוד של בזק זה בעיה בתשתית שלהם ורק בזק יכולים לטפל בבעיה.

אם מחר עדיין יש בעיה עם המודם החדש, והבעיה מסתדרת עם הציוד של בזק, וחוזרת שוב ברגע שאתה מחזיר את הציוד הפרטי אז סביר להניח שהבעיה במודם החדש (חשוב לבצע את הבדיקות כמה שיותר צמודות, הרבה פעמים הבעיות בתשתית של בזק באות והולכות ולכן אם אתה בודק היום עם ציוד א' ומחר עם ציוד ב' זה לא משהו שאפשר להסיק ממנו מסקנות). אני מקווה שברור שלפני הכול חשוב לוודא שאתה מריץ את גירסת הקושחה העדכנית מהאתר של dlink ישראל. אם עדיין יש בעיות, הייתי מנסה ליצור קשר עם היבואן ורואה מה הם אומרים על הנושא.

Orshaul (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #7 

12/12/2020 22:11  
eran405 כתב:
Orshaul כתב:

...
...
א. אפילו בתוך הרשת המקומית 14 מילי במקרה הגרוע זה לא הגיוני בשביל חיבור קווי ישירות לראוטר ללא כל שימוש אחר ברשת (השורה הראשונה זה עד הראוטר המקומי; אני מנחש שההסבר הוא שלא הקפדת על בדיקה נקיה והיה תוכנות אחרות שהשתמשו בחיבור רשת ברקע או במכשירים אחרים במקביל לבדיקה). בבדיקה נקיה, בחיבור קווי, אין שום סיבה שהפינג יעבור את ה-1 מילי.

ב. בקפציה השניה עד הנקודה הקרובה אצל הספק, שזה בעצם התשתית של בזק, המצב כבר לגמרי לא תקין, אם פינג מומצע של 134 מילי.... בהינתן הגובה של הפינג ובהינתן שבשורה הראשונה הפינג המומצע הוא על אפס, אז אפילו אם הבדיקה לא הייתה נקיה זה לא יכול להסביר תוצאה ברמה כזו.

ללא ספק, לפחות עם הציוד שכרגע בדקת יש בעיה בתשתית של בזק או במודם. זה קצת מוזר לי אם זה באמת יסתדר עם הציוד של בזק, אבל בהחלט חשוב לבדוק את הנושא. בהנחה שאתה רואה תופעה דומה עם הציוד של בזק זה בעיה בתשתית שלהם ורק בזק יכולים לטפל בבעיה.

אם מחר עדיין יש בעיה עם המודם החדש, והבעיה מסתדרת עם הציוד של בזק, וחוזרת שוב ברגע שאתה מחזיר את הציוד הפרטי אז סביר להניח שהבעיה במודם החדש (חשוב לבצע את הבדיקות כמה שיותר צמודות, הרבה פעמים הבעיות בתשתית של בזק באות והולכות ולכן אם אתה בודק היום עם ציוד א' ומחר עם ציוד ב' זה לא משהו שאפשר להסיק ממנו מסקנות). אני מקווה שברור שלפני הכול חשוב לוודא שאתה מריץ את גירסת הקושחה העדכנית מהאתר של dlink ישראל. אם עדיין יש בעיות, הייתי מנסה ליצור קשר עם היבואן ורואה מה הם אומרים על הנושא.
...
אני אבדוק תכף עם הציוד של בזק.
לגבי הקושחה, אין הורדות זמינות לראוטר שלי באתר של dlink ישראל: https://www.dlink.ru/il/products/3/2407.html

Orshaul (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #8 

12/12/2020 22:11  
eran405 כתב:
Orshaul כתב:

...
...

...

|                          GT-AC5300-8C80 -    0 |  103 |  103 |    0 |    0 |   12 |    0 |
|          bzq-179-37-1.cust.bezeqint.net -    0 |  103 |  103 |   13 |  114 |  233 |  148 |
|                             10.250.1.14 -    0 |  103 |  103 |   97 |  161 |  288 |  133 |
|          bzq-25-77-14.cust.bezeqint.net -    0 |  103 |  103 |   99 |  161 |  289 |  132 |
|                             10.90.99.13 -    4 |   92 |   89 |   97 |  163 |  281 |  107 |
|                            74.125.51.88 -    0 |  103 |  103 |  138 |  199 |  323 |  169 |
|                         108.170.252.241 -    0 |  103 |  103 |  139 |  200 |  323 |  169 |
|                            72.14.233.67 -    0 |  103 |  103 |  136 |  199 |  309 |  167 |
|                              dns.google -    1 |  100 |   99 |   48 |   48 |   50 |   49 |
|________________________________________________|______|______|______|______|______|______|
בדיקה עם הציוד של בזק. אותו פינג. מה דעתך?

eran405
אחראי תחום רשתות
אחראי תחום רשתות

נושא שלא נקרא #9 

12/12/2020 22:34  
Orshaul כתב:
...
אתה רואה את המספרים "המטורפים" זה ממש לא תקין. בהחלט יש פה בעיה בתשתית.

מהניסיון שלי זה קשה עד בלתי אפשרי לשכנע את בזק לטפל בבעיה כזו (הם פשוט יטענו שהכל תקין כי האינטרנט עובד). עדיין הצעד הראשון הוא לנסות לקבל תמיכה מבזק ישירות (ראה המשך לגבי שוק סיטונאי).

אם יש אצלך תשתית אחרות שעובדות טובות, במיוחד אם יש אצלך תשתית סיבים כלשהי, הייתי פשוט עובר לתשתית אחרת ומקווה לטובה.

אם אתה לא מצליח לקבל שירות / טכנאי מבזק, אולי שווה לבטל לגמרי את הקו אצלהם ולהזמין התקנה "חדשה" אחרי יום-יומיים. דבר ראשון, בהנחה שהם מספיקים באמת לנתק אותך ואחרי זה מחברים אותך מחדש זה בהחלט יכול לפתור בעיות כאלה (אם הבעיה בארון תקשורת שלהם). בנוסף יתכן ובהתקנה החדשה תצליח לקבל טכנאי שיבוא לעשות את ההתקנה ושתוכל לבקש ממנו לבדוק את כל החיבורים בין הארון תקשורת לדירה שלך.

אם אתה כרגע בשוק סיטונאי לא הייתי אפילו מנסה לקבל מהם שירות בנושא (בזמנו נכוויתי מה"שירות" שכביכול בזק נתנו לספק על הקו שלי וגם אחרי שעברתי לבזק ישירות הם לא הסכימו לשלוח עוד טכנאי). במקום זאת הייתי כבר ישר מבטל את הקו ואחרי יום-יומיים מזמין קו חדש מבזק ישירות. אם וכאשר בזק מצליחים לספק לך קו תקין ויציב אתה יכול לנייד אותו לשוק הסיטנאי ולא אמורות להיות בעיות (חשוב הפעם לנייד את הקו ולא לנתק ולהתחבר דרך שוק סיטונאי בגלל אותה הסיבה שהתקנה מחדש יכולה לשנות דברים בארון תקשורת ולגרום/לפתור בעיות).

eran405
אחראי תחום רשתות
אחראי תחום רשתות

נושא שלא נקרא #10 

Orshaul כתב:

...
|                              dns.google -    1 |  100 |   99 |   48 |   48 |   50 |   49 |
...
מאד מוזר שבשורה האחרונה הפינג פתאום נראה יציב לגמרי. זה מוזר גם בגלל שלאורך כל הדרך הפינג בשמיים וגם בגלל שבכל זאת יש פאקטלוס אז לא 100% תקין. אולי שווה להריץ בדיקה יותר ארוכה וולוודא שאתה רואה בעיות או של פינגים גבוהים או של פאקטלוס גם בשורה אחרונה.

בנוסף איך נראה טרייס לשרת ה-DNS שאתה מקבל מבזב"ל?

וגם איך נראה הפינג בבדיקות כמו לדוגמא:
https://www.bezeqint.net/internet/speedtest-tool
https://www.nperf.com
בניגוד לספידטסט אתה רואה בשתי הבדיקות לעיל גם את ה-jiiter. הבדיקה של בזב"ל במיוחד שימושית, כי אם תקבל בה jitter בשמיים זה בהחלט יכול לעזור ל"שכנע" את בזק שיש בעיה בקו.

Orshaul (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #11 

12/12/2020 23:05  
eran405 כתב:
Orshaul כתב:
...
אתה רואה את המספרים "המטורפים" זה ממש לא תקין. בהחלט יש פה בעיה בתשתית.

מהניסיון שלי זה קשה עד בלתי אפשרי לשכנע את בזק לטפל בבעיה כזו (הם פשוט יטענו שהכל תקין כי האינטרנט עובד). עדיין הצעד הראשון הוא לנסות לקבל תמיכה מבזק ישירות (ראה המשך לגבי שוק סיטונאי).

אם יש אצלך תשתית אחרות שעובדות טובות, במיוחד אם יש אצלך תשתית סיבים כלשהי, הייתי פשוט עובר לתשתית אחרת ומקווה לטובה.

אם אתה לא מצליח לקבל שירות / טכנאי מבזק, אולי שווה לבטל לגמרי את הקו אצלהם ולהזמין התקנה "חדשה" אחרי יום-יומיים. דבר ראשון, בהנחה שהם מספיקים באמת לנתק אותך ואחרי זה מחברים אותך מחדש זה בהחלט יכול לפתור בעיות כאלה (אם הבעיה בארון תקשורת שלהם). בנוסף יתכן ובהתקנה החדשה תצליח לקבל טכנאי שיבוא לעשות את ההתקנה ושתוכל לבקש ממנו לבדוק את כל החיבורים בין הארון תקשורת לדירה שלך.

אם אתה כרגע בשוק סיטונאי לא הייתי אפילו מנסה לקבל מהם שירות בנושא (בזמנו נכוויתי מה"שירות" שכביכול בזק נתנו לספק על הקו שלי וגם אחרי שעברתי לבזק ישירות הם לא הסכימו לשלוח עוד טכנאי). במקום זאת הייתי כבר ישר מבטל את הקו ואחרי יום-יומיים מזמין קו חדש מבזק ישירות. אם וכאשר בזק מצליחים לספק לך קו תקין ויציב אתה יכול לנייד אותו לשוק הסיטנאי ולא אמורות להיות בעיות (חשוב הפעם לנייד את הקו ולא לנתק ולהתחבר דרך שוק סיטונאי בגלל אותה הסיבה שהתקנה מחדש יכולה לשנות דברים בארון תקשורת ולגרום/לפתור בעיות).
...
אין אצלי תשתית סיבים לצערי הרב. האופציה היחידה זה הוט ואני לא כל כך מעוניין אלא אם כן לא תהיה ברירה.
בדיקת nperf:

הבדיקה של בזק לא עובדת. לא מוצא שרת משום מה. אמשיך לנסות.
יש לציין, שאם לא היית אומר לי שיש בעיה, לא הייתי מרגיש כלום. המהירות בסדר, אין דרופים כמו שהיו עם הציוד של בזק בשבוע האחרון והפינגים שלי במשחקים תקינים(50-70 בסרברים באירופה).

Orshaul (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #12 

12/12/2020 23:15  
eran405 כתב:
Orshaul כתב:

...
...
מאד מוזר שבשורה האחרונה הפינג פתאום נראה יציב לגמרי. זה מוזר גם בגלל שלאורך כל הדרך הפינג בשמיים וגם בגלל שבכל זאת יש פאקטלוס אז לא 100% תקין. אולי שווה להריץ בדיקה יותר ארוכה וולוודא שאתה רואה בעיות או של פינגים גבוהים או של פאקטלוס גם בשורה אחרונה.

בנוסף איך נראה טרייס לשרת ה-DNS שאתה מקבל מבזב"ל?

וגם איך נראה הפינג בבדיקות כמו לדוגמא:
https://www.bezeqint.net/internet/speedtest-tool
https://www.nperf.com
בניגוד לספידטסט אתה רואה בשתי הבדיקות לעיל גם את ה-jiiter. הבדיקה של בזב"ל במיוחד שימושית, כי אם תקבל בה jitter בשמיים זה בהחלט יכול לעזור ל"שכנע" את בזק שיש בעיה בקו.
...
ביצעתי את הבדיקה השנייה ששלחת. דיברתי עם בזק וכמובן שלא היה להם מושג על מה אני מדבר. מבחינתם הכל תקין גם בתשתית(חוץ מ2 ניתוקים בשבוע האחרון שקשורים לתשתית אבל זה לא מספיק מבחינתם בשביל לשלוח טכנאי).

עוד משהו שאני יכול לעשות? במה בא לידי ביטוי הפינג הגבוה לספק?
תודה.

eran405
אחראי תחום רשתות
אחראי תחום רשתות

נושא שלא נקרא #13 

13/12/2020 11:52  
Orshaul כתב:
...
אין לי מושג מה קורה פה. גם הבדיקה של בזב"ל וגם דרך nperf תקינות לגמרי (jitter של 1 מילי). התוצאות של WinMTR שהבאת לעיל מאד מוזרות, כי אתה אמור לראות שהפינג הולך ונהיה יותר גבוה לאורך המסלול, עוד לא נתקלתי בתוצאה כזו שכל התחנות בדרך עם תוצאות בשמיים אבל בתחנה הסופית המצב יחסית תקין. "יחסית תקין", כי עדיין בבדיקה עם המודם החדש 100 מילי במקרה הגרוע זה לא תקין ובבדיקה עם המודם הישן יש איבוד (אמנם בודד אבל בהנתן אורך הבדיקה שביצעת זה 1% איבודים).

אם לא היה את השיפור בתחנה האחרונה הייתי אומר שבטוח האינטרנט שלך לא תקין ואתה גם היית מרגיש את זה, בטח ובטח במשחקי רשת ודברים כמו זום, ואם תוצאות כאלה במידה מסויימת אפילו בגלישה רגילה ואולי בסטרימנג. למיטב הבנתי אתה לא מרגיש שום בעיה בשימושים שלך ברשת. אם זה המצב כנראה שאתה יכול להתעלם מזה.

אם בכל זאת אתה רוצה להמשיך לחקור את הנושא, תנסה לבדוק WinMTR בבידקות יותר ארוכות ומול שרתים שונים ואולי בשעות שונות של היום (כולל לדוגמא ה-DNS שאתה מקבל מהספק). אולי עוד נתונים ישפכו אור על מה קורה פה. אם אתה רואה בעיה בפינג לתחנה הסופית (דרך WinMTR), כדאי גם לוודא שגם ב-ping "רגיל" אתה רואה את אותה בעיה.

Orshaul (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #14 

13/12/2020 22:05  
eran405 כתב:
13/12/2020 11:52  
Orshaul כתב:
...
אין לי מושג מה קורה פה. גם הבדיקה של בזב"ל וגם דרך nperf תקינות לגמרי (jitter של 1 מילי). התוצאות של WinMTR שהבאת לעיל מאד מוזרות, כי אתה אמור לראות שהפינג הולך ונהיה יותר גבוה לאורך המסלול, עוד לא נתקלתי בתוצאה כזו שכל התחנות בדרך עם תוצאות בשמיים אבל בתחנה הסופית המצב יחסית תקין. "יחסית תקין", כי עדיין בבדיקה עם המודם החדש 100 מילי במקרה הגרוע זה לא תקין ובבדיקה עם המודם הישן יש איבוד (אמנם בודד אבל בהנתן אורך הבדיקה שביצעת זה 1% איבודים).

אם לא היה את השיפור בתחנה האחרונה הייתי אומר שבטוח האינטרנט שלך לא תקין ואתה גם היית מרגיש את זה, בטח ובטח במשחקי רשת ודברים כמו זום, ואם תוצאות כאלה במידה מסויימת אפילו בגלישה רגילה ואולי בסטרימנג. למיטב הבנתי אתה לא מרגיש שום בעיה בשימושים שלך ברשת. אם זה המצב כנראה שאתה יכול להתעלם מזה.

אם בכל זאת אתה רוצה להמשיך לחקור את הנושא, תנסה לבדוק WinMTR בבידקות יותר ארוכות ומול שרתים שונים ואולי בשעות שונות של היום (כולל לדוגמא ה-DNS שאתה מקבל מהספק). אולי עוד נתונים ישפכו אור על מה קורה פה. אם אתה רואה בעיה בפינג לתחנה הסופית (דרך WinMTR), כדאי גם לוודא שגם ב-ping "רגיל" אתה רואה את אותה בעיה.
...
תודה רבה על העזרה. אם אשים לב לבעיות אחקור קצת יותר לעומק.

שלח תגובה

חזור אל “רשתות, אינטרנט ו- Fiber”