אפשר להגדיל את הטווח של ה5 GHZ כדי לקלוט אותו גם בחדר הסמוך? (תשתית הוט + בב"ל ופרטנר פרוס בבית עם MOCA)

פורום רשתות, IT ומחשוב כללי - רשתות, ראוטרים, מחשבים ניידים, אביזרים וכו'.
Eli236 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 0

אפשר להגדיל את הטווח של ה5 GHZ כדי לקלוט אותו גם בחדר הסמוך? (תשתית הוט + בב"ל ופרטנר פרוס בבית עם MOCA)

הודעה שלא נקראה #1 

​היי,

יש לי משקפי OCULUS QUEST 2 וקיימת אופציה דרכם להשתלט על המחשב באמצעות WIFI וככה לשחק במשחקי סטים באופן אלחוטי (VIRTUAL DESKTOP)

העניין הוא שצריך WIFI ממש ממש ממש חזק בשביל זה. 5 GHZ או WIFI 6.

פתחתי את האשכול הזה לפני שבוע - 
https://htmag.co.il/forum/?q=dmlld3RvcG ... Q9MzU1ODA5

הצלחתי להוציא מהוט הוטבוקס 4, ובחדר שבו הוא מחובר באמת יש חיבור WIFI מספיק חזק שנותן 886 מגה וככה אפשר להריץ את המשחקי VR, הבעיה היא שאני צריך קליטה כל כך טובה בחדר הסמוך, כי בחדר של הראוטר אין מקום לזוז בשביל הVR, ובחדר הסמוך אני מקבל מאותו WIFI רק 120 מגה. וזה לא מספיק.

תסלחו על הכישורי ציור הכושלים שלי אבל הבית נראה בערך ככה באזור שבו אני משתמש במשקפיים - 

יש לי בבית פרטנר TV עם ממירים בכל החדרים (כולל בחדר של הראוטר ובחדר של הVR), החיבור של הממירים הוא דרך המתאמי MOCA האלה של פרטנר שמתחברים לראוטר מצד אחד ולכל החדרים בצד השני, על גבי התשתית כבלים של הוט שנשארו בבית ממתי שהייתי מחובר להוט גם בטלוויזיה, http://fiberbox.hot.net.il/tutorials/internet/moca נראים בערך ככה, רק עם לוגו של פרטנר במקום של הוט. אם זה איכשהו עוזר.

בהתחשב במצב הקיים שתיארתי, מה הייתם ממליצים לעשות בשביל לקבל שידור טוב למה שאני צריך? אני אולי אוכל להביא מהוט עוד ראוטר, אבל קשה לי להאמין שהם יביאו לי עוד הוטבוקס 4 כי הם הסכימו לתת לי אותו רק כשהגעתי לשימור לקוחות לפני ניתוק, אם אני אחבר נניח HOTBOX 2 במקום של הראוטר ליד המחשב, ואז אחבר את ההוטבוקס 4 בחדר שבו אני משתמש בVR. לא יהיה לי צוואר בקבוק או משהו? 

או שאולי אתם ממליצים על פתרון אחר? 

Borderline1
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 148 פעמים
קיבל תודות: 342 פעמים

Re: אפשר להגדיל את הטווח של ה5 GHZ כדי לקלוט אותו גם בחדר הסמוך? (תשתית הוט + בב"ל ופרטנר פרוס בבית עם MOCA)

הודעה שלא נקראה #2 

תעביר את ההוטבוקס לחדר השני
בראשון תחבר את המחשב לרשת באופן קווי עם מה היה לך בחדר השני

Eli236 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל
חבר פעיל

Re: אפשר להגדיל את הטווח של ה5 GHZ כדי לקלוט אותו גם בחדר הסמוך? (תשתית הוט + בב"ל ופרטנר פרוס בבית עם MOCA)

הודעה שלא נקראה #3 

21/01/2021 13:03  
Borderline1 כתב:
תעביר את ההוטבוקס לחדר השני
בראשון תחבר את המחשב לרשת באופן קווי עם מה היה לך בחדר השני
...
כלומר לבקש מהוט עוד מודם.
לחבר את המודם החדש (איזה שלא יהיה? גם אם זה מודם שלא תומך ב5GHZ?) בנקודה הראשונה שבה כרגע המודם נמצא.
ולחבר את ההוטבוקס 4, דרך הMOCA בחדר שבו אני צריך את הVR?

Borderline1
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 148 פעמים
קיבל תודות: 342 פעמים

הודעה שלא נקראה #4 

איך הבנת את זה ממה שכתבתי?
לחבר הוטבוקס בחדר השני ישירות לכבל הקואקסיאלי -לא צריך מוקה
לקחת את המוקה שהיה בחדר השני ולחבר אותו לראשון ולחבר קווית את המחשב ששם למוקה

Eli236 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל
חבר פעיל

הודעה שלא נקראה #5 

21/01/2021 13:37  
Borderline1 כתב:
איך הבנת את זה ממה שכתבתי?
לחבר הוטבוקס בחדר השני ישירות לכבל הקואקסיאלי -לא צריך מוקה
לקחת את המוקה שהיה בחדר השני ולחבר אותו לראשון ולחבר קווית את המחשב ששם למוקה
...
נראלי שהבנתי,
בחדר שבו אני רוצה את הVR אני מחבר את ההוטבוקס 4 ישירות דרך החיבור RF של הוט ואליו לא מחבר עוד כלום.
בחדר שבו כרגע נמצא המודם אני מחבר מוקה(1) במקום המודם באמצעות הכבל RF שכרגע מחובר למודם, וממנו אני מוציא כבל רשת למחשב, ועוד כבל RF שמתחבר לעוד מוקה(2) שהוא מתחבר לתשתית שכרגע מזינה את הבית.

הבנתי אותך נכון? כי זה קצת מבלבל עם מוקה ומוקה ומוקה.
והשאלה היא אם מבחינת ביצועים ופינג למחשב זה יהיה אותו ביצועים ופינג כמו שהוא היה מחובר ישירות למודם באמצעות כבל רשת?

שלח תגובה

חזור אל “רשתות, אינטרנט ו- Fiber”