מהירות מאכזבת באנלימיטד וhalo 015 לעבור?

פורום רשתות, IT ומחשוב כללי - רשתות, ראוטרים, מחשבים ניידים, אביזרים וכו'.
Evil-u (פותח השרשור)
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 44 פעמים
קיבל תודות: 110 פעמים

מהירות מאכזבת באנלימיטד וhalo 015 לעבור?

נושא שלא נקרא #1 

אחרי שנים של המתנה ובכי סוף סוף נפרסה אצלי תשתית, סלקום ואנלימיטד חייגו אלי אחרי שאני בדאטהבייסים שלהם כל השנים,

מכיון שאנלימיטד היו עם טכנאי קרוב יותר, הלכתי עליהם.

הטכנאי היה פה 3 שעות, השחיל, התסבך עם חיתוך הכבל, קרא לעזרה, הטכנאי העוזר התחיל לצעוק עליו דברים כמו: "לא לא מה אתה עושה"
אבל בסוף זה היה מחובר.

אממה, מהירות הורדה מאכזבת ): כמה מאכזבת? ישר אמרתי לטכנאי: "זו המהירות? לא יכול להיות" והוא אמר שאני צריך להסתמך על ספידטסט ל Unlimited Haifa, .
אכן המקום היחיד שאני "מרגיש פייבר" זה בספיד טסט כשאני בוחר בצורה ידנית את Unlimited Haifa, בכל שאר המקומות? fast.com מהירות עלובה של 80-100 (בבזק 200 מגה היה יותר טוב! :? ) ספידטסט לאקספון, בזק בינלאומי או כל דבר אחר שמציעים לי בדיפולט נותן 200 מגה בלחץ.
ניתוב די גרוע לחו"ל, (בדיקת מהירות של פלייסטיישן עניקה לי 30 מגה עלובים), הורדות די ממוצעות בסטים, אוריג'ן ועוד (5 מגה ביט?)
תחושה כללית של "בשביל זה אנחנו כאן"?

חבר שגר שכונה לידי התחבר לסלקום ומקבל בכל מקום מהירויות מפנקות (גם לfast.com)
מציין זאת כעובדה, לא בטוח שזה אומר משהו לגבי, זה לא אותו ארון.

האם כדאי להתקשר לשירות שלהם ולבקש שיתנו לי קצת את מה ששילמתי עליו או פשוט לעזוב לסלקום?
ויכול להיות שזה בגלל הציוד? נתנו לי מודם G-010G-Q וקניתי מהם נתב ARCHER C80, יכול להיות שצריך איזושהי קונפיגורציה מסויימת?
יש סיכוי כלשהו שההתקנה היתה חובבנית ובגלל זה כל העולב? (למרות שאני מזכיר, ספידטסט לשרת אנלימיטד כן נותן תוצאה של 880-930 בהורדה שזה יותר בכיון)

טיינקס

איינשטיין
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 178 פעמים
קיבל תודות: 401 פעמים

Re: מהירות מאכזבת באנלימיטד וhalo 015 לעבור?

נושא שלא נקרא #2 

אם אתה מקבל מהירות תקינה לאנלימיטד חיפה אז אין שום בעיה בהתקנה או בציוד אצלך בדירה.
על פניו נראה שיש בעיה בניתוב של 015.
לא הייתי מוותר והייתי עושה להם את המוות עד שיסתדר. או לוותר ולנסות להתחבר דרך סלקום. זו אותה תשתית סיבים.
חיים פעם אחת, נצלו כל רגע להנות מהם!

Evil-u (פותח השרשור)
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #3 

מעדכן,

דיברתי עם התמיכה שלהם,

ניסו להעביר אותי מ-halo ל xfone שהיו גרועים בהרבה (מאחורי nat וגם מהירויות אפילו יותר עלובות).

ביקשתי לחזור חזרה.

בכל אופן כרגע צריך להגיע טכנאי לבדוק את המודם ואת התשתית.

tzah
עוסק בתחום
עוסק בתחום
נתן תודות: 87 פעמים
קיבל תודות: 101 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

06/02/2021 20:48  
Evil-u כתב:
אחרי שנים של המתנה ובכי סוף סוף נפרסה אצלי תשתית, סלקום ואנלימיטד חייגו אלי אחרי שאני בדאטהבייסים שלהם כל השנים,

הטכנאי היה פה 3 שעות, השחיל, התסבך עם חיתוך הכבל, קרא לעזרה, הטכנאי העוזר התחיל לצעוק עליו דברים כמו: "לא לא מה אתה עושה"
אבל בסוף זה היה מחובר.

אממה, מהירות הורדה מאכזבת ): כמה מאכזבת? ישר אמרתי לטכנאי: "זו המהירות? לא יכול להיות" והוא אמר שאני צריך להסתמך על ספידטסט ל Unlimited Haifa, .
אכן המקום היחיד שאני "מרגיש פייבר" זה בספיד טסט כשאני בוחר בצורה ידנית את Unlimited Haifa, בכל שאר המקומות? fast.com מהירות עלובה של 80-100 (בבזק 200 מגה היה יותר טוב! :? ) ספידטסט לאקספון, בזק בינלאומי או כל דבר אחר שמציעים לי בדיפולט נותן 200 מגה בלחץ.
ניתוב די גרוע לחו"ל, (בדיקת מהירות של פלייסטיישן עניקה לי 30 מגה עלובים), הורדות די ממוצעות בסטים, אוריג'ן ועוד (5 מגה ביט?)

האם כדאי להתקשר לשירות שלהם ולבקש שיתנו לי קצת את מה ששילמתי עליו או פשוט לעזוב לסלקום?
ויכול להיות שזה בגלל הציוד? נתנו לי מודם G-010G-Q וקניתי מהם נתב ARCHER C80, יכול להיות שצריך איזושהי קונפיגורציה מסויימת?
יש סיכוי כלשהו שההתקנה היתה חובבנית ובגלל זה כל העולב? (למרות שאני מזכיר, ספידטסט לשרת אנלימיטד כן נותן תוצאה של 880-930 בהורדה שזה יותר בכיון)

טיינקס
...
-1-
חשוב לציין שאתר FAST הוא לחלוטין לא מדד לבדיקת מהירות "כללית". הוא אך ורק מיועד לצורך בדיקת ניתוב ורוחב פס מול שרת בדיקה של נטפליקס. לראות אם ספק האינטרנט שלך מגביל סטרימינג.

-2-
אתה רוצה לבדוק מהירות? אז תבדוק עם אתר Speedtest מול מס' שרתים הנמצאים בחו"ל.

-3-
המהירות המומוצעת שאתה אמור לקבל היא בסביבות 200Mbps כאשר הממוצע אולי 350Mbps במצב של ריבוי חיבורים!
ללא ריבוי חיבורים, אתה תקבל חצי מהמהירות ואפילו פחות מזה!! לדעתי בסביבות 100Mbps+

-4-
אל תחשוב שסלקום טובים יותר מאחרים. אולי ברמת ספק אינטרנט, טיפה יותר טובים.
נערך לאחרונה על ידי tzah ב 08/02/2021 19:11, נערך פעם 1 בסך הכל.

Evil-u (פותח השרשור)
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #5 

07/02/2021 14:59  
tzah כתב:
Evil-u כתב:

אבל בסוף זה היה מחובר.

טיינקס
...
-1-
חשוב לציין שאתר FAST הוא לא לחלוטין לא מדד לבדיקת מהירות "כללית". הוא אך ורק מיועד לצורך בדיקת ניתוב ורוחב פס מול שרת בדיקה של נטפליקס. לראות אם ספק האינטרנט שלך מגביל סטרימינג.

-2-

-3-
המהירות המומוצעת שאתה אמור לקבל היא בסביבות 200Mbps כאשר הממוצע אולי 350Mbps במצב של ריבוי חיבורים!
ללא ריבוי חיבורים, אתה תקבל חצי מהמהירות ואפילו פחות מזה!! לדעתי בסביבות 100Mbps+

-4-
...
1) הגעתי לבדוק באתר הזה כי המהירות שלי לנטפליקס היתה ע-ל ה-פ-ר-צ-ו-ף, בוא נגיד שבסופ"ש חיברתי חזרה את הראוטר לבזק (עוד לא ניתקתי למזלי) כי הכל היה נראה באיכות לא טובה.
(באופן פרדוקסלי בבזק 200 מגה קיבלתי יותר מהירות לנטפליקס)

2) 3) בדקתי בספיד טסט,לחו"ל אני מקבל upload מקסימלי ו download נמוך מאוד, הלוואי 350, יותר כמו 20, גם פרדוקסלי, ברור שיש כאן בעיה כלשהי.

4) אולי אנסה אותם בהמשך, נמתין לטכנאי ונראה מה המסקנות שלו.

eran405
אחראי תחום רשתות
אחראי תחום רשתות
נתן תודות: 380 פעמים
קיבל תודות: 790 פעמים

נושא שלא נקרא #6 

Evil-u כתב:
...
דבר ראשון תודה על האיזכור של unlimited haifa, לא שמתי לב שסוף סוף הם הוסיפו שרת ספידטסט משלהם (עד עכשיו התמיכה שלהם היתה מתייחסת רק לבדיקת מהירות של אינטרנט רימון, ותלוי בנציג לפעמים גם ל-nperf).

משהו מאד מאד מזור בחלק ממה שאתה מתאר.

א. נתחיל דווקא במה שלא מוזר: תוצאת fast.com "עלובה" של 80-200 זאת תוצאה מצויינת ומניסיוני אם תבדוק קצת יותר טוב, במיוחד בשעות העומס, תראה גם תוצאות משמעותית יותר נמוכות (בהנחה שאתה מנותב לארה"ב ראה המשך). למה? מניסיוני כמעט על הכתובות של 015 מנותבות לארה"ב (תלחץ על "show more info" ותראה בדיוק לאיזה שרתים אתה מנותב). אם לדוגמא הייתה מחובר קודם לספק בזב"ל אז יש להם שרת מקומי ואתה בודק fast.com מול הספק שלך (שזה אפילו לא בדיקה מעל תשתיות בין ספקים בארץ, והבדל שמיים וארץ מהמצב עם 015 שהניתוב נעשה מול ארה"ב?!).

גם אם 015 לא רוצים להשקיע ולהתקין שרת אצלהם (כמו שלמיטב ידעתי יש לפחות לבזב"ל ולפרטנר), הם יכולים לפחות לפנות ל-netflix ולתקן את הניתוב שלהם (כך שיהיה לשרתים של ספקים אחרים בארץ או לפחות לאירופה). התמיכה של אנלימטד יודעת על הנושא הזה כבר שנים, אין לי מושג למה הנושא לא מטופל. תנסה גם אתה להעלות מולם את הנושא אולי אם מספיק לקוחות יתלוננו בסוף משהו יזוז. מעבר לזה אין הרבה שאתה יכול לעשות בנידון, אם יש לך גימגומים בנטפליקס וזה קריטי לך תעבור לפרטנר פייבר אם הם זמינים אצלך (או סלקום פייבר שלפי מה שכתבת לעיל אולי גם להם יש שרת netflix מקומי).

ב. בדיקות speedtest לשרתים אחרים בארץ אמורים לתת מהירות מלאה. אני גם אצל 015, בחבילה של 500/500 (כבר לא משווקים אבל מי שהתחבר פעם, טפו טפו, זה נשאר) והנה לדוגמא הבדיקה מול 018:
(אני אמור להיות מוגבל ל-500 מגה, אבל אלה התוצאות שאני מקבל מול השרת של 018...)
לעומת בדיקה מול unlimited haifa:
והנה לבזק בינלאומי:
כמו שציינתי לעיל, עד שקראתי את הפוסט שלך לעיל לפני כמה דקות בכלל לא הייתי מודע לשרת החדש של unlimited haifa, אני כבר שנים בודק עם ספק 015 מול שרת ה-speedtest של 018 ותמיד ללא יוצא מן הכלל מקבל תוצאות תקינות של מלוא רוחב הפס של החבילה שלי (או במקרה שלי גם מעבר לזה; אפילו בזמנו כשהייתה ל-015 בעיה קשה של רוחב פס מול ספקים אחרים בארץ בבדיקה עם multi connections מול 018 תמיד יצא תקין; ב-single connection הייתה בעיה לזמן מאד מוגבל לפני מספר חודשים, אבל חוץ מהתקופה ההיא אני תמיד מקבל קרוב למקסימום של החבילה שלי).

ג. גם הורדות מסטים קבועות על 500 מגה אצלי (מעל 60 מגהבייט), כל עוד שאני לא משתמש בשרת של ישראל (אישית אני משתמש בשרת של Germany - Frankfurt). בדקתי בזמנו מספר ספקים אחרים בארץ ואצל כולם ראיתי ביצועים ירודים מול שרת הסטים של ישראל, מה שהכי מעצבן שמידי פעם הוא מאפס את ההגדרות וחוזר לשרת של ישראל (כל פעם שיש לי מהירות נמוכה בסטים זה תמיד בגלל זה, אני מחזיר ל-Frankfurt והכל תקין).

ד. לגבי הפלייסטיישן אני לא מכיר (אין לי), אבל אם זה באמת "בדיקת מהירות", זה אמור להיות שקול ל-speedtest לשרת מאותו האיזור (לדוגמא אם הם בודקים בדיקת מהירות לאירופה, התוצאה אמורה להיות שקולה לבדיקות speedtest לאירופה).
הנה דוגמא לבדיקת speedtest אקראית שלי לאירופה:

ה. אמנם לא יצא לי ה"עונג" לבדוק את סלקום כספק (אני לא רוצה להחליף ספק כי אז אאבד את החבילה הסימטרית שלי), אבל ממה שאני מתרשם מההשוואת עם מה שאחרים משתפים כאן בפורום, סלקום גם לא ממש מציאה. אני מודה שגם אצל 015 יש הרבה מקום לשיפור, אבל סה"כ לשימושים שלי אני מאד מרוצה מהם ובהחלט מרגיש שיפור מאד משמעותי ספק שהייתי אצל אי פעם (כולל בזק+בזב"ל, אקספון על תשתית אנלימטד או בזק, הוט+הוטנט). לפי מה שאתה מתאר אולי יש אצלך תקלה אבל קשה להבין מה קורה אצלך (ראה המשך). עדיין אולי שווה, אפילו רק בשביל הבדיקה, לעבור לסלקום פייבר שזה בעצם אותה תשתית (מקסימום שולחים טכנאי שלא צריך לעשות כלום רק בשביל ההרגשה הטובה שלהם). אם יש לך אצלך גם פרטנר פייבר, יש עליהם חוות דעת יותר טובות כאן בפורום, והייתי דבר ראשון מנסה אותם.

מה שלפחות לי אין הסבר זה איך התוצאה שלך ל-unlimited haifa תקינה ולשרתים אחרים לא. החלק היחיד ש"מיוחד" אצלך זה התשתית של הבית או אולי אפילו איזור שלך, אבל אם שם הייתה בעיה אז גם ל-unlimited haifa לא הייתה מקבל תוצאה תקינה. ברגע שיש לך חיבור תקין עד של ספק (שיש לך לפי התוצאה ל-unlimited haifa), הביצועים לשרתים אחרים צריכים להיות דומים לאילו של לקוחות אחרים של אותו הספק (לדוגמא לביצועים אצלי עם אותו הספק 015).

תנסה לבדוק עוד כמה פעמים, תקפיד על בדיקות נקיות ללא כל שימוש אחר ברשת וכמובן בחיבור קווי ישירות לראוטר (או אם אפשר עדיף ללא הראוטר בחיבור ישירות למודם gpon שבתקווה סיפקו לך בנפרד מהראוטר). תנסה להבין האם יש גורם אחר שמשפיע על הבדיקות. כדאי גם לשם לב האם יש הבדל בין בדיקות בשעות שונות (במיוחד בין שעות העומס לשעות יותר מתות). כאמור זה ממש לא הגיוני של-unlimited haifa התוצאה תקינה ולדוגמא לשרת של 018 התוצאה נמוכה.

Evil-u (פותח השרשור)
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #7 

קודם כל תודה על התשובה המפורטת, שמחתי לתרום לפחות כאן משהו (לגבי המצאות שרת יעודי של אנלימיטד).

קודם כל נתחיל ממש מהסוף, כל הבדיקות שלי נעשות בחיבור חוטי ישיר למודם של נוקיה.
מה שאתה אומר לגבי fast.com, בדקתי והבדיקות אצלי נעשות לשרת במילאן, לפי הידוע לי, ישראל מחוברת ישירות לאיטליה ולא אמורות להיות בעיות כאן.
מצורף בזאת.

לגבי ספיד טסט, בוא נבצע בדיקה עכשיו,בשעה 1:20 בלילה, תגיד לי מה אתה חושב:

קודם כל, בדיקה לשרת היעודי של אנלימיטד, די כמו שצריך להיות
תמונה

בזק בינלאומי, העלאה מלאה, הורדה, קצת יותר מחצי ממה שצריך.
תמונה
והנה מה שאני מדבר עליו, העלאה מלאה לגרמניה, הורדה, פחות מ 10% ממה ש"מגיע לי.
תמונה

איך שלא נסובב את זה, מהשיחה שלנו די אימתנו את זה שיש לי פה בעיה.
נערך לאחרונה על ידי Evil-u ב 08/02/2021 2:20, נערך פעם 1 בסך הכל.

eran405
אחראי תחום רשתות
אחראי תחום רשתות
נתן תודות: 380 פעמים
קיבל תודות: 790 פעמים

נושא שלא נקרא #8 

@Evil-u
דבר ראשון שם לב שבתמונת מסך של ה-fast.com יש את ה-IP הפומבי שלך. אני ממליץ בחום למחוק זאת מהתמונה בהקדם!

לגבי fast.com, גם לי היה בשלב מסויים כתובת שמנותבת לאיטליה. הרווחת כי התוצאות של fast.com הרבה יותר טובות, במיוחד בשעות העומס. שם לב שבכל רגע הכתובת שלך יכולה להשתנות ואז תנותב לארה"ב כמו אצלי.

לגבי בזב"ל זאת שאלה קשה, על אף שאני מודה שזה מאד מוזר לי יש לפעמים בעיות רוחב פס בין הספקים בארץ. בגלל היותי בחבילת 500 מגה אני מקבל "רק" 500 מגה מול הספקים האחרים ב-speedtest (חוץ מאשר 018). לאור זה שאני מקבל מעל 900 מגה מול השרת של 018 הייתי מצפה שגם אתה תקבל מהירות כזו מול 018. מול בזב"ל אני רק יכול להגיד שאתה אמור לקבל לפחות באיזור ה-450-500 מגה שזה מה שאני מקבל מהם.

לחו"ל זה עוד יותר בעייתי, ובתיאוריה יתכן שלשרת הספציפי שבחרת מהירות של 70 מגה זה תקין. הבדיקה הקודמת שלי הייתה מול "Frankfurt meerfarbig GmbH & Co. KG" והנה בדיקה מול "Milan SUPERNAP ITALIA":

באופן כללי, לאורך השנים יצא לי וראיתי גם לא מעט speedtestים של אנשים שונים עם 015 לשרתי speedtest שונים באירופה וכמעט תמיד מדובר על ההורדה באיזור ה-300-500 מגה (אני בעיקר מכיר תוצאות מהימים של חבילת ה-500 מגה סימטרי, אני פחות יודע להגיד למה לצפות היום עם חבילה של 1000/100). אם למספר שרתי speedtest באירופה, ובמיוחד לשנים הספציפים שציינתי לעיל אתה מקבל מהיריות כאלה נמוכות באמת משהו מוזר פה.

השאלה העיקרית איך אפשר לקבל שירות על דבר כזה. כמו שאמרתי זו תקלה מאד מאד מוזרה, אם החיבור שלך עד לספק לא היה תקין אז היתה רואה את הבעיה בכל speedtest כולל לשרת של הספק ואם הבעיה בין הספק לשרתים בחו"ל למה אצלי עם אותו הספק הכל תקין?

באופן מעשי, אני לא רואה סיבה "לדפוק את הראש בקיר". אם יש אצלכם פרטנר פייבר תעבור אליהם ודי בטוח תהיה מרוצה. אחרת תנסה את סלקום פייבר ובתקווה תהיה מרוצה מהם. אם אתה רואה שגם אצל סלקום פייבר יש בעיות ואתה לא מרוצה, יהיה שווה לדעתי לנסות אחרי זה עוד פעם את 015 כי משהו מאד מוזר אצלך כרגע ואולי המעבר לספק אחר וחזרה יסדר את זה. מה שכן אל תצפה לביצועי fast.com מ-015, מה"סטטיסטיקה" שלי רב הכתובת שלהם מנותבות לארה"ב.

Evil-u (פותח השרשור)
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #9 

האמת תוצאות קצת יותר מרשימות מול "Frankfurt meerfarbig GmbH & Co. KG, איזה מצחיק זה נכון? תקשורת לגרמניה אשר במרחק 4200 ק"מ ממני, מהירה מתקשורת לפתח תקווה שבקושי 20 ק"מ מכאן.

תמונה

מול Milan SUPERNAP ITALIA חזרנו להתאכזב:
תמונה

אחרי הבדיקה האחרונה לגרמניה אני כבר לא יודע מה טכנאי יעשה.

l33cher
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 14 פעמים
קיבל תודות: 61 פעמים

נושא שלא נקרא #10 

ערן,החבילה הסימטרית שלך לא "פג תוקף" מתישהו ?
הרי זה כבר לא משווק ולא אפשרי לחיבור למישהו חדש...אז כשאתה מגיע לחדש - לא מציינים לך את זה ?

500 סימטרי זה חלום רטוב בכלל 🤣 תהנה כל עוד אפשר 🤪
th1s 1s my d1st0rt3d r34l1ty

tzah
עוסק בתחום
עוסק בתחום

נושא שלא נקרא #11 

08/02/2021 1:09  
Evil-u כתב:
07/02/2021 14:59  
tzah כתב:

-1-
חשוב לציין שאתר FAST הוא לא לחלוטין לא מדד לבדיקת מהירות "כללית". הוא אך ורק מיועד לצורך בדיקת ניתוב ורוחב פס מול שרת בדיקה של נטפליקס. לראות אם ספק האינטרנט שלך מגביל סטרימינג.

-2-

-3-

-4-
...
1) הגעתי לבדוק באתר הזה כי המהירות שלי לנטפליקס היתה ע-ל ה-פ-ר-צ-ו-ף, בוא נגיד שבסופ"ש חיברתי חזרה את הראוטר לבזק (עוד לא ניתקתי למזלי) כי הכל היה נראה באיכות לא טובה.
(באופן פרדוקסלי בבזק 200 מגה קיבלתי יותר מהירות לנטפליקס)

2) 3) בדקתי בספיד טסט,לחו"ל אני מקבל upload מקסימלי ו download נמוך מאוד, הלוואי 350, יותר כמו 20, גם פרדוקסלי, ברור שיש כאן בעיה כלשהי.

4) אולי אנסה אותם בהמשך, נמתין לטכנאי ונראה מה המסקנות שלו.
...

תנסה להחליף כבל רשת ורצוי לכבל איכותי ! הייתה לי בעיה מעצבנת לפני יומיים. המהירות נפלה ל- 90Mbps ולא הבנתי מדוע. התקשרתי לאנלימיטד ואוטוטו הם רצו לשלוח טכנאי. החלטתי להגדיל ראש והחלפתי כבל רשת והכל הסתדר. אגב, הכבל הלא תקין הוא כבל שטוח שנרכש מעלי אקספרס שרשום עליו CAT7. לכן, אני מציע לך לבדוק עם כבל רשת אחרת. בקיצור,לא יזיק לנסות .

tzah
עוסק בתחום
עוסק בתחום

נושא שלא נקרא #12 

08/02/2021 2:30  
Evil-u כתב:
האמת תוצאות קצת יותר מרשימות מול "Frankfurt meerfarbig GmbH & Co. KG, איזה מצחיק זה נכון? תקשורת לגרמניה אשר במרחק 4200 ק"מ ממני, מהירה מתקשורת לפתח תקווה שבקושי 20 ק"מ מכאן.

תמונה

מול Milan SUPERNAP ITALIA חזרנו להתאכזב:
תמונה

אחרי הבדיקה האחרונה לגרמניה אני כבר לא יודע מה טכנאי יעשה.
...
ביצועים עם 015 (חבילת 500Mbps)
נבדק עם דפדפן כרום (לא אפליקציה).
באפליקציה אני מקבל מהירות מלאה.
נערך לאחרונה על ידי tzah ב 12/02/2021 22:47, נערך פעם 1 בסך הכל.

Evil-u (פותח השרשור)
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #13 

יש לי cat 6 ומספיק cat 5e (שמספיקים עד 1000 מגה בוודאות)

כמו כן ניסיתי דרך האפליקציה וגם ממספר מחשבים.

חוץ מזה, הגורמים הללו לא הגיונים כל עוד השרת היעודי של אנלימיטד נותן תוצאה טובה.

בכל מקרה מחר מגיע הטכנאי, אעדכן.

Evil-u (פותח השרשור)
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #14 

הגיע הטכנאי,

אמר שלפי הנהלים שלהם כל מה שמעל 600 לשרת אנלימיטד ב-speedtest זה תקין, אין לו אחריות לכל שאר השרתים. 😓

לא יכול להגיד שאני בהלם.

איינשטיין
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 178 פעמים
קיבל תודות: 401 פעמים

נושא שלא נקרא #15 

09/02/2021 12:10  
Evil-u כתב:
הגיע הטכנאי,

אמר שלפי הנהלים שלהם כל מה שמעל 600 לשרת אנלימיטד ב-speedtest זה תקין, אין לו אחריות לכל שאר השרתים. 😓

לא יכול להגיד שאני בהלם.
...

הוא צודק. הוא הגיע לבדוק אם יש בעיה כלשהי בחיבור אצלך. ואין.
הבעיות שאתה מתאר קשורות בניתוב של הספק והן לא יכולות להיפתר ע"י טכנאי אצלך בדירה.
חיים פעם אחת, נצלו כל רגע להנות מהם!

שלח תגובה

חזור אל “רשתות, אינטרנט ו- Fiber”