Vpn לטובת טלויזיה וסטרימר

פורום רשתות, IT ומחשוב כללי - רשתות, ראוטרים, מחשבים ניידים, אביזרים וכו'.
DavidBenami (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

Vpn לטובת טלויזיה וסטרימר

נושא שלא נקרא #1 

שלום חברים יקרים,
מחפש לדעת אם ניתן לעשות חיבור vpn ברמת הבית. המטרה הסופית היא להיות גם מערוצים בחו"ל, ולא, אתר סדרות ודומיו הם לא הסיבה למי שתוהה...
השאלה אם ניתן להתקין vpn ברמת הנתב ולהגדיר מכשירים ספציפיים שיעברו דרכו ושאר מחשבי הבית יגלשו רגיל?
האם vpn מוריד את מהירות הגלישה? מגביל את הנפח כלומר מגבלה על מגבלה?
במידה ויש פתרון נכון וטוב לטלוויזיות וסטרימרים (יש לי אופציה חוטית להפריד אותם משאר הרשת בבית, כל נקודה כזאת מגיעה בנפרד לארון תקשורת) יש שירות מומלץ?
תודה רבה לעונים

tzah
עוסק בתחום
עוסק בתחום
נתן תודות: 87 פעמים
קיבל תודות: 101 פעמים

Re: Vpn לטובת טלויזיה וסטרימר

נושא שלא נקרא #2 

כן, ניתן להגדיר בראוטר כתובת שרת או מס' כתובות של שרתי VPN לפי אזור גיאוגרפי רצוי.

אכן, VPN מוריד את מהירות הגלישה. אבל אין לך ממה לדאוג, לא מדובר על הורדה משמעותית עד כדי כך שלא תוכל לצפות בנטפליקס או סרטים בסטרימינג.

אין הגבלה על נפח תעבורה בכל מה שקשור לשירותי VPN. כלומר יש מכסה (Cap) בלתי רשמי, אבל סביר להניח שלא תגיע ל- Peak מבחינת רוחב פס. הספקיות בארץ
גם לא מגבילות.

במידה ואתה אוהב לשמור תכני מולטימדיה כגון סרטים, מוסיקה, תמונות, אז שירות Plex יכול להוות פתרון לא רע. גם emby אמור לעבוד היטב.

שירותי VPN אשר בדקתי והם זולים וגם טובים: VyprVPN , Ivacy (גילוי נאות: אני משתף פעולה עם החברות).

אין צורך להפריד מכשירים חכמים וסטרימרים ולהקצות להם רשת נפרדת. אני לא רואה בזה ערך ממשי, אולי רק בהיבט של אבטחת מידע.

השאלה אם ניתן להתקין vpn ברמת הנתב ולהגדיר מכשירים ספציפיים שיעברו דרכו ושאר מחשבי הבית יגלשו רגיל?
כן, זה אפשרי.

DavidBenami (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

Re: Vpn לטובת טלויזיה וסטרימר

נושא שלא נקרא #3 

קודם כל תודה!
יש מדריך איך מגדירים vpn בנתב של הוט?
נטפליקס, להבנתי יזהה חיבור ממדינה אחרת, מניסיוני בטיסה הקודמת אחרי יומיים כתב לי שאני במדינה אחרת ממדינת המקור, חוקים שונים וחסם אותי לצפייה בטח זכויות יוצרים...
זה גם מה שיקרה אצלי?
זאת הסיבה ששאלתי אם ניתן לפצל, כך מה שיכול להשאר "בארץ" ישאר וגם יהיה מהמהירות 500מגה כמו שצריך... ומה שצריך חו"ל שזה הסטרימרים עליהם אני רוצה להתקין את האפליקציה המדוברות...
ושוב, תודה

שלח תגובה

חזור אל “רשתות, אינטרנט ו- Fiber”