חיבור שלט של שער חשמלי ל vera

בקרים, דימרים, טכנולוגיות לשליטה על צרכני החשמל בבית, SMART GRID וכו'
GreenSmurf (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

חיבור שלט של שער חשמלי ל vera

נושא שלא נקרא #1 

שלום,

אני מעוניין לשלוט על הפתיחה והסגירה של השער החשמלי שלי בעזרת ה vera . קראתי כמה פוסטים בפורום וניסיתי לעקוב אחריהם , אבל אחרי 2 שלטים שהרסתי הבנתי שלהלחים חוטים במקום הכפתור לא יעבוד לי .
מה שחשבתי הוא לקחת שלט חדש ו"לתקוע" את הכפתור של הפתיחה והסגירה (למזלי , אותו כפתור) ולשלוט פשוט על המתח שמגיע לשלט. הרבה יותר קל יהיה להלחים \ לחבר חוטי חשמל במקום הבטריה.
השאלה שלי היא:
יש לי fibaro switch שאני משתמש בשביל לשלוט על התאורה , אבל עד כמה שאני מבין , הוא עובד על 220v וגם מוציא למנורה 220v . וזה לא יהיה לי טוב בגלל שהשלט של השער הוא 3v.
מה שאני צריך זה מודול zwave שעובד על 220v (או אפילו על 3v) ומוציא 3v בזמן הפקודה .
האם מישהו מכיר משהו כזה ?
במידה ואין , אז לא תהיה לי ברירה ולחבר את ה fibaro ל 220v ואז ביציאה שלו לחבר עוד ממיר מתח מ 220v ל 3v ואז לחבר את זה לשלט , אבל זה כבר נראה לי מסובך מידי .
כל רעיון יתקבל בברכה,
תודה.

DudeShemesh
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 151 פעמים
קיבל תודות: 87 פעמים

נושא שלא נקרא #2 

הדור הראשון של פיבארו (Relay), יודע לקבל מתח נפרד שאותו הוא מעביר לעומס (כלומר יש כניסת מתח למודול, וכניסת מתח נפרדת לעומס).
במקרה אני גם מוכר אחד כזה :D

אגב, יכול להיות שיש לך מגע יבש בקופסה של השער, ואז אתה יכול לחבר את המודול שם במקום להתעסק עם השלט).

GreenSmurf (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #3 

@DudeShemesh
·
תודה על התגובה . הסתכלתי שוב על המודול ואם אני מבין נכון , אז גם הדגמים החדשים יודעים לעשות את זה.
האם המודול שלך הוא בתדר zwave ארופאי ? האם יש לך קישור למוצר שאפשר יהיה לראות את הסכמה כיצד לחבר ?

אהבתי את ההצעה שלך לבדוק אם יש בשער מגע יבש , לא שיש לי מושג איך למצוא את זה גם אם זה שם , אבל במידה ויש ואני אצטרח לחבר שם את המודול , האם יש לך עצה איך לחבר אותו ? גם לחשמל וגם למגע היבש ?

DudeShemesh
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

נושא שלא נקרא #4 

@GreenSmurf

המודולים מהדור השני של פיבארו (נקראים switch 2), בודאות לא תומכים בזה. הבנתי שיש מודול חדש שכן תומך בזה, אבל לאור הנסיון הקולקטיבי עם הגרסה האחרונה של מודול התריסים שלהם (אחרי שנה עדיין אנשים מתלוננים), לא הייתי ממהר לקנות מודול מדגם חדש.
אתה צריך לוודא שיש חיבור שמסומן IN. כשהממסר נסגר, הוא מקצר את IN ו Q (היציאה לעומס). אם יש לך מגע יבש, אתה מחבר אותו לשני אלו, ואת המתח שמפעיל את המודול (220) כרגיל. כמובן, צריך להיות חשמלאי מוסמך על מנת להתעסק עם מתח גבוה.

לגבי מה יש בקופסת המנוע של השאר - אתה יכול לשאול את מי שהתקין לך אותו. סביר להניח שיש לך גם פאזה של 220, וגם מגע יבש (לשם מחובר הממסר שמופעל על ידי השלט שלך).

DudeShemesh
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

נושא שלא נקרא #5 

וכמעט שכחתי, המודול שלי בדגם אירופאי:
https://manuals.fibaro.com/double-relay-switch/

(שים לב שסכמות החיבור שם משתמשות בפאזה הרגילה, ולא במגע יבש).

bedigital
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #6 

@DudeShemesh

אני ממליץ על רכיב של מגע יבש DANALOCK ZWAVE
התקנתי בכמה שערים
נא להרשם/להכנס לחשבון בפורום על מנת לצפות בקבצים או בתמונות המצורפים לשרשור

ariktsa
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 2 פעמים
קיבל תודות: 1 פעם

נושא שלא נקרא #7 

@bedigital
· מתחבר למנועים של vo2?

bedigital
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #8 

אם יש לו מגע יבש אפשרי

bedigital
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #9 

בית אוטונומי של בי-דיגיטל מערכות בית חכם מאפשרת שליטה באמצעות מפסקי טאצ' מזכוכית קריסטלית. מאפשר שליטה על כל מערכות הבית כמו מזגן ,תאורה מצלמות האבטחה, מפסקים, אמצעי אבטחה, מערכות השקייה חכמה, תאורת גן ,שליטה במערכות טלוויזיה ואודיו ועוד.לייעוץ 0542200896 ניסים
www.be-digital.co.il
נא להרשם/להכנס לחשבון בפורום על מנת לצפות בקבצים או בתמונות המצורפים לשרשור

שלח תגובה

חזור אל “חשמל חכם ותשתיות”