אבטחה לפנטהאוז

מערכות אזעקה, מצלמות אבטחה וכו'
Spook (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 58 פעמים
קיבל תודות: 27 פעמים

אבטחה לפנטהאוז

נושא שלא נקרא #1 

שלום,

רכשתי מקבלן פנטהאוז, ויש לי שאלות רבות בנושא האבטחה והמיגון:
1. מה רמת האבטחה הנדרשת בפנטהאוז? גלאי נפח / מצלמות / חיישנים בכניסות? מה נחוץ?
2. האם יש סטנדרטים בשוק שצריך להכיר?
3. מכיוון שאין ברצוני לעשות זאת בעצמי, איך מוצאים חברה שעוסקת בנושא שאפשר לסמוך עליה?
4. האם צריך להכין תשתיות בבית מראש בשביל זה? אם כן, איזה?
5. מה העלויות הצפויות?
6. האם האזעקה זה נושא שמשתלב עם בית חכם? אם כן, כיצד? האם בית חכם יכול לשמש גם כאזעקה?

JEXY
סמל אישי של משתמש
עוסק בתחום
עוסק בתחום
נתן תודות: 41 פעמים
קיבל תודות: 625 פעמים
יצירת קשר:

Re: אבטחה לפנטהאוז

נושא שלא נקרא #2 

Spook כתב:שלום,

רכשתי מקבלן פנטהאוז, ויש לי שאלות רבות בנושא האבטחה והמיגון:
1. מה רמת האבטחה הנדרשת בפנטהאוז? גלאי נפח / מצלמות / חיישנים בכניסות? מה נחוץ?
2. האם יש סטנדרטים בשוק שצריך להכיר?
3. מכיוון שאין ברצוני לעשות זאת בעצמי, איך מוצאים חברה שעוסקת בנושא שאפשר לסמוך עליה?
4. האם צריך להכין תשתיות בבית מראש בשביל זה? אם כן, איזה?
5. מה העלויות הצפויות?
6. האם האזעקה זה נושא שמשתלב עם בית חכם? אם כן, כיצד? האם בית חכם יכול לשמש גם כאזעקה?
...
·היי

אשתדל לענות בקצה על השאלות מכוון שזהו תחום רחב מאוד ובכדי להעמיק את התשובות תמיד עדיף לקבוע פגישת ייעוץ עם חברה עוסקת בתחום.

1: אין דרישה מיוחדת פרט לזו של חברת הביטוח ואם אין משהו מיוחד מהחברה אתה יכול לעשות מה שבא לך.
2: לא, אין סטנדרט אבל יש איגוד עוסקים במתח נמוך ורק משם כדאי לך לקחת קבלני ביצוע ולא משום מקום.
3: http://www.12v.org.il/business-director ... s%5B22%5D=
4: ברור שצריך. איזו בדיוק? תלוי בסוג ומורכבות המערכת. בגדול תמיד עדיף לעשות ריכוז ראשי וריכוז דמי בכדי לבלבל את הפורץ. למגן על המערכת על ידי אספקת מתח עצמאית על ידי סוללות UPS וכרטיס GSM בשביל חיוג למספרי חירום כשצריך
5: לא ניתן לדעת בהתכתבות, צריך לראות את תוכניות הדירה, מספר פתחים ומספר חללים שרוצים למגן
6: אכן, גם מערכת אזעקה יכולה להשתלב עם מערכות בית חכם (לא עם כל המערכות רק עם המובחרות). בכל מקרה תמיד יש לך אפשרות לשליטה עצמאית ללא תלות במערכת "בית חכם" שלך.

בהצלחה
G-Media
יעוץ והתקנת מערכות שמע, קולנוע, תקשורת מחשבים וחשמל חכם.
052-5634010
עקבו אחרי בפייסבוק
בעל הסמכה בתכנון והקמת תשתית על בסיס טכנולוגייה HDBaseT

bartqq8
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 0

אבטחה לבית פרטי גדול, לא יודע לגבי פנטהוז

נושא שלא נקרא #3 

אני מחזק מה שאמר הבחור למעלה, בערך לפני חצי שנה עברנו לבית חדש-פרטי

ויש לנו גג/ מרפסת בקומה ה2 ויש לידו עצים ואומנם זה שכונה טובה בגלל סרטים וסיפורים אמרתי או מורידים את העץ כי חשבתי

שאפשר לתפס אליו (אם ממש רוצים ) ואז להגיע לבית. אז חפשתי הרבה ומצאתי מספר חברות חלק רוצות על יעוץ ופגישה ראשונים כסף

ואני מאוד ממליץ על לקחת יעוץ ואולי אפילו ממספר חברות כי זה עסק לא זול (ומשום מה חלק גם מוכרים מצלמות בדולרים). בסופו של דבר באמת קבלתי שירות טוב ואיכותי ואומנם זה רק בשימוש של מספר חודשים המצלמות עובדות מעולה ויש חיבור גם דרך המחשב.

חברה לאבטחה מצלמות לבית

טיפ אישי- תסגר בערך על תקציב לפני כי אפשר לחרוג בזה בקלות רבה

שלח תגובה

חזור אל “אבטחה ומיגון”