צריך המלצה למתקין להתקנת מערכת מצלמות בבניין

מערכות אזעקה, מצלמות אבטחה וכו'
BreezeNET (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
שם מלא: אבי כהן
נתן תודות: 137 פעמים
קיבל תודות: 111 פעמים

צריך המלצה למתקין להתקנת מערכת מצלמות בבניין

נושא שלא נקרא #1 

בניין חדש, מעוניינים להתקין מערכת מצלמות IP שתחובר לNVR.

בגלל המחירים הגבוהים שנתקלתי בהם בארץ עבור מצלמות פשוטות (כגון של ProVision ).

חשבתי להזמין הכל מאליאקספרס (HikVision) ולשלם בארץ רק עבור התקנה.

אשמח לשמוע ממי שייש לו נסיון בנושא

תודה

ziv_r
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag
נתן תודות: 2084 פעמים
קיבל תודות: 4724 פעמים

נושא שלא נקרא #2 

המתקינים לא אוהבים לעבוד עם ציוד שלא שלהם, הם גם יתנו מחיר מופקע שזה לא יהיה כדאי.
אם אתה זה שהולך להגדיר את המערכת בעצמך, תקרא לחשמלאי ותגיד לו איזה כבלים להשחיל ומאיזה נקודות, זה יהיה הפתרון הכי זול.
מכיוון שהבניין חדש, ייתכן ויש לך עוד אפשרות לקרוא לאחד הפועלים שיעשה את זה עבורך תמורת תשלום הרבה יותר נמוך, הם תמיד מחפשים קומבינות כאלו עם הדיירים.

mp3lll
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון ה-20K
חבר במועדון ה-20K
נתן תודות: 134 פעמים
קיבל תודות: 1006 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

עלי 60$ ואתה מסודר, אין ממש גם מה להתקין כל מצלמה POW חיבור כבל רשת לסוויץ.
מאיפה אתה?
"הציבור מטומטם ולכן הציבור משלם" - אין יותר אקטואלי מזה.

BreezeNET (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
שם מלא: אבי כהן
נתן תודות: 137 פעמים
קיבל תודות: 111 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

מה $60 ?!!
התוכנית להתקין ב8 מצלמות שהתחברו לNVR , כמובן שאם זה היה בית פרטי שלי הייתי עושה הכל לבד.
מדובר בבניין 4 קומות עם קומת תת קרקעית עבור מחסנים וחנייה (ראש העין)
ראיתי מערכות שלמות באלי (8 מצלמות 4K עם NVR ועוד כמה חמוצים ב$1000 ) של HikVision, מוסיף לזה 300 מטר כבל CAT7+ ארון תקשורת ומחברים למינהם זה עוד מקסימום 2000 ש"ח

בארץ ההצעות שקיבלתי למערכות סיניות ללא שם ובאיכות 1080P היו 12K-15K - ללא ספק גוזרים קופון ענק

ziv_r
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag

נושא שלא נקרא #5 

זאת הסיבה שרשמתי לך את התגובה הקודמת. כבר עשית שיעורי בית, הגדרת מערכת זה לא משהו מסובך מידי וכנראה שתצליח עצמאית, התשתית זוהי העלות העיקרית.

mescaline
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 57 פעמים
קיבל תודות: 143 פעמים

נושא שלא נקרא #6 

@BreezeNET
·
זה שעלות הציוד שרשמת היא 5500 שקל לערך, אפילו החשמלאי/מתקין שקונה אותם בארץ לא קונה במחיר הזה או קרוב אליו
תוסיף לזה עלות עבודה ולפעמים עלות העובדה עולה על הציוד עצמו ואין פלא שזה ההצעות שקיבלת.

כמו כן, מניסיוני עם מספר מערכות מצלמות והרבה דגמים של מצלמות, זה שאתה רואה על מצלמה 4K זה לא אומר שהיא תעבוד ב 4K גם על מכשיר שתומך ב4K.
הכוונה שאם תקרא טוב טוב את מפרט המכשיר אז אתה תראה למשל מכשיר שתומוך ב 8 מצלמות ורשום עליו שהוא תומך ב 4K אבל בפועל שתראה מה הרוחב פס שהוא תומך זה יספיק רק ל 2 מצלמות 4K וכל השאר ב 1080P או פחות
ואז אתה בודק על מכשיר שתומך 4K ל 8 ערוצים ואתה קולט שהוא עולה פי 4 מהמכשיר שמופיע לך בקיט.
ואז אתה חוזר לעניין ה 8 מצלמות 1080P וקורא להם מעפנות :lol:

iseeyou
עוסק בתחום
עוסק בתחום
נתן תודות: 7 פעמים
קיבל תודות: 18 פעמים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא #7 

@ziv_r
·חד פעמי באמת אני אשתף בעלויות ואולי תבינו ותפסיקו לזלזל.
כאחד שעוסק ומתפרנס בתחום יותר מ-15 שנה אסביר לך מדוע 12-15K זה לא הרבה.
מצלמת אבטחה ip בארץ מקורית עולה לי בערך 550 ש"ח, זה עדיין ללא רווח שאני אמור להרוויח( לא עובד בחינם וכנראה שגם אתה לא). מעליאקספרסס( תקרא טוב את ההערות בעלי ותראה שזה ממש לא כמו בארץ - גירסה אנגלית צרובה לא מקורית וכנראה שגם המצלמה כזו)
לי אתה משלם בשוטף +60 כי ככה נהוג בארץ( הרי אני לא עלי אקספרס אז אפשר לדחות ולשחק) לכן נסכם ש-8 מצלמות צריך להיות ללקוח בסביבות 900 ליחידה שזה 7200 ש"ח
עכשיון צריך ארון תקשורת לציוד עלות 400 שח, צריך סוויצ' 16 יציאות לפחות ושיהיה poe, עלות בסביבות 800 ש"ח, אני צריך להרוויח זוכר? אמכור לך ארון וסוויצ' ב 1800 ש"ח

בינתיים אנחנו עומדים על 9000 שח, חלוקה של רווח שלי 3400 על השקעה מההון העצמי שלי 5600 ש"ח. זה בערך 35% רווח לכסף שלי. נחמד( לא אהיה עשיר מזה אבל סביר)

נמשיך nvr ל-16 מצלמות כולל דיסק קשיח עלות 1000 שח, (מעלי אקספרס זה ללא דיסק קשיח - צריך לרכוש בארץ). כבר הבנת שאמכור לך בסביבות 1350.( זוכר 35% רווח)

עכשיו תשתית, כבל איכותי של TELDOR CAT7 הוא יקר, 2.5 ש"ח עלות למטר, לא כולל תעלות, צינורות, אביזרי התקנה. בקיצור עלות לבערך 200 מטר תשתית זה 700 שח.

אני בעלות עד כה של 7100 ש"ח.

הכי חשוב - עובדים, כן חבר יקר, עובדים. אלו שעושים את מה שאתה לא רוצה לעשות, להרים ציוד, לסחוב סולם, לקדוח בתקרה ושיכנס לעין אבק, לחתוך את הגבס ולהפיצע... כן זה חלק מהעבודה, לא מתלונן - אבל זה עולה, ועולה הרבה לצוות טוב. יום עבודה של צוות כולל כלים, רכב, ביטוח זה 1800 שח - כן עלות, - 1800 ליום.
אצלך זה לפחות יומיים צוות התקנות ועוד יום הגדרות, הפעלה, "תגיע ללמד את הלקוח", הגדרות אינטרנט שבוע אחרי כי בזק לא הגיע וזה לא בעיה שלי אבל אתה הרי לא תשלם על יום נוסף....

3600 צוות +7100 ציוד = 10,700 ש"ח עלות!!!
מי שהציע לך ב 12K הוא פראייר!

לא לשכוח שמהרווח יש לנו העצמאים לשלם
מס הכנסה וביטוח לאומי - תוריד מהרווח שנראה לך כל כך גבוהה בערך 45%

תוסיף לזה את השירות שלקוח מקבל בזמינות בתמיכה טלפונית, עזרה בהגדרות, אחריות בארץ... זה שווה ועולה כסף.

תוסיף על זה סיכון של לקוח שחוזר צ'ק, או שרודפים אחרי הכסף כי עכשיו קורונה.... תירוצים יש מלא.
תוסיף לזה את המימון של העובדים והציוד עד לתשלום השוטף של הלקוח.... תוסיף את הזמן של הפגישה והסיור אצלך בבניין לפני העבודה....

לא תבין אותי לא נכון. מותר ולא אמרתי לרגע שאתה לא יכול להתקין לבד ולחסוך. גם אני בבית שלי לפעמים עושה עבודות לבד וחוסך, רת הדק שלי, בניתי לבד,,,, אבל לא תמצא שרשמתי בפורום של, בניית דקים ונגרות שבעל מקצוע גוזר עלי קופון....

עכשיו בכנות,,, באמת נשמע שגוזרים עליך קופון???
דודי אלימלך
iSeeYou פתרונות תקשורת וביטחון
www.iseeyou.co.il

ziv_r
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag

נושא שלא נקרא #8 

@iseeyou
אתה משווה לא נכון בין 2 מוצרים שונים:
מחיר של ייבוא אישי לבין מחיר של מוצר עם התקנה - אני בכלל לא השוואתי בינהם.

lasik
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 19 פעמים
קיבל תודות: 265 פעמים

נושא שלא נקרא #9 

ziv_r כתב:המתקינים לא אוהבים לעבוד עם ציוד שלא שלהם, הם גם יתנו מחיר מופקע שזה לא יהיה כדאי.
...
·להבנתי יהיו מתקינים שמאד ישמחו רק להתקין. זה מבטל צורך מבחינתם לקבל תשלום על החשבון, בשביל לקנות ציוד. כנס לקבוצה של מצלמות אבטחה בפייסבוק ותראה כמה יקפצו על המציאה.

ziv_r
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag

נושא שלא נקרא #10 

כמובן שהם ישמחו, אבל המחיר להתקנה יהיה לא אטרקטיבי.
כנס לקבוצה של מצלמות אבטחה בפייסבוק ותראה איזה מחיר אתה תקבל :D

lasik
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #11 

ziv_r כתב:כמובן שהם ישמחו, אבל המחיר להתקנה יהיה לא אטרקטיבי.
כנס לקבוצה של מצלמות אבטחה בפייסבוק ותראה איזה מחיר אתה תקבל :D
...
·מהו מחיר אטרקטיבי מבחינתך להתקנת 8 מצלמות?

ziv_r
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag

נושא שלא נקרא #12 

תמיד יכולים להיות מעברי בטון שיקשו על העברת החיווט, מקומות שידרשו חיפוי או עבודת גבס להסתרה ועוד, לכן זוהי לא שאלה שאפשר לענות עליה בצורה אמינה מבלי לראות את השטח.

lasik
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #13 

ziv_r כתב:תמיד יכולים להיות מעברי בטון שיקשו על העברת החיווט, מקומות שידרשו חיפוי או עבודת גבס להסתרה ועוד, לכן זוהי לא שאלה שאפשר לענות עליה בצורה אמינה מבלי לראות את השטח.
...
·ובמקרה ואין בטון? רק קירות ותקרת גבס בלובי? נניח עד 20 מטר חיווט למצלמה.
מה אז יהיה מחיר אטרקטיבי מבחינתך להתקנת 8 מצלמות?

ziv_r
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag

נושא שלא נקרא #14 

צריך לראות את האיזור כפי שכתבתי, ככה גם יבקש כל מתקין אמין לפני שיתן הצעת מחיר. מה מטרת השאלות האלו?

lasik
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #15 

@ziv_r
·המטרה של השאלות שתשתף מנסיונך מהו מחיר מופקע לעבודה מסוג זה, ומהו מחיר הגון.

שלח תגובה

חזור אל “אבטחה ומיגון”