Niche Zero הגיעה והיא לא מאכזבת

פורום מכונות קפה ידניות (לא אוטומטיות), ומטחנות קפה
sbenyo
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 8 פעמים
קיבל תודות: 19 פעמים

Re: Niche Zero הגיעה והיא לא מאכזבת

נושא שלא נקרא #271 

כמו שכתבו פה, הם בדיוק השיקו עכשיו אתר חדש.

עדיין sold out. אני נרשמתי לתפוצה וברגע שהיה מלאי הזמנתי. זה לקח זמן אבל עבד. צריך לעשות את זה מהר שנכנסתי הדגם הלבן כבר לא היה זמין אבל היה מספיק זמן לשחור שלדעתי יותר פרקטי ולא פחות יפה. נכון שקשה להזמין אבל מטחנה מצויינת ותמורה טובה מאוד למחיר (כנראה תמורה הכי טובה ל-SD שאפשר למצוא היום).

boren
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
שם מלא: אורן
נתן תודות: 286 פעמים
קיבל תודות: 493 פעמים

נושא שלא נקרא #272 

לא בטוח שהתמורה של הניש כל כך טובה. הסטה 270Wi עולה כמה מאות שקלים פחות, מושלמת ל-on-demand עם השקילה האוטומטית, ומעולה גם ל-SD. ואת זה אני יודע כי בחודשים האחרונים אני טוחן בעיקר SD בגלל שאני עובר בין מספר סוגי פולים שיש לי בבית (המלצתי כבר על יוניקו?). רק כשאני מארח אני שם כמות של יותר ממנה אחת בהופר. האגירה של הסטה מן הסתם לא משתווה לזו של הניש, אבל היא לא רחוקה משם.

boren
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #273 

ועוד אופציה שלדעתי נותנת תמורה טובה יותר - Eureka Mignon XL. אותו מחיר כמו הניש, ולפי הביקורות כמעט אפס אגירה. ה-XL תומכת גם בטחינה on-demand (טיימר דיגיטלי עם שני מצבים) ונמכרת בארץ עם אחריות מקומית. גם אין צורך להמתין חודשים למלאי.

zaguri1
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 4 פעמים
קיבל תודות: 23 פעמים

נושא שלא נקרא #274 

05/05/2021 2:53  
boren כתב:
לא בטוח שהתמורה של הניש כל כך טובה. הסטה 270Wi עולה כמה מאות שקלים פחות, מושלמת ל-on-demand עם השקילה האוטומטית, ומעולה גם ל-SD. ואת זה אני יודע כי בחודשים האחרונים אני טוחן בעיקר SD בגלל שאני עובר בין מספר סוגי פולים שיש לי בבית (המלצתי כבר על יוניקו?). רק כשאני מארח אני שם כמות של יותר ממנה אחת בהופר. האגירה של הסטה מן הסתם לא משתווה לזו של הניש, אבל היא לא רחוקה משם.
...
ואיך היא מבחינת איכות בניה? שמעתי הרבה תלונות והיא גם נראית ככה, זאת אולי הסיבה היחידה שאני לא מביא אותה במקום.

boren
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #275 

איכות בניה סבבה לגמרי מבחינתי. אני משתמש בה שנתיים וחצי וטוחן כ-5 מנות ביום בממוצע. המטחנה עובדת כמו ביום שקניתי אותה. ה-270Wi היא לא ה-270W שסבלה ממחלות ילדות ועלתה לבראצה בפגיעה במוניטין שמורגשת עד היום.

zaguri1
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 4 פעמים
קיבל תודות: 23 פעמים

נושא שלא נקרא #276 

שאלה לגבי VAT
הם שולחים עכשיו ישירות לארץ מהאתר שלהם ובכ"ז לא מזכים את ה VAT (שלחתי להם מייל והוא פשוט ענה שהם לא)
יש משהו שאפשר לעשות עם זה?

שלח תגובה

חזור אל “מכונות קפה ידניות ומטחנות”