מערכת סינון מים לא (!) מתחת לכיור.

פורום מכונות קפה ידניות (לא אוטומטיות), ומטחנות קפה
אאאאריאל (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 27 פעמים
קיבל תודות: 32 פעמים

מערכת סינון מים לא (!) מתחת לכיור.

נושא שלא נקרא #1 

שלום לכולם.ן
זהו, אני משתדרג :). אחרי שנים עם מקינטה ו Saeco Aroma עם pid (שהורכב בעזרתו המדהימה של שקד מהפורום), הגיע הזמן. בהתחלה חשבתי שזה יהיה ל Grimac mia ששכבה הרבה זמן במחסן של גיסתי, אבל אחרי בדיקה של אנדריי הבנתי שהיא דורשת שיפוץ בעלות גבוהה מאוד.

אחרי החפירה- לשאלה עצמה- הייתי מאוד רוצה להשתדרג לדוד כפול ולא להיות מוגבל למיכל מים פנימי. הבעיה היא שאני בבית שכור ואין מקום מתחת לכיור.. (יש שם מגירה עם פתח קטן שדרכו עובר הסיפון כשסוגרים את המגירה) , אני בספק אם אפילו פתרונות יותר קטנים מסנן 8 ליטר של רזין (בסגנון Bestmax או בריטה) יוכלו להתאים מתחת לכיור- האם יש אפשרות או פתרון קיים לפילטר שיושב "על הדרך" בין מערכת המים למכונה ? מהחיפוש שאני עשיתי לא מצאתי...

boren
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
שם מלא: אורן
נתן תודות: 286 פעמים
קיבל תודות: 493 פעמים

Re: מערכת סינון מים לא (!) מתחת לכיור.

נושא שלא נקרא #2 

מזקק מים + תוספת מינרלים (למשל אשלגן ביקרבונט) נותן פתרון מאוד איכותי שלא דורש שם התקנה מתחת לכיור. מה שכן, נוח הוא לא.

אאאאריאל (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 27 פעמים
קיבל תודות: 32 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

תודה @boren ,
אתה מתכוון למזקק שהוא חיצוני כמו קנקן בריטה ? לא ראיתי מזקקים כאלה... אני מחפש משהו שיאפשר לי לחבר מכונה שכן מתחברת למערכת המים הביתית אבל הפילטר עצמו יושב איפשהו בדרך על הצינור. האמת שחשבתי שיהיה משהו בסגנון הפילטר רזין שיושב בתוך המכונה רק עם כניסה ויציאה.. מניח שבאופן יותר מתוחכם אחרת להחליף אותו יהיה סיפור.

Borderline1
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 157 פעמים
קיבל תודות: 451 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

אף אחד לא מכריח אותך לשים משהו מתחת לכיור, תניח את כל הקונסטרוקציה על השיש, רק תדאג שיהיה מנין לקבל מים ולאן לנקז אותם בשטיפות

boren
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
שם מלא: אורן
נתן תודות: 286 פעמים
קיבל תודות: 493 פעמים

נושא שלא נקרא #5 

כן, אני מתכוון למזקק חיצוני. כזה:

https://htmag.co.il/phpbb/viewtopic.php?f=99&t=353841

שלח תגובה

חזור אל “מכונות קפה ידניות ומטחנות”