CoronaMU השרץ שידביק אתכם אל המסך ;)

קונפיגורציות מחשב לגיימינג, אביזרים, כרטיסי מסך רלוונטיים וכו'
sliyner (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

CoronaMU השרץ שידביק אתכם אל המסך ;)

נושא שלא נקרא #1 

הפתיחה ב12/04בשעה 18:00!

אהלן חברים.
אני גאה לפרסם היום את השרת הגדול הבא של ישראל עם הצוות הכי משקיע שקיים בשוק!

בתור מכורי אמיו מושבעים צוות CoronaMU החליט שהגיע הזמן לקדם את הקהילה הישראלית מהעונות הנמוכות
והביא לכם שרת חדש ומתקדם עונה 12 פרק 2!
שכמובן ישאר גם לאחר הקורונה 😉
אז קצת פרטים על השרת:
השרת ללא לאגים בכלל ומאוחסן בשני מקומות שונים!
השרת הולך להיות שרת קשה 250X
מקס סטטס- 65,000
play2win כי אין יותר מבאס מזה ששני אנשים שהשקיעו הרבה כסף הם השולטים בשרת
בחנות הX יהיו רק דברי מותרות, לא יהיו חפצים פלוס הכל מלבד כנפיים!
הבאנו לכם צוות ענק כדי שלא יקרה מצב שיש שאלה או בעיה ואין חבר צוות מחובר כדי לטפל בה!

אז מה יש בשרת?

מגוון ענק של נשקים וחפצים עתיקים שבאמת ניתנים להשגה! אך עליהם לא אעשה לכם יותר מדי ספויילרים על החפצים אלו רק אספר שיש npc במשחק שבעזרת עבודה קשה ניתן להשיג ממנו חפצים נדירים!

ניתן להעלות חפצים עד +15 וכמובן איך אפשר בלי אופציה סגולה וצהובה

הכירו את מערכת ה lucky coins

יהיו בשרת מטבעות שיפלו ממפלצות בכל מפה שיהיה ניתן להחליף אותם אצל NPC מיוחד בלורנסיה
ככל שתחליפו יותר מטבעות ככה סיכוי גבוה יותר לקבל חפץ טוב (האקסים משם ממש שווים ;) )
ניתן להגיע עד רמה 800 בשרת!!!
כולנו מכירים את הביאוס הזה שמשיגים חפצים ממש טובים אך הם לרמה 380+ אז מה כל ריסט שלנו לא נקבל את האופציות מהחפצים האלו עד שנגיע לרמה שלהם?
אז זהו שלא! לאחר עבודה שלישית כל ריסט יהיה ניתן להגיע לרמה קצת יותר גבוה מ400 עד לרמה מצטברת של 800! אז איך בדיוק זה עוזר למה שציינתי?
כל ריסט יוריד אתכם ב400 רמות כלומר שאם הגעתם לרמה 600 בריסט הנוכחי אתם תתחילו מ200 (עדין לא יהיה ניתן להשתגר למפות של רמות 200 מההתחלה של הריסט כדי ליצור שוויון).
  • אתם שחקנים חדשים? או שאולי אתם וותיקים אבל לא שיחקתם מזמן? אין בעיה! יש מדריכים מובנים בתוך המשחק עצמו במיוחד בשבילכם!

בלחיצה על F1 תוכלו להכנס לתפריט של הסברים מפורטים על כל מערכת ודבר במשחק ;)
  • אין יותר דמג' קאפ ככה שאפשר לעשות כמה דמג' שרוצים!

בכל המפות יהיו מפלצות מיוחדות שיפילו דברים מגניבים ושווים
רגע אבל אין לי מזל תמיד מוצאים אותן לפני שאני מספיק
אז גם לזה יש פתרון! מפלצות רגילות יפילו קלפי זימון של מפלצות מיוחדת ככה שלכולם תהיה אפשרות לנסות את מזלם בדרופים המיוחדים האלה

לא עוד לעזוב ספוט או לטייל בין מקומות בשביל לפתוח את הכספת
ניתן לפתוח את הכספת מכל מקום ובכל זמן באמצעות הפקודה openware/ !!!!
בנוסף לכולם יש 3 כספות כדי שיהיה אפשר באמת לאגור דברים
  • בשרת תהיה מערכת של pets :)

כמובן שלכל חיה יש אופציה להתפתח לחיה חזקה יותר אז יש למה לצפות.

מערכת הgens

יחכו לכם בנוריה ובלורנסיה שני npc נחמדים שיציעו לכם להכנס לgens שלהם, אבל מה זה אומר בעצם?
המערכת הזו בעצם תעורר קצת עניין במשחק ותפלג אותו לשתיים כמו ימין ושמאל של עולם הmu
בgens שאליו תכנסו יהיו משימות יומיות ומשימות מיוחדות כל רביעי ושבת! המשימות יתנו שלל מאוד נחמד שלא הייתי ממליץ לפספס
המשימות כוללות בין היתר גם pvp בין gens מנוגדים וכל משימה שסיימתם או הריגה של שחקן מהgens הנגדי במפה Vulcanus יניבו לכם Contribution points
בסוף כל חודש על פי כמות המשימות והנקודות שעשיתם לgens שלכם תקבלו תגמולים שווים!

מוזמנים להגיד שלום ל Grow Lancer

הדמות החדשה מצטרפת לצוות הדמויות המטורף שלנו ואתם מוזמנים להתחיל לשחק ולהנות ממנה, תאמינו לי כשאני אומר שהיא לא סתם עוד דמות מיותרת

אנחנו נותנים דגש מאוד חזק על האיוונטים כולל כל הבוסים בתוך המשחק וכמובן שכולם עובדים פיקס עם בונוסים ודרופים שווים
אז תאמינו לי כשאני אומר לכם שאתם לא תזניחו את האיוונטים האלו.

דאבל אקספי לשעתיים כל יום- כן כן מה ששמעתם פעם ביום יהיה דאבל אקספי לשעתיים בשעה נוחה!
אבל רגע זה לא מספיק אקספי? אז גם לזה יש פתרון, בפארטי של עד חמישה דמויות שונות יהיה בוסט קטן נוסף לאקספי!

יש עברית בשרת!אך לצערי כרגע זה לא ב100 אחוז יש לנו עוד הרבה עבודה על זה ניתן לכתוב באותיות בעברית אך זה כותב אותם משמאל לימין
צוות מיומן של מתכנתים עובד כדי לסדר את העברית לכם ולנו פיקס בהקדם האפשרי ולפני הפתיחה!

עד לכאן ספויילרים ביינתים יש עוד המון מה לראות ולגלות ותאמינו לי כשאני אומר שזה רק על קצה המזלג

כמובן שיש דיסקורד של השרת שמיועד לכולם https://discord.gg/tdMETn9

הצוות שלנו מבטיח לעשות את המיטב ולתת לכם את חווית המשחק הכי טובה שיש!

שלח תגובה

חזור אל “PC גיימינג”