עזרה בבחירת מחשב גיימינג לילד

קונפיגורציות מחשב לגיימינג, אביזרים, כרטיסי מסך רלוונטיים וכו'
eyalgottfried (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 4 פעמים

עזרה בבחירת מחשב גיימינג לילד

נושא שלא נקרא #1 

,
אני מחפש לקנות מחשב גיימינג לבן שלי במינימום תקציב האפשרי, אבל יחד עם זאת שייתן לו פתרון למשחקים שהוא משחק בהם כמו פורטנייט ומשחקים נוספים של Epic.

כשאני מחפש בגוגל וזאפ אני רואה חנויות שמוכרות מחשבים עם לוחות אם ומעבדים יחסית חדשים, כלומר דור 9 ו-10, גם כרטיסי זיכרון של לפחות 8 ג'יגה ואז מגיע המפרט של כרטיסי המסך ושם אני מוצא כרטיסים כמו gt 730 ו-1030. אני לא מבין כזה גדול אבל אני כן יודע להיכנס לאתרי השוואות של כרטיסי מסך ולהשוות אותם מול ה-hd7850 שיש לי במחשב שלי, ואני רואה שאומנם הכרטיס:ים יצאו 4 שנים אחרי אבל נופלים ממנו בביצועים.

השאלה שלי היא - מה אני מפספס כאן? כלומר, למיטב הבנתי, היכולות של הכרטיסים האלו לא עומדות במינימום הנדרש היום למרבית המשחקים "הממוצעים" ( הכוונה לא כאלה שדורשים גרפיקה באיכות שיא) ולכן לא יכול להיות שהם מחשבי גיימינג.

אשמח לחוות דעתכם.

ziv_r
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag
נתן תודות: 2084 פעמים
קיבל תודות: 4724 פעמים

נושא שלא נקרא #2 

גיימינג זה מונח שיווקי, כל חנות משתמשת במונח הזה כפי שהיא רואה לנכון.
מחשב נייד או נייד? אני מעלה את האופציה לנייד כי לפעמים אין מקום על השולחן ומחשב נייד הוא פתרון בול למצבים כאלו.

ChinggisKhan
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 214 פעמים
קיבל תודות: 541 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

אני רק אוסיף שאכן יכול להיות רכיב חומרתי ישן יותר שעל פניו מציע ביצועים עדיפים, אבל ברכיב חדש יותר נכללת תמיכה בטכנולוגיה חדשה יותר שהיא דווקא המשמעותית. זה כמובן לא תמיד המצב, אבל לפעמים זהו בהחלט המצב.
כמו כן, תקציב מינמלי הוא מושג אינדיבידואלי. ברף הנמוך ביותר תמצא מערכות מורכבות מראש והן ככלל יהיו הזולות ביותר.

חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #4 

ziv_r כתב:גיימינג זה מונח שיווקי, כל חנות משתמשת במונח הזה כפי שהיא רואה לנכון.
מחשב נייד או נייד? אני מעלה את האופציה לנייד כי לפעמים אין מקום על השולחן ומחשב נייד הוא פתרון בול למצבים כאלו.
...
·אין לי בעיה עם מחשב נייד, אם כי, לא מצאתי ניידים עם מפרט זהה להניח אותה עלות. אם יש דבר כזה אשמח לבחון.

חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #5 

ChinggisKhan כתב:אני רק אוסיף שאכן יכול להיות רכיב חומרתי ישן יותר שעל פניו מציע ביצועים עדיפים, אבל ברכיב חדש יותר נכללת תמיכה בטכנולוגיה חדשה יותר שהיא דווקא המשמעותית. זה כמובן לא תמיד המצב, אבל לפעמים זהו בהחלט המצב.
כמו כן, תקציב מינמלי הוא מושג אינדיבידואלי. ברף הנמוך ביותר תמצא מערכות מורכבות מראש והן ככלל יהיו הזולות ביותר.
...
למינימלי התכוונתי לעד 1800-2000 ש"ח. אם כי לא מצאתי באינטרנט מחשבים מורכבים מוכנים בתקציב הזה ובלי שהכניסו שם איזה gt חלש
·

ziv_r
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag
נתן תודות: 2084 פעמים
קיבל תודות: 4724 פעמים

נושא שלא נקרא #6 

בתקציב הזה תשקול קונסולה.

שלח תגובה

חזור אל “PC גיימינג”