Uncharted 4: A Thief's End

דיונים על המשחקים עצמם, משחקי אונליין וכו'
Huber (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
שם מלא: ערן
נתן תודות: 513 פעמים
קיבל תודות: 4185 פעמים

נושא שלא נקרא #31 

jacko-il
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 783 פעמים
קיבל תודות: 1182 פעמים

נושא שלא נקרא #32 

אויש נו, המפגרים האלה (בסוני ונאוטידוג) חושפים יותר מידי על המשחק. (במיוחד בפאנל שהיה עכשיו בפלייסטיישן אקספיריאנס).
כל סרטוני הגיימפליי האלה והמעברונים מיותרים לגמרי בעיניי. שיחררו לפני כמה זמן את הסרטון גיימפליי-אקשן הארוך וזה מעל ומעבר כדי להבין את הפרנציפ ולייצר הייפ חיובי. ממש מיותר להתחיל לחשוף עוד ועוד דמויות וכיוונים לסיפור. אני אוהב להיות מופתע כשאני משחק.
אין צורך לצטט כדי להגיב. בשביל זה יש "הגב".

Huber (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

נושא שלא נקרא #33 

אני לא צפיתי בסירטונים מאז הסירטון הראשי שהוצג בתערוכה הקודמת, מאז לדעתי פשוט מיותר וכפי שציינת יש יותר מידיי ספוילרים. אני אוהב להגיע למשחק ולגלות את העלילה וההפתעות לבד, לא מסירטונים.

Huber (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

נושא שלא נקרא #34 

Huber (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

נושא שלא נקרא #35 

מאחורי הקלעים של המשחק:

Huber (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

נושא שלא נקרא #36 

יציאת המשחק נדחתה ל 26/4/16 :

jacko-il
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

נושא שלא נקרא #37 

ביקורת של GameSpot, נתנו 10/10.
לא שאני צריך ביקורות בשביל לקנות את המשחק הזה (אני פאנבויי של כל המשחקים של נאוטידוג), אבל בכל זאת.

עריכה:
המשחק מקבל ממוצע ביקורות של 94 ב Metacritic : (נכון לכתיבת הודעה זו)
http://www.metacritic.com/game/playstat ... end?ref=hp

Huber (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

נושא שלא נקרא #38 

אהבתי מאוד את שלושת הראשונים, בטוח שאשחק גם ברביעי ואני בטוח שהוא משחק מצויין, אבל לתת 10 למשחק? אין לו שום חיסרונות? המשחק מושלם?

הייתה לי מורה שהייתה אומרת ש 100 מקבל רק אלוהים, קצת מטופש אבל יש משהו מאחורי זה, שום דבר לא מושלם ו 100 זה מושלם.

toxin
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 47 פעמים
קיבל תודות: 688 פעמים

נושא שלא נקרא #39 

צריך לקחת כל מיני אתרים ומגזינים שמבקרים משחקים בערבון מוגבל. הרבה מהם מקבלים הטבות כדי לתת ציונים טובים.

gal-cohen
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 627 פעמים
קיבל תודות: 996 פעמים

נושא שלא נקרא #40 

toxin כתב:צריך לקחת כל מיני אתרים ומגזינים שמבקרים משחקים בערבון מוגבל. הרבה מהם מקבלים הטבות כדי לתת ציונים טובים.
...
אם זה היה יוצא גם ל PC, לא היית רושם את המשפט הזה...
לדיון עצמו - רכישה בטוחה, רק מחכה קצת, כך המחיר יירד מעט וגם אספיק לסיים משחקים אחרים בתור.
שחר - יש לך משחק עצום לסיים לפני זה, לא? :wink: (איך הוא אגב, אתה נהנה?)

toxin
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

נושא שלא נקרא #41 

תתפלא, גל, אבל גם משחקים שיצאו ל PC קיבלו ציונים מאתרים ומגזינים שהתברר מאוחר יותר שהיו בקשרים קרובים מדי עם החברות הפצה או מפתחי המשחקים. אתה בטח חושב שבגלל שאני PC גיימר יש לי איזה סוג של אנטי לקונסולות וזה לא נכון. שכל אחד יעשה את הבחירה שלו. מה שחשוב בסופו של דבר זה להנות מחווית המשחק.

gal-cohen
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 627 פעמים
קיבל תודות: 996 פעמים

נושא שלא נקרא #42 

toxin כתב:תתפלא, גל, אבל גם משחקים שיצאו ל PC קיבלו ציונים מאתרים ומגזינים שהתברר מאוחר יותר שהיו בקשרים קרובים מדי עם החברות הפצה או מפתחי המשחקים. אתה בטח חושב שבגלל שאני PC גיימר יש לי איזה סוג של אנטי לקונסולות וזה לא נכון. שכל אחד יעשה את הבחירה שלו. מה שחשוב בסופו של דבר זה להנות מחווית המשחק.
...
זה הרושם שאתה מותיר בסופו של דבר, תשים לב לזה. :)
יצאו כמה וכמה משחקי מחשב (טובים מאוד) שלא יצאו לקונסולות, היית מקבל ממני (ובטח מאחרים) רק פרגון ודברי שבח עליהם, למה לא?
הרי כל הדיון פה הוא על המשחק עצמו, אבל בחרת לומר את דעתך על האתרים והמגזינים שלכאורה מנפחים ציונים.
הדגשתי את המשפט הכי רלוונטי תכל'ס.

toxin
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

נושא שלא נקרא #43 

אז לא הבנת נכון. לא אמרתי שהמשחק לא שווה ציון גבוה, אלא התייחסתי למה שערן כתב ואני מסכים לגמרי עם זה בלי קשר אם זה משחק למחשב או לקונסולה:

אהבתי מאוד את שלושת הראשונים, בטוח שאשחק גם ברביעי ואני בטוח שהוא משחק מצויין, אבל לתת 10 למשחק? אין לו שום חיסרונות? המשחק מושלם?
הייתה לי מורה שהייתה אומרת ש 100 מקבל רק אלוהים, קצת מטופש אבל יש משהו מאחורי זה, שום דבר לא מושלם ו 100 זה מושלם.
...

jacko-il
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

נושא שלא נקרא #44 

ראשית, כמו שכבר אמרו, צריך לקחת ציונים של ביקורות (במיוחד של אתרים מסחריים גדולים) בערבון מוגבל. יש לי כמה ערוצים ביוטיוב של מבקרים פרטיים שאני הרבה יותר מעריך את הדעה שלהם. שנית, צריך לזכור שאת הציון בסופו של דבר נותן מבקר ביחס לנקודת זמן מסויימת. בנקודת הזמן הזו הוא מכניס (גם אם זה בתת מודע שלו בכלל) את כל המסביב שיש לגבי המשחק, זה כולל בתוכו גם את כל ההייפ, את הציפיות מהכותר וציפיות ביחס למה שמקובל בתעשייה באותו הרגע הנתון. לדעתי, משחק (או בכלל מוצר) בהחלט יכול לקבל ציון של 10. זה אומר שהוא מספק את הסחורה (לזכור שזה סובייקטיבי לגמרי בעיניי המבקר + אולי השפעה גם של האתר המסחרי) בכל האספקטים. שכל הדברים בו נעשו כמו שצריך שניכרת השקעה בכל האספקטים שעושים משחק למשחק טוב. ושוב חשוב לזכור - באותו זמן של הביקורת. (אני מדגיש את זה כי הרי ברור לכולנו שאם ניקח משחקים עם ציון "מושלם" מלפני הרבה שנים, נגלה שהם אולי נכשלים כיום. אני לא בטוח שמשחק כמו HALF LIFE למשל היה "עובר מסך" היום. אפילו משחקי האנצ'רטד שלדעתי היו מעולים, היו ככל הנראה מקבלים ציון נמוך יותר.)
אני חייב לציין שאהבתי מאד את סדרת אנצ'רטד ואני סמוך ובטוח שאוהב מאד את הרביעי הבא עלינו לטובה. אני מתחבר לסגנון. אבל, אלו משחקים שלא היו מקבלים אצלי ציון של 10. (אני מדבר על השלושה הקודמים). למה? כי בעיניי הם לא מושלמים ויש להם הרבה אספקטים טעונים שיפור. ה- AI אף פעם לא היה מוצלח בעיניי, לא אהבתי את הטוויסט העל-טבעי אליו הם זלגו ולדעתי המשחקים כולם קצת חסרי איזון ונותנים לעיתים תחושה שהמשחק מרמה. (דוגמא שצריך לרוקן לפעמים מחסנית שלמה כדי להרוג מישהו אבל מכה פיזית אחת מאחור מחסלת את האויב בקלות. או שאויבים לא מתקשים לפגוע בך בול ממרחק של 400 מטר תוך כדי שגם אתה וגם הם בתנועה.)
(גם The Last of US לוקה לדעתי בלא מעט אספקטים, אבל גם בו, החסרונות מתגמדים מול שלל הדברים המדהימים שעשויים ללא דופי וללא תחרות בשוק).
שורה תחתונה, משחק נמדד בחוויה ובעמידה בציפיות. בגלל זה, משחקי אינדי פשוטים יחסית יכולים לקבל ציון גבוה מאד ומשחקים כמו AC Unity, Destiny ועוד רבים אחרים מקבלים לפעמים ביקורות נמוכות ואף חוסר אהדה ופירגון מקהל הלקוחות שלהם. מודדים אותך ברגע נתון מול מה שמצפים ממך בכלל כסטודיו ומה שמצפים מהמשחק שלך באותו הג'אנר.

וגל,
נהנה ממנו מאד (Y) אחלה משחק. גם בו יש הרבה דברים שהביצוע שלהם לקוי בעיניי, אבל בכללי וכמשחק שלם - הוא מעולה.
תודה (b)
אין צורך לצטט כדי להגיב. בשביל זה יש "הגב".

Huber (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

נושא שלא נקרא #45 

המשחק שוחרר ומקבל ממוצע ציונים של 93:

http://www.metacritic.com/game/playstat ... ic-reviews

שלח תגובה

חזור אל “משחקים”