Uncharted 4: A Thief's End

דיונים על המשחקים עצמם, משחקי אונליין וכו'
wegabi
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 101 פעמים
קיבל תודות: 96 פעמים

נושא שלא נקרא #61 

jacko-il
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 783 פעמים
קיבל תודות: 1182 פעמים

נושא שלא נקרא #62 

קניתי אותו היום בבוקר. מ- KSP בסופו של דבר כי לא היתה לי ברירה. לכל השאר לא היה במלאי וכל מיני סיפורים.

אחרי כמה שעות טובות בתוך המשחק. וואו. זה מה שיש לי להגיד, פאקינג וואו.
קצת נסחפו אבל עם 10 מתוך 10, זה משחק של גג גג 9.9 במקסימום.
וברצינות, לא רוצה לתת ציונים אני עדיין לא באמצע, אבל הוא פשוט הדהים אותי לגמרי. עוד לא יצא לי לשחק במשחק עם הפקה כזו מושלמת.
אמשיך עם רשמים מלאים כשאסיים אותו בימים הקרובים.
אין צורך לצטט כדי להגיב. בשביל זה יש "הגב".

gal-cohen
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 627 פעמים
קיבל תודות: 996 פעמים

נושא שלא נקרא #63 

jacko-il כתב:קניתי אותו היום בבוקר. מ- KSP בסופו של דבר כי לא היתה לי ברירה. לכל השאר לא היה במלאי וכל מיני סיפורים.

אחרי כמה שעות טובות בתוך המשחק. וואו. זה מה שיש לי להגיד, פאקינג וואו.
קצת נסחפו אבל עם 10 מתוך 10, זה משחק של גג גג 9.9 במקסימום.
וברצינות, לא רוצה לתת ציונים אני עדיין לא באמצע, אבל הוא פשוט הדהים אותי לגמרי. עוד לא יצא לי לשחק במשחק עם הפקה כזו מושלמת.
אמשיך עם רשמים מלאים כשאסיים אותו בימים הקרובים.
...
איזה כיף לך!!!
אני עוד יושב על הגדר עד שיירד המחיר קצת או ארכוש ביד 2.
גם ככה יש לי משחקים אחרים לסיים...

Meishar84
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 7 פעמים
קיבל תודות: 18 פעמים

נושא שלא נקרא #64 

האנצ'רטד 4 שלי הוזמן מVGP לפני שבוע וחצי, ולצערי נשלח אליי רק לפני יומיים כי לא היה להם אותו במלאי. עכשיו רק נשאר לצפות במעקב פריט בחוסר סבלנות.
יש מחיר לזה שאתה מוכן לעבוד רק עם חשבון אמריקאי, ואתה קונה משחקים חשובים רק בעותק פיזי כי אתה לא אוהב לרכוש דיגיטלי ואתה מעדיף לחכות שיגיעו.
מצד שני, העלויות בחנות האמריקאית הרבה יותר נמוכות גם למשחקים, לDLC, למנוי פרמיום לBattlefield וגם למנוי Plus.

אגב,
את BF1 הזמנתי בהזמנה מוקדת מאמזון, חייב שיגיע כמה שיותר מהר אחרי שהוא ישוחרר :D (המשלוח מאמזון יותר מהיר מVGP)

jacko-il
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

נושא שלא נקרא #65 

אז זהו, אחרי שלושה ימים אינטנסיביים עם המשחק, סיימתי אותו. 22 שעות לפי הסטטיסטיקה בסוף הקמפיין ואני מאמין שאפשר גם לגלח מהן בין 8 ל 10 שעות בקלות אם לא מתעקבים חצי שעה על כל שלב כדי לנסות למצוא כל מטמון ומכתב חבויים או מנסים ללכת לכמה שיותר כיוונים כדי לספוג ולראות כמה שיותר מהעולם המדהים הזה ש- Naughty dog יצרו כאן.
אז מה היה לנו כאן? המשחק הזה הוא מעין Fusion של סגנון Uncharted עם The Last of Us לטוב ולרע. למה אני מתכוון ברע? לזה שאם אתם לא אוהבים את המקטעים האלה שבהם פשוט הולכים המון, מנהלים כל מיני דיאלוגים עם שאר הדמויות ופשוט חוקרים את הסביבה נטו בשביל הכיף ולא בשביל להתקדם הלאה אז אולי תסבלו מעט לעיתים. (אגב, זה בדיוק מה שאני כן אוהב במשחקים שלהם. אני נהנה מסתם להסתובב בלי מטרה. לספוג את העולם, את הדמויות ואת כל המסביב. זה עשוי בצורה כזו שמשום מה זה אכפת לי ומסקרן אותי) וזה לא שאין במשחק מקטעים של אקשן, כמובן שיש, זה בכל זאת Uncharted. אבל, לא אקשן נטו צרוף של מקטע אחד אחרי השני כמו במשחקים הקודמים.
זהו משחק הרבה יותר בוגר ורציני (גם הראשון בסדרה שלא בורח לכיוון של העל-טבעי והלא הגיוני בעליל) שגם לראשונה נפתח לעולם הרבה יותר גדול ופחות לינארי (לא, תודה לאל זהו לא עולם פתוח. פשוט לינארי עם הרבה אפשרויות להתקדמות בשלב) גם במקטעים של האקשן יש המון בחירה. אפשר לבחור בהתגנבות ולנקות את השלב מבלי שימצאו אתכם ואפשר פשוט להיכנס בכולם בראבאק ולשאת בתוצאות. והתוצאות קשות, ה- AI פה כבר הרבה יותר מתוחכם ואגרסיבי. תוך שניות יסתערו עליכם, יאגפו אתכם מכל הכיוונים ויקראו לתגבורת. לא בא לכם להתמודד עם אף אחד? גם לגיטימי – אפשרי לפעמים פשוט להזדחל בין כולם ולהמשיך הלאה מבלי להיכנס לעימות עם אף אחד.
מה שבטוח, וכאן אני חושב שאין בכלל עניין של סובייקטיביות – טכנית, זה המשחק הכי מושקע ששחקתי בו בחיים שלי. כמעט כל אספקט בו מרים את הרף לתעשייה ואני חושב שזהו המשחק היפה ביותר שאי פעם יצא לקונסולות – אנימציה מדהימה, גרפיקה מהממת, שלבים ענקיים ומדהימים וההתייחסות לפרטים הקטנים היא בלתי נתפסת. יש בו כל כך הרבה דברים שממש לא היו חייבים להכניס ויכלו לוותר עליהם בקלות אבל הם עשו אותם בכל זאת. כי הם יכולים ובעיקר כי הם רוצים וזה מה שאני אוהב ב- Naughty Dog. מבחינתי לפחות, זהו סטנדרט חדש למשחקים.
הביקורת היחידה שיש לי (וזה מתחבר קצת למה שרשמתי בהתחלה) זה שהייתי רוצה יותר מקטעים של אקשן. יש לא מעט, אבל הייתי רוצה טיפה יותר. לא כזה שיבוא על חשבון הסצינות מעבר (ויש המון כאלה, זה מרגיש לפעמים כמו סרט) או על חשבון הסיור בעולם החצי פתוח של המשחק, אלא פשוט יתווסף בנקודות מסויימות במשחק. ותאמינו לי, זה משחק כל כך גדול (בעולם ובאורך בעלילה) שלדעתי היה אפשר להכניס אותם.

זהו. ציון שלי הוא איפשהו בין 95 ל- 100.

*רק אציין שזה בין המשחקים היחידים בהיסטוריה שלי כגיימר (עוד מימי האטארי בשנות ה- 80) שקניתי משחק בהשקה במחיר השקה. אני לא יכלתי להמתין איתו, יש לי חולשה למשחקים של Naughty Dog. שווה כל שקל ואני שמח שקניתי אותו.*

**עריכה**
על פי נתוני מכירות שפרסמה סוני, המשחק מכר כ- 2.7 מליון עותקים בשבוע הראשון והפך למשחק הכי מהיר במכירות אי פעם בצפון אמריקה מבין המשחקים שמפותחים בסוני עצמה וחברות הפיתוח שתחתיה. היינו FIRST PARTY.
http://www.gamesindustry.biz/articles/2 ... first-week

עמית_לגו
עורך חדשות HT
עורך חדשות HT
שם מלא: עמית לגו
נתן תודות: 275 פעמים
קיבל תודות: 394 פעמים

נושא שלא נקרא #66 

@jacko-il
לא יכולתי להסכים איתך יותר, גם אני סיימתי את המשחק, בערך באותו זמן כמוך, אני מאמין שכמה שעות פחות.
הגרפיקה וההשקעה הם מעבר לכל דמיון, הייתי עוצר כל 5 דקות רק כדי להסתכל על הנופים במשחק. הסיפור יותר ממעולה ונהנתי מכל רגע, כך גם בכל משחק של Naughty Dog כמו למשל The Last of Us.
הייתי מרותק לסיפור, פשוט לא הייתי יכול לעצור, גם אחרי שהרגו אותי עשרות פעמים. הכל נראה מדהים, וגם רואים שהם לא חסכו בדבר, השקעה ענקית. אני גם אישית מת על הדיאלוגים, הדברים הקטנים, היחסים בין הדמויות ההערות בין נייתן לסאם, היחסים בין אלנה לנייתן, הקטעים עם רייף (במיוחד בסוף) וכו'
לא זוכר את עצמי ככה מרותק למשחק מזה הרבה זמן, ואני מרגיש שהוא ממש שווה כל שקל.
אכן רואים שAI השתפר משמעותית, והמשחק היה חלק לאורך כל הדרך בלי כל מני קפיצות, או ירידות בFPS.
אצלי הוא קיבל 100, ואני ממליץ בחום לכל אחד שאוהב הרפתקאות, סיפור טוב, גרפיקה מעולה, ובאמת רוצה לקנות משחק ששווה את הכסף, זה המשחק בשבילכם. (Y)
עכשיו אני מבואס שזה נגמר :(

jacko-il
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

נושא שלא נקרא #67 

כן, אכן מבאס שהוא נגמר ועכשיו שוב להמתין למשחק הבא שלהם שכנראה יגיע רק בעוד כמה שנים. וכפי שזה נראה האנצ'רטד כסדרה הגיעה אל סיומה.
אגב, הסיבה היחידה שבגללה לדעתי הוא לא משחק של 100 היא בגלל ה A.I שיכל להיות יותר טוב. היו לי בדיוק את אותם סייגים גם ב TLOU. האויבים והחברים למסע מתנהגים לפעמים מאד מוזר וטיפשי. לא רואים אותך או גופה של מישהו שחיסלת למרות שאתה די מולו ו/או עושה לא מעט רעש ושטויות. זה לא ברמה של פגום או להרוס לי יותר מידי בהנאה, אבל זה בהחלט אלמנט שראוי היה שיהיה מגוהץ יותר ותואם לרמה בשאר האספקטים.
אין צורך לצטט כדי להגיב. בשביל זה יש "הגב".

gal-cohen
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

נושא שלא נקרא #68 

איזה כיף! נשמע מעולה!
אם מישהו ירצה למכור או להחליף בעדו - שיעדכן אותי.

Meishar84
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #69 

DLC עם סטוריליין נוסף יתווסף שלסטוריליין המעולה, כנראה ייחשף בדצמבר בPlayStation Experience.
קישור

מעניין מאוד לאיזה כיוון יקחו אותו..
ההרגשה שלי שהDLC יהיה Sequel ויתרכז יותר בסאם וסאלי ופחות בניית'ן.

jacko-il
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

נושא שלא נקרא #70 

@Meishar84
·
היי
אשמח אם תפרט איפה בדיוק ראית שיש שמועה/הכרזה על DLC..
בקישור שצירפת לא ממש מוזכר משהו בכיוון.

Meishar84
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #71 

jacko-il
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

נושא שלא נקרא #72 

@Meishar84
·
אחלה, תודה.
מגניב מאד, מצפה בקוצר רוח..

Meishar84
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

Uncharted מגיע כנראה שנה הבאה בקיץ לקולנוע

נושא שלא נקרא #73 

קישור
מסתבר שהמשחקים הולכים לקבל הפקה הוליוודית, כרגע יש במאי - שון לוי. וגם קיים לו כבר ערך בIMDb.
לפי התקציר נראה שהסרט הולך להתבסס על המשחק הראשון בסדרה - Uncharted: Drake's Fortune

gal-cohen
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

Re: Uncharted מגיע כנראה שנה הבאה בקיץ לקולנוע

נושא שלא נקרא #74 

Meishar84 כתב:קישור
מסתבר שהמשחקים הולכים לקבל הפקה הוליוודית, כרגע יש במאי - שון לוי. וגם קיים לו כבר ערך בIMDb .
לפי התקציר נראה שהסרט הולך להתבסס על המשחק הראשון בסדרה - Uncharted: Drake's Fortune
...
לצערנו, ההכרזה על הפקה הוליוודית קיימת כבר כמה שנים.
הוחלפו כבר 3 במאים בערך.
http://www.pushsquare.com/news/2016/10/ ... rted_movie

מאכזב, כי זה יכול הפקה ברמה מטורפת, עם פוטנציאל להתעלות על אינדיאנה ג'ונס.
הבעיה שבסטנדרט הקולנועי של היום (לטעמי) יהיה להם קשה מאוד להתעלות על הסדרה הזו, על אף שהדלת פתוחה לרווחה.

Huber (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
שם מלא: ערן
נתן תודות: 513 פעמים
קיבל תודות: 4185 פעמים

נושא שלא נקרא #75 

[left]Uncharted 4 Wins Best Writing Award[/left]

http://www.gamespot.com/articles/unchar ... 0-6448037/

שלח תגובה

חזור אל “משחקים”