שרשור תגובות: לאחר ההשקה המסעירה הורידה סוני את- Cyberpunk 2077 מהחנות הדיגיטלית

דיונים על המשחקים עצמם, משחקי אונליין וכו'
AvivMustaky (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
כתב
כתב
נתן תודות: 212 פעמים
קיבל תודות: 249 פעמים

שרשור תגובות: לאחר ההשקה המסעירה הורידה סוני את- Cyberpunk 2077 מהחנות הדיגיטלית

נושא שלא נקרא #1 

צילום מסך 2020-12-18 142911.jpg
https://htmag.co.il/article45366.html]
נא להרשם/להכנס לחשבון בפורום על מנת לצפות בקבצים או בתמונות המצורפים לשרשור

ChinggisKhan
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 214 פעמים
קיבל תודות: 541 פעמים

Re: שרשור תגובות: לאחר ההשקה המסעירה הורידה סוני את- Cyberpunk 2077 מהחנות הדיגיטלית

נושא שלא נקרא #2 

מצד אחד נראה כמו מהלך גדול של סוני עבור הצרכנים, אבל אני מאמין שזה לא בהכרח לטובת הגיימרים בטווח הארוך ובעיקר טוב עבור סוני תמדית. עוד לא שחקתי ומאמין שאחכה לא מעט למוצר הסופי. כמעט לכל משחק שיוצא היום, בטח ששאפתני כמו זה, יש המון המון פאצ'ים שמוציאים לו ועדכוני דרייברים לכרטיסי מסך לביצועים טובים יותר.
העניין הוא שזה ירתיע לא מעט בתעשיית המשחקים, בטח חברות קטנות יחסית כמו, ואני מאמין שזה עלול להביא למצב שפחות כותרים יצאו. פחות כותרים שיעלו יותר בשל עלויות פיתוח ובדיקה.
ישנם גם לא מעט משחקים שסבלו מבאגים נוראים וביצועים זוועתים ובכל זאת זכורים לטובה (fallout 3, XCOM2). עדין לא שחקתי ואין לי ספק שזה הכי מתסכל בעולם לשלם על מוצר ולקבל משהו שלא עובד. אולי יכלו למצוא פתרון טוב יותר. בהחלט סוגיה מאתגרת.

81VIVI
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 31 פעמים
קיבל תודות: 18 פעמים

Re: שרשור תגובות: לאחר ההשקה המסעירה הורידה סוני את- Cyberpunk 2077 מהחנות הדיגיטלית

נושא שלא נקרא #3 

מסכים מאוד , לדעתי מדובר במקרה שיגרור אחריו לא מעט משמעויות .

AvivMustaky (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
כתב
כתב
נתן תודות: 212 פעמים
קיבל תודות: 249 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

18/12/2020 21:22  
ChinggisKhan כתב:
מצד אחד נראה כמו מהלך גדול של סוני עבור הצרכנים, אבל אני מאמין שזה לא בהכרח לטובת הגיימרים בטווח הארוך ובעיקר טוב עבור סוני תמדית. עוד לא שחקתי ומאמין שאחכה לא מעט למוצר הסופי. כמעט לכל משחק שיוצא היום, בטח ששאפתני כמו זה, יש המון המון פאצ'ים שמוציאים לו ועדכוני דרייברים לכרטיסי מסך לביצועים טובים יותר.
העניין הוא שזה ירתיע לא מעט בתעשיית המשחקים, בטח חברות קטנות יחסית כמו, ואני מאמין שזה עלול להביא למצב שפחות כותרים יצאו. פחות כותרים שיעלו יותר בשל עלויות פיתוח ובדיקה.
ישנם גם לא מעט משחקים שסבלו מבאגים נוראים וביצועים זוועתים ובכל זאת זכורים לטובה (fallout 3, XCOM2). עדין לא שחקתי ואין לי ספק שזה הכי מתסכל בעולם לשלם על מוצר ולקבל משהו שלא עובד. אולי יכלו למצוא פתרון טוב יותר. בהחלט סוגיה מאתגרת.
...
אני חושב שאחד הדברים המשמעותיים שיקרו לאור המקרה הזה הוא שחברות יפחדו לנצל את מלא היכולת של הקונסוחות החדשות כדי להגן על עצמן מהליכה על קצה גבול היכולת ובכך לצמצם סיכוני פיתוח

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
שם מלא: ערן
נתן תודות: 518 פעמים
קיבל תודות: 4198 פעמים

נושא שלא נקרא #5 

AvivMustaky - לא חושב. בכל מחזור קונסולות יש בשנה הראשונה (או עד שיש בסיס צרכנים מספיק גדול, הפעם כנראה יקרה אולי יותר מהר לפי הקצב שהקונסולות נחטפות מהמדף) לא מעט משחקי CROSS GENERATION, כאלו שלא ממש מנצלות מספיק את הדור הבא בגלל שהם מפותחות בעיקר לדור הקודם ובגלל שאין מספיק צרכנים שירכשו את המשחק לדור הבא.

ד"א - גם למשחק הזה עדיין לא יצא פאטץ שנותן לנצל לחלוטין את הדור הבא לחלוטין.

שלח תגובה

חזור אל “משחקים”