באמת לדעתכם מי שמעוניין ישלם לצרלטון יותר?

תוכניות ספורט, אירועי ספורט וכל מה שקשור לספורט...

guyezra
חבר במועדון ה-20K
חבר במועדון ה-20K
נתן תודות: 181 פעמים
קיבל תודות: 622 פעמים

נושא שלא נקרא #2 

אני בטח לא

sam22
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון ה-20K
חבר במועדון ה-20K
נתן תודות: 938 פעמים
קיבל תודות: 819 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

בשביל ליגה ישראלית??!! :lol: :lol: :lol:
עדיף בדמינגטון
העם דורש..... כל מיני דברים

jacko-il
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 783 פעמים
קיבל תודות: 1182 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

סכום שערותרייתי. אני מגרד את העניים ומנסה להבין על מה ולמה שילמו אותו?

אני אוהב כדורגל. לא אוהד, אבל אוהב כדורגל. השנה, לראשונה בחיים שלי, החלטתי להצטרף לחבר שלי שאוהד (הוא באמת אוהד. אני סתם אוהב) את מכבי חיפה ועשינו מנוי כמה חברים. בערך פעם בשבועיים אנו מוצאים את עצמנו באצטדיון סמי עפר במשחקי הבית (הוא נוסע לפעמים גם לחוץ) בשורה ראשונה ביציע מזרחי. כן, שורה ראשונה. לא אלו שמתחבאים בסוף - באנו להריח דשא וזיעה. ותאמינו לי - לא דשא ובטח לא זיעה. אין כאן כלום ושום דבר. זה בטח לא כדורגל. כדורגל יש בחו"ל, בעיקר באירופה. כאן בארץ? - לא ברור מה זה - אבל כדורגל, זה לא.
ואני לא מדבר רק על מכבי חיפה, שעם המזל שלי נפלתי גם על העונה אולי הכי גרועה בהיסטוריה של המועדון, אני מדבר בכלל על הקבוצות שיש כאן. כן, מכבי ת"א והפועל ב"ש, אני מדבר גם עליכן (והוכחתם את זה טוב מאד ב"משחק העונה" שהיה השבוע), אין כאן כלום בארץ. הכל מקרי, הכל חפיף והכל לוקה לגמרי בדברים הכי בסיסיים שיש בענף. לא מדבר בכלל על שערים - מדבר על הדרך. אין כאן כלום. (*למעט הגבהות סתמיות לרחבה - זה יש בשפע מסתבר).
בקיצור, ליבי ליבי עם האוהדים הישראלים הכמהים לקבל כדורגל. הולכים, עושים מנוי ומלווים את הקבוצות בבית ובחוץ ובתמורה מקבלים יריקה בפנים. כן כן, יריקה בפנים. נראה לפעמים שעדיף שהנוער יעלה וישחק כי הבוגרים, למעט ממש קומץ בודד של שחקנים, רחוק מלשכנע.
עכשיו תהרגו אותי, לא מבין איך הגיעו לסכום של 125 מליון שקל. מי למען השם יישלם את זה? ולמה!? איזה מוצר מקבלים בתמורה למחיר הזה? כאמור - כלום. מקבלים מוצר שבור, רקוב ומקולקל.
אז לסיכום אני רואה חסרון אחד ויתרון אחד בתמחור ההזוי הזה. החסרון ברור, מישהו יצטרף לשלם את הסכום הזה בסופו של דבר מהכיס שלו ואלו כנראה יהיו האוהדים שצופים מהבית בליגה בערוצי צ'ארלטון שעכשיו כנראה יתבקשו לשלם סכום גבוה יותר עבור ערוצים הפרימיום האלה. היתרון, וכן אולי יש כזה, הוא שייכנס מעט יותר כסף לקבוצות בליגה. אם הן ידעו גם להוציא אותו במקומות הנכונים (וזה לא פשוט. יש שחיתות והחלטות הזויות שהורסות) אז אולי רמת הליגה תעלה עם הזמן? קשה לומר. ההכנסות הגבוהות יותר צריכות להיות למשך תקופת זמן ארוכה וממושכת כדי שזה ייקרה. רק הזמן יאמר אם הסכום הגבוה הזה ששולם כעת על ליגת העל (ליגת העאלק אני נוהג לומר) הוא משהו בר קיימא לאורך זמן.
אין צורך לצטט כדי להגיב. בשביל זה יש "הגב".

שלח תגובה

חזור אל “ספורט”