מונדיאל קטר 2022

תוכניות ספורט, אירועי ספורט וכל מה שקשור לספורט...
מאיר.חן
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 7 פעמים
קיבל תודות: 11 פעמים

Re: מונדיאל קטר 2022

נושא שלא נקרא #166 

בקאטר???
מה הם לא נורמלים???
שולחים צוות ישראלי למדינה שתומכת בטרור שיש בה כמות גדולה של איראנים?

למה האולפן סיקור של המונדיאל של כאן 11 לא יכול להשאר בישראל או במדינת מפרץ אחרת כמו בחריין שיותר בטוח לישראלים להיות שם מאשר בקאטר ?

avinave
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 36 פעמים
קיבל תודות: 22 פעמים

נושא שלא נקרא #167 

רק לידיעתך יותר מ15,000 ישראלים כבר עם כרטיסים למשחקים בקטאר ואני בתוכם
יהיו הרבה מאד ישראלים בדוחא בדצמבר

מאיר.חן
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #168 

30/05/2022 19:11  
avinave כתב:
רק לידיעתך יותר מ15,000 ישראלים כבר עם כרטיסים למשחקים בקטאר ואני בתוכם
יהיו הרבה מאד ישראלים בדוחא בדצמבר
...
בינתים מדינת קטר היא תומכת בטרור ישראלי ואין קשר דיפלומטי בינה לבין מדינת ישראל,
ובמבצע הצבאי של צהל ברתועת עזה של חומת מגן 1, אז קטאר נתנה בחוץ לאנשים שהם נגד מדינת ישראל בלהודיע שהם נגד מדינת ישראל ובעד מי שפוגע במדינת ישראל.
כיום סעודיה למשל היא לא תומכת בטרור ישראלי.
ואתה לא פוחד שם מפיגועים של איראנים כלפי ישראלים?
ראית למשל שהשבוע שהשלטון האיראני רוצה לפגוע בישראלים במיוחד באזור המזרח התיכון ובאזור הקרוב אליו? כי איראן בדעה שישראלים פגעו באיראני שהוא בדרגה גבוה.
אתה יכול להבטיח לי שבזמן הקרוב למונדיאל הזה שישראל לא תיפגע שוב באיראני שהוא בדרגה גבוה?
אני מכיר לא מעט אנשים ישראלים שלא מוכנים להיות בקטר מתי שהיא עדיין מדינה שתומכת בטרור נגד ישראלים.
https://jcpa.org.il/2017/01/%D7%94%D7%A ... %95%D7%A8/
אז אני ממליץ לכל הישראלים שקנו כרטיס טיסה למדינת קטאר שיבטלו את הכרטיס, ושידאגו לעשות שהתחרות הבינלאומית הבאה שהיא לא תהיה במדינה שתומכת בטרור ישראלי.
כל כך קשה לכם הישראלים לחכות למונדיאל הבא?
הוא צריך להיות לא במדינות שלא תומכות בטרור ישראלי, המדינות האלה הן ארצות הברית, קנדה, ומקסיקו.

robo7
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 74 פעמים
קיבל תודות: 75 פעמים

נושא שלא נקרא #169 

31/05/2022 8:44  
מאיר.חן כתב:
איראן בדעה שישראלים פגעו באיראני שהוא בדרגה גבוה.
https://jcpa.org.il/2017/01/%D7%94%D7%A ... %95%D7%A8/
...
למה להכניס פרנצ'סקה פוליטיקה לשירשור ספורט (ועוד עם כתבה מתרפפו)

avinave
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #170 

31/05/2022 8:44  
מאיר.חן כתב:

ואתה לא פוחד שם מפיגועים של איראנים כלפי ישראלים?
ו.
...
התקופה היחידה שיהיה בטוח שם לישראלים תיהיה במונדיאל והאמת יותר מפחיד אותי בתור ישראלי להסתובב בעיר העתיקה בי-ם

מאיר.חן
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #171 

31/05/2022 15:43  
robo7 כתב:
למה להכניס פרנצ'סקה פוליטיקה לשירשור ספורט (ועוד עם כתבה מתרפפו)
...
כדי להסביר גם כיום עד כמה זה מסוכן לישראלים להיות בקטאר איפה שצריך להיות המונדיאל.
וגם תחרויות ספורט זה פוליטיקה כי יש אנשים שיכולים שלא לאהוב קבוצת ספורט מסויימת.
נערך לאחרונה על ידי מאיר.חן ב 31/05/2022 18:40, נערך פעם 1 בסך הכל.

מאיר.חן
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #172 

31/05/2022 17:08  
avinave כתב:
התקופה היחידה שיהיה בטוח שם לישראלים תיהיה במונדיאל והאמת יותר מפחיד אותי בתור ישראלי להסתובב בעיר העתיקה בי-ם
...
ואיך אתה בטוח ששם יהיה לך יותר בטוח בזמן המונדיאל?
ויש בארץ ובעולם אזורים אחרים שיותר בטוח לישראלים להיות שם מאשר להיות בקטאר גם במונדיאל ומאשר להיות בעיר העתיקה בירושלים בישראל.

avinave
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #173 

זה לא קשור לפורום אבל אני אענה לך בכל זאת
הקאטרים השקיעו עשרות מילארדים של דולרים בארגון של המונדיאל (כולל בשילומים מתחת לשולחן) ובטח שהאיראנים שהם החברים היחידים שלהם לא ירצו להביך אותם בזמן הטורניר.
לידיעתך בכתבה שפורסמה בשבוע שעבר נכתב שמשרד הבטחון פועל למיסוד קו תעופה ישיר לקטאר בזמן הטורניר על מנת לחזק את הקשרים איתם.

התוכנית: טיסות ישירות למונדיאל בקטאר

אלפי ישראלים צפויים לבקר בדוחא כדי לצפות במשחקי גביע העולם בכדורגל. היוזמה באה מצידם של בכירים במערכת הביטחון, והיא נועדה גם לחזק את הקשרים בין המדינות שמתקיימים היום במישור החשאי. בישראל מקווים שלקטאר יהיה אינטרס לשתף פעולה עם היוזמה. כך מפרסם הבוקר (א') לראשונה, פרשן הצבאי של "ישראל היום", יואב לימור

ישראל יוזמת טיסות ישירות לקטאר בתקופת המונדיאל, כדי לאפשר לאלפי האוהדים שרכשו כרטיסים למשחקים להגיע למדינה בלי צורך בטיסות ביניים.

על פי ההערכות, כ־15 אלף ישראלים זכו בהגרלה ורכשו כרטיסים למשחקים בשלבים השונים של המונדיאל. הצפי הוא שעוד אלפי ישראלים יזכו בהגרלה הנוספת שתיערך בקרוב, ואוהדים נוספים ירכשו כרטיסים באמצעות סוכנים ומשרדי כרטיסים. על כן, המספר הכולל של ישראלים שצפויים להגיע לקטאר במהלך המונדיאל - שייערך בחודשים נובמבר-דצמבר השנה - יגיע לעשרות אלפים.

לישראל ולקטאר אין יחסים דיפלומטיים רשמיים ובין המדינות אין טיסות ישירות. מי שרכש כרטיסים למשחקים יוכל להגיע למדינה בטיסה דרך מדינה שלישית, ורוב הישראלים יעשו זאת מן הסתם דרך טורקיה, קפריסין או ירדן. הצורך בטיסת המשך (קונקשן) מאריך באופן משמעותי את משך הטיסה: במקום כשלוש שעות בטיסה ישירה, אורך המסלול 7-10 שעות בממוצע, בהתאם לזמן ההמתנה.

ל"ישראל היום" נודע כי ישראל יוזמת טיסות ישירות בין המדינות בתקופת המונדיאל. היוזמה באה מצידם של בכירים במערכת הביטחון, והיא נועדה לא רק כדי להקל את הטיסות עצמן. גורמים בכירים אמרו כי קיום של טיסות בין המדינות יחזק את הקשרים ביניהן - שמתקיימים כעת רק במישור החשאי - משום שהוא יחייב נוכחות ישראלית גלויה בדוחא, בירת קטאר, ותקשורת רציפה בין גורמים רשמיים משתי המדינות.

מצ"ב הכתבה המלאה בישראל היום:
https://www.israelhayom.co.il/news/defe ... e/11138408

מאיר.חן
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #174 

31/05/2022 18:35  
avinave כתב:
זה לא קשור לפורום אבל אני אענה לך בכל זאת
הקאטרים השקיעו עשרות מילארדים של דולרים בארגון של המונדיאל (כולל בשילומים מתחת לשולחן) ובטח שהאיראנים שהם החברים היחידים שלהם לא ירצו להביך אותם בזמן הטורניר.
לידיעתך בכתבה שפורסמה בשבוע שעבר נכתב שמשרד הבטחון פועל למיסוד קו תעופה ישיר לקטאר בזמן הטורניר על מנת לחזק את הקשרים איתם.

התוכנית: טיסות ישירות למונדיאל בקטאר

אלפי ישראלים צפויים לבקר בדוחא כדי לצפות במשחקי גביע העולם בכדורגל. היוזמה באה מצידם של בכירים במערכת הביטחון, והיא נועדה גם לחזק את הקשרים בין המדינות שמתקיימים היום במישור החשאי. בישראל מקווים שלקטאר יהיה אינטרס לשתף פעולה עם היוזמה. כך מפרסם הבוקר (א') לראשונה, פרשן הצבאי של "ישראל היום", יואב לימור

ישראל יוזמת טיסות ישירות לקטאר בתקופת המונדיאל, כדי לאפשר לאלפי האוהדים שרכשו כרטיסים למשחקים להגיע למדינה בלי צורך בטיסות ביניים.

על פי ההערכות, כ־15 אלף ישראלים זכו בהגרלה ורכשו כרטיסים למשחקים בשלבים השונים של המונדיאל. הצפי הוא שעוד אלפי ישראלים יזכו בהגרלה הנוספת שתיערך בקרוב, ואוהדים נוספים ירכשו כרטיסים באמצעות סוכנים ומשרדי כרטיסים. על כן, המספר הכולל של ישראלים שצפויים להגיע לקטאר במהלך המונדיאל - שייערך בחודשים נובמבר-דצמבר השנה - יגיע לעשרות אלפים.

לישראל ולקטאר אין יחסים דיפלומטיים רשמיים ובין המדינות אין טיסות ישירות. מי שרכש כרטיסים למשחקים יוכל להגיע למדינה בטיסה דרך מדינה שלישית, ורוב הישראלים יעשו זאת מן הסתם דרך טורקיה, קפריסין או ירדן. הצורך בטיסת המשך (קונקשן) מאריך באופן משמעותי את משך הטיסה: במקום כשלוש שעות בטיסה ישירה, אורך המסלול 7-10 שעות בממוצע, בהתאם לזמן ההמתנה.

ל"ישראל היום" נודע כי ישראל יוזמת טיסות ישירות בין המדינות בתקופת המונדיאל. היוזמה באה מצידם של בכירים במערכת הביטחון, והיא נועדה לא רק כדי להקל את הטיסות עצמן. גורמים בכירים אמרו כי קיום של טיסות בין המדינות יחזק את הקשרים ביניהן - שמתקיימים כעת רק במישור החשאי - משום שהוא יחייב נוכחות ישראלית גלויה בדוחא, בירת קטאר, ותקשורת רציפה בין גורמים רשמיים משתי המדינות.

מצ"ב הכתבה המלאה בישראל היום:
https://www.israelhayom.co.il/news/defe ... e/11138408
...
אבל לא כתוב בכתבה הזאת שכל ישראלי שיהיה בקאטר אז שבמשך כל הזמן הזה אז שתהיה לו אבטחה צמודה וכבדה, חוץ מאבטחה כבדה רק במקומות של משחקי המונדיאל.
אז איך אתה למשל לא פוחד אם יפגעו בך שם בגלל שאתה ישראלי?

avinave
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #175 

בפריז,ליון וסנט אטיין ביורו לפני 6 שנים מישהו אבטח אותי (ועוד הייתי עם 2 ילדים בני 14) ובליון היו כמויות של ערבים שאפילו בארץ לא רואים.
אני לא צועק בעיברית ,מדבר רק אנגלית ואם מישהו כבר שואל אומר שאני ממאוריציוס.
אנשים שילמו הרבה כסף ובאים לראות כדורגל לאף אחד אין חשק לפוליטיקה ואני לא רואה בכל מוסלמי מחבל פוטנציאלי אז אין פאניקה

רמאש
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 15 פעמים
קיבל תודות: 58 פעמים

נושא שלא נקרא #176 

מי שרוצה עזרה של כסף קאטרי בזמן המונדיאל אז הכתבה הזאת בשבילו, בינתים זו החברה המסחרית היחידה בישראל שעושה את ההמרה הזאת.
https://finance.walla.co.il/item/353771 ... erm=social
הנושאים שלי בקהילת הפורומים הזאת

search.php?search_id=egosearch

רמאש
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 15 פעמים
קיבל תודות: 58 פעמים

נושא שלא נקרא #177 

סוכם על טיסות ישירות מישראל לקאטר ובחזרה כולל נציגות ישראלית בינתים זמנית בקאטר.
https://www.fifa.com/tournaments/mens/w ... qatar-2022
הנושאים שלי בקהילת הפורומים הזאת

search.php?search_id=egosearch

שלח תגובה

חזור אל “ספורט”