אני צריך עזרה בלהפעיל את המגבר/רסיבר הזה, עם חיבור SERIAL שמשמש ל AUDIO IN

(Do It Yourself) עשה זאת בעצמך: טיפים, טריקים ועזרה ב-DIY.
legopart (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 942 פעמים
קיבל תודות: 421 פעמים

אני צריך עזרה בלהפעיל את המגבר/רסיבר הזה, עם חיבור SERIAL שמשמש ל AUDIO IN

נושא שלא נקרא #1 

טוב, לא סוד שאני אוסף שטויות.
לאחרונה מישהו מסר לי רמקול שהוא למעשה סאב-וופר שמכיל מגבר מאחוריו

המותג הוא מותג מדבקה של SONIC
לצערי החיבור היחידי שיש מאחור הוא SERIAL (כמו של מחשבים ישנים) עם כיתוב AUDIO INPUT (לא מכיר כזה אחד)
(נראה לי רק חיבור 1/9 הוא הארקה/גוף וכנראה הגוף עצמו של החיבור)

על הגב מופיעות יציאות של של 5 ערוצים, ובפנים יש ערוץ אחד של SUB שמתחבר לרמקול המובנה (סה"כ 6 יציאות בכל הרסיבר)

AUDIO INPUT הכניסה היחידה

(לא מוצא מידע עליה)

מבפנים נראה ככה:

מצאתי עוד אחד ממש ממש ממזמן, ולשני לא הייתה הגברה, או שלא שמתי לב שגם היא הייתה צריכה להיות (לא ידעתי שככה היא נראת :lol: )

המספר סידורי של הלוח-אם הוא:

(אני לא מוצא מידע עליו)

קניתי את החיבור הזה (אם אני אדע יותר מדוייק מה לעשות ומה צריך להתאים לו אז ארכיב גם כבל מתאים)

אני אשמח מאוד להצעות ורעיונות מה לעשות עם זה :D
משום מה יש לי תחושה שחיבור הSERIAL הוא לא אנלוגי ולא יתן לי תגובה לאות נכנס (אם כי, זה מה שאני חושב לנסות)

legopart (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 942 פעמים
קיבל תודות: 421 פעמים

Re: אני צריך עזרה בלהפעיל את המגבר/רסיבר הזה, עם חיבור SERIAL שמשמש ל AUDIO IN

נושא שלא נקרא #2 

טוב, ניסיתי לתת אות אנלוגי מה MP3 ל GND ב AUDIO IN וחיברתי את האות לכל חיבור אפשרי בשאר 8 הפינים וזה לא הפעיל את הרמקול שחיברתי ב FR של AUDIO OUT

מבדיקה ויזואלית ה RELAY בראש המגבר לא מופעלים (אין נקישה, ניסיתי לקצר כל אחד מ9 הפינים וכלום).

קיצור, רוב הסיכויים שאני פשוט אמסור, את החלק הזה למישהו שמבין.
כי חוץ מלהחליף קבלים אין לי ידע באלקטרוניקה (ויזואלית הם נראים תקינים, אפילו שהמכשיר משנת 2002), כמו כן לא שווה לי לתקן אותו כי יש לי חומרה יותר איכותית ולא היה לי מושג אם הנ"ל עובד.

מי ששואל, השנאי הוא 220V AC ל 12V - 0V -12V AC (כמו שיש במגבר האזניות שלי) והסט השני ? 0 ? (מבדיקה כללית 31.6V 0 31.6V) אני לא יכול להגיע אליו עם המודד, ממבט פיזי הוא נראה כמו אחד שיחזיק יותר מ 1A (הפיוז הוא על 2A) ומלופף על טבעת ferrite

שלח תגובה

חזור אל “DIY”