מצלמת כניסה חסרת מראה

קומפקטיות, Prosumer, DSLR, עדשות ומה שבינהם.
pk37 (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 9 פעמים
קיבל תודות: 2 פעמים

מצלמת כניסה חסרת מראה

נושא שלא נקרא #1 

האם יש מצלמות חסרות מראה טובות, למתחיל שיהוו פלטפורמה טובה עם הזמן לשדרוג?
תקציב עד 2000 שקל אשמח לשמוע דעות\המלצות.

Yaron_M
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
שם מלא: ירון מ.
נתן תודות: 92 פעמים
קיבל תודות: 51 פעמים

נושא שלא נקרא #2 

2000 ש"ח זה תקציב די מצומצם ל-mirrorless, במיוחד אם אתה מכוון לחדשה.

בהנחה שהתקציב מיועד לגוף וגם עדשה אחת, תוכל למצוא דגמים ישנים יותר של החברות השונות, כמו ה-M10 או ה-M100 של קנון, ה-a6000 של סוני, או הפוג'י XA-1.
הסוני והפוג'י קצת חורגות מהתקציב כששולחים לארץ, אבל אם יש לך למי לשלוח בארה"ב, זה יהיה די קרוב.

מבין אלה, אני אישית הייתי הולך על הסוני, למרות שגם הפוג'י אמורה להיות טובה.
!I do my own stunts

avioren
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 63 פעמים
קיבל תודות: 128 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

לא ברור לי איך מכל המבחר שהצעת לו התעלמת מפנסוניק שהמציאו את המירורלס, ולדעתי מובילים את התחום עם המצלמה המדהימה lumix g9 שכמובן אינה מצלמת כניסה.
כמצלמת כניסה הייתי הולך על ה lumix g7 כפי שכבר הצעתי לבחור הקודם ששאל את אותה השאלה.
אני לא מספיק עשיר לקנות מוצרים זולים.

BUGY
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 91 פעמים
קיבל תודות: 703 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

avioren כתב:לא ברור לי איך מכל המבחר שהצעת לו התעלמת מפנסוניק שהמציאו את המירורלס, ולדעתי מובילים את התחום עם המצלמה המדהימה lumix g9 שכמובן אינה מצלמת כניסה.
כמצלמת כניסה הייתי הולך על ה lumix g7 כפי שכבר הצעתי לבחור הקודם ששאל את אותה השאלה.
...
·כיוון ששי להן חיישן קטן מאוד.

avioren
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 63 פעמים
קיבל תודות: 128 פעמים

נושא שלא נקרא #5 

אפשר להתווכח אם חיישן 3/4 זה קטן מאוד, אבל בעיני ובלא מעט ההשוואות, הפנסוניק G7 נחשבת למצלמה הכי טובה בתחום שעד 500$
* אמנם היא נמכרת קצת יותר מ 500$ עכשיו, אבל במבצעים שונים גם נמכרה ב 490 (כמובן בחו"ל ולא בארץ).

ד.א גם הפנסוניק GH5 שעולה קרוב ל 2000$ עושה שימוש בחיישן 3/4 ומוציאה תמונות ווידאו פנטסטים.
אני לא מספיק עשיר לקנות מוצרים זולים.

BUGY
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 91 פעמים
קיבל תודות: 703 פעמים

נושא שלא נקרא #6 

avioren כתב:אפשר להתווכח אם חיישן 3/4 זה קטן מאוד, אבל בעיני ובלא מעט ההשוואות, הפנסוניק G7 נחשבת למצלמה הכי טובה בתחום שעד 500$
* אמנם היא נמכרת קצת יותר מ 500$ עכשיו, אבל במבצעים שונים גם נמכרה ב 490 (כמובן בחו"ל ולא בארץ).

ד.א גם הפנסוניק GH5 שעולה קרוב ל 2000$ עושה שימוש בחיישן 3/4 ומוציאה תמונות ווידאו פנטסטים.
...
·לא מדווכח בכלל. 3/4 זה חיישן קטן מול הסוני. לא אומר שזה לא מספיק או שלאנ ניתן לקבל תוצאות טובות, רק אומר שיש דברים טובים יותר.
בכל מקרה, זה עוד שרשור מת זה אני לא רואה סיבה להמשיך לדון בינינו, לנו כבר יש מצלמה :wink:

שלח תגובה

חזור אל “מצלמות ועדשות”