יש טלויזיה עם דיבוב לרוסית? (ערוצי סרטים וסדרות ! )

נטפליקס, אמאזון פריים, דיסני+, יס+ סלקוםTV, פרטנרTV, סטינג טיוי, הוט נקסט+, HBO-max, peacock, paramount plus
alcd (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 261 פעמים
קיבל תודות: 192 פעמים

נושא שלא נקרא #16 

dmitrys כתב:לי יש צלחת פרטית, ואני יכול להגיד שבחינם אין שום סדרות וסרטים שווים. צריך לשלם.
לפי האתר של NTV+, יש להם גם שירות אונליין. חבילת בסיס עולה 199 רובל לחודש, שזה בערך 10 שקלים. אולי זאת אופציה עדיפה מהתקנת צלחת. אפשר גם להוסיף חבילות, חבילת סרטים עם 24 ערוצים עולה 13 שקלים.
https://ntvplus.ru/channels/

אני בספק אם צלחת 180 יכולה לקלוט שידורים מהלווין 36E בצורה תקינה. אולי רק בצפון הארץ ובמזג אוויר טוב. לדעתי צריך צלחת גדולה יותר כדי לקלוט חלק בכל מזג אוויר. לגבי ממיר, זה תלוי בשיטת ההצפנה. יכול להיות שצריך את הממיר שלהם, וזה יכול לעלות אלפי שקלים. או לחפש שיתוף טוב, שגם זה סיפור למצוא.
...
·לא נראה לי שאנשים מבוגרים ירצו להוציא 7אלף על צלחת... מסנה לראות מה עוד יש

alcd (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #17 

matan417 כתב:מה עם sting tv או סלקום TV? יש שם חבילות גם לקהל הרוסי.
בסטינג טי וי יש תרגום ממש כמו ביס
...
·אשמח למשוע פרטים - אם מישהו יכול לאשר שיש שם דיבוב לרוסית בהגדרות
חבילה בסטינג עולה 100 ש״ח

סלקום טיוי נראה לי גם 100

צריך 2 ממירים | סטרימרים - אני מאמין שאפשר לרכוש פרטי ולא שלהם

alcd (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #18 

matan417 כתב:מה עם sting tv או סלקום TV? יש שם חבילות גם לקהל הרוסי.
בסטינג טי וי יש תרגום ממש כמו ביס
...
·לא צריך ערוצים של הטלוויזיה הרוסית אלה ערוצי סדרות וסרטים ברוסית
בסטינג זה רק חלק ורק בvod ולא בערוצים
בחלק מהתכנים בקלוג ה-VOD ישנה אפשרות להפעיל דיבוב או תרגום לרוסית.
...
מישהו יודע איך זה בפרטנר טיוי, נקסט טיוי וסלקום טיוי?
אם את כל שלושתם אפשר לראות סטרימר פרטים בלי ציוד שלהם

dmitrys
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 150 פעמים
קיבל תודות: 181 פעמים

נושא שלא נקרא #19 

יכול להעיד רק על סלקום - חלק מה VOD עם דיבוב רוסי. ניתן להתקין אפליקצית סלקום בסטרימר. האיכות לא משהו, לפחות במיבוקס.
לגבי שירות אונליין של NTV או דומים - אם זה עולה 10 שח לחודש, מה אכפת לו לנסות?

alcd (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #20 

dmitrys כתב:יכול להעיד רק על סלקום - חלק מה VOD עם דיבוב רוסי. ניתן להתקין אפליקצית סלקום בסטרימר. האיכות לא משהו, לפחות במיבוקס.
לגבי שירות אונליין של NTV או דומים - אם זה עולה 10 שח לחודש, מה אכפת לו לנסות?
...
·פספסתי כנראה חלק מהודעה הקודמת שלך, אבדוק תודה

dmitrys
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 150 פעמים
קיבל תודות: 181 פעמים

נושא שלא נקרא #21 

minime כתב: הלווין היום זה תחום מת. יחס עלות תועלת מהגרועים שקיים בתחום, בעיקר בשל ההשקעה הראשונית הגבוהה והתחזוקה (כיוון הצלחת\LNB לאחר רוחות חזקות).
...
אין לי שום תחזוקה, ולא כיוונתי LNB כבר כ 8 שנים.
השקעה ראשונית תלויה באיכות הממיר וגודל הצלחת. אצלי 2 צלחות קטנות לא ממונעות עלו כ 1000 שח כולל עבודה, LNB, דייסק וכבלים. רק בממיר השקעתי, נדמה לי 2000 שח בזמנו.
אני לא בעד או נגד צלחת או IPTV. יכול להיות שלאנשים מבוגרים, שחיים בדירה פרטית שלהם, שווה להשקיע יותר בפתרון קבע כמו צלחת על פני IPTV גם אם זה יקר. כי הם לא יודעים לקנות מפתחות באליאקספרס, לחפש קודים באינטרנט, וכו'.
אם IPTV מרוסיה כל כך זול, כמו 10 שח לחודש על מנוי רשמי, אז זה עדיף. אפשר לשלם על חודש, לראות שזה עובד חלק, ואז להתחבר לשנה.

vic1234
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 32 פעמים
קיבל תודות: 178 פעמים

נושא שלא נקרא #22 

בתור אחד שישב שנים על צלחות לווין לתוכן רוסי
וכיום יושב על iptv
היו אצלי כ 4 צלחות מותקנות על הגג שננטשו עם מעבר הדירה
צלחות זה גם לא משהו שאפשר לקלות שנים חבילות שנעלמו בגלל שלווינים התחלפו וכבר לא נקלטו בארץ מזג אוויר בחורף שפוגע בקליטה של חבילות נורמליות
קליטה חלקית של חבילת שידור כמו ntv+ בגלל שמשודרת בעלויות שונות שחלקן לא נקלטות בישראל

עברתי ל iptv יש המון ספקים שעובדים כבר שנים ומשדרים ערוצים ללא שום כיווץ ישירות מהמקור כולל 4K
כן לפעמים יש בעיות בגלל אינטרנט וכו'
אבל תמיד אפשר למצוא פתרון כמו גם ספקים שקיימים אצלהם שרתים בישראל

sys_admin
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 9 פעמים
קיבל תודות: 718 פעמים

נושא שלא נקרא #23 

חבילה של NTV+ נקלטת בצורה רציפה מאותו המיקום כבר משנת 2000 וגם עם אותו גודל של אנטנה, שהיא בקוטר של 1.8 מטר. מי שהתקין לו בצורה תקינה את המערכת עוד בשנת 2000 , עד היום הוא מקסימום היה צריך להחליף רק את המקלט, בכדי לקלוט את הערוצי 4K הרבים שמשודרים בחבילה זו כבר יותר מחמש שנים.

מן הסתם שבכל מני תזרימים קיקיוניים ( כי את IPTV פשוט לא ניתן להעביר כלל דרך אינטרנט ), בתזרימים כאלה שנעלמים חדשות לבקרים עם הכסף של האלה ששילמו להם, לא ניתן כלל לראות לא רק את שידורים באיכות של 4K וגם לא ב HD, אלה שהערוצים שהם משודרים של ב SD, נראים כעיסה של פיקסלים שמטיילים על המסך.

vic1234
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #24 

לא היה לי 1.8 לכן אולי ככה באמת היה המצב
אבל הבאז סביב ntv+ הגיעה כשהם העלו לווין חדש נראה לי זה היה Eutelsat 36B
שהעלומות הרוסיות נקלתו עם 1.2 מטר
אבל באותו הזמן נעלמה ספקית raduga מ75e
וגם חבילת ה hd הראשונה שקלטתי platforma hd מ 9e

שוב מסכים חלקית לגבי התקיעות אבל כלל לא לגבי האיכות יש ספקים שמשדרים ערוצים ללא כיווץ
וכאלה שיש להם cdn בארץ

sys_admin
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 9 פעמים
קיבל תודות: 718 פעמים

נושא שלא נקרא #25 

השידורים של חבילה רב ערוצית ברוסית NTV+ החלו עוד בשנות התשעים המאוחרות ומלכתחילה הם שודרו בלוויין במיקום של 36 EAST , כך זה נמשך עד עצם היום הזה. גם מתחילת השידורים אלה בישראל לקליטה יציבה של כל המשיבים של לוויין זה נדרשה אנטנה יחסית קטנה בקוטר של 1.8 מטר. מי שרכש מערכת אנטנה מתאימה זו עוד בשנות התשעים או אחרי זה ממשיך עד היום לקלוט את כל החבילה זו, שמחירה בחודש פחות מ 15$ , כולל גם יותר מעשרה עאוצי 4K שבה וממשיך לקלוט אותה בכל מזג האוויר בצורה רציפה.
מצד שני, מי שחשב שהוא חוסך משהוא ולא הזמין אנטנה מתאימה, אלה אנטנה זעירה בגודל של 1.2 מטר, או אנטנה 1.8 מטר, אבל אנטנת פח סינית, למשל את JONSA , ובמקום LNB תקני רכש LNB סיני בשליש המחיר, וגם במקום מקטב תקני שם ב LNB חתיכת פלסטיק סתם וגם במקום מקלט לוויין סביר רכש קשקוש סיני עלום שם, אז מהתחלה הוא שילם לא שבע אלף ש''ח, אלה נגיד אלפיים, אבל כל הזמן סבל מבעיות קליטה, מציוד שנשרף לו חדשות לבקרים, מהפסקות של קליטה בזמן הגשם הראשון כבר והחלק הגדול של ערוצי HD ובטח שאת כל ערוצי 4K שמשודרים שם שנים רבות, הוא פשוט לא ראה אפילו. במשך שנים הוא גם רכש עוד ועוד ציוד זול שנשרף לו, הזמין בזול עוד ועוד מתקינים חאפרים שסיפרו לו שהלוויין "ברח" לו, ובסוף, אם לסכם את כל מה שהוא שילם במשך שנים אלה, אז זה יצא לו פי כמה יותר יקר מלרכוש מלכתחילה מערכת תקינה, וגם "חיסכון" זה גרם לו בנוסף לזה גם לזה שהוא "נהנה" כל השנים האלה מפריזים והפסקות של הקליטה, בידיוק כפי שהיום הוא "נהנה" מצפייה מכל התזרימי פח דרך אינטרנט, שגם הם באים והולכים באותה הצורה, רק עם ההבדל, שגם שהם נקלטים, הם נראים זוועת עולם.

ובקשר לנושא של האיכות ועל הספקים אלה שיש שמשדרים ללא כיווץ.
שידור וידאו ללא כיווץ באיכות 4K , הוא ברוחב פס של כ 18Gbps . זה "טיפה" יותר ממה שה "ספקים" האלה יכולים לשדר וגם "טיפ-טיפה" יותר ממה אותם חסכנים מקבלים מחיבור שלהם בבית.
כל התכני וידאו ללקוחות מופצים מכווצים, רק ההבדל "הקטן", הוא במת כיווץ שמתבטא כמובן ברוחב פס שהם משודרים. למשל סרט 4K שמופץ על גבי BLXL מגיע עם רוחב פס של בין 60 ל 120 MBPS. ערוצי 4K מהלוויין, כבלים או דרך IPTV משודרים ברוחב פס שבין 40 ל 70 MBPS ובכל התזרימי האלה דרך אינטרנט הם מוזרמים בכ 10MBPS, דבר שהופך את התמונה לעיסה של פיקסלים. גם תכני HD שמופצים ב BLURAY מגיעים ברוחב פס של כ 45MBPS, בלוויין, כבלים וב IPTV, הפ משודרים עם רוחב פס שנע בין 15 ל 25 MBPS ובתזימים המדוברים הם נדחסו עד ל 5MBPS. מיותר לציין איך הם נראים שם. בקשר ל SD, אני כבר לא מדבר אפילו.

oferlaor
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
שם מלא: עפר לאור
נתן תודות: 640 פעמים
קיבל תודות: 4750 פעמים

נושא שלא נקרא #26 

בדקת את VIVI? הם מתחרים של קרטינה

vic1234
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #27 

@sys_admin
אין מה להשוות בין bd לשידורי לווין
מהתקופה שהיה לי לווין בשימוש הביטרייט שלהם בפיק אולי היה מגיע ל 15 לרוב זה בסביבות ה 10 12

הנה צילום מסך של ספק iptv במחיר של 1$ לחודש ו הביטרייט שלהם
ערוץ 1080 עם ביטרייט של כ 15
וeurosport 4k עם כ 25 מגה

feel
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 15 פעמים
קיבל תודות: 13 פעמים

נושא שלא נקרא #28 

https://kino.pub

סדרות וסרטים עם דיבוב ו/או כתוביות . אפשר לבחור סוג דיבוב או קול מקורי באנגלית וכמובן כתוביות ברוסית או אנגלית.

עלות 65₪ לשנה (לא טעות!).

יש אפליקציה ל-apple tv

יש פה כמעט כל הסרטים וסדרות שקיימים באיכות hd ו-4k

יש ערוצי ספורט ובכלל כל מני ערוצים מרוסיה.

מנוי כבר כמה שנים ורואה בכלל באנגלית עם כתוביות באנגלית כי אשתי דוברת אנגלית ולא דוברת רוסית.

הורים שלי על אותו מנוי בבית נפרד רואים ברוסית. ניתן לצפות און ליין או להוריד למחשב אם נכנסים דרך מחשב. יש אפליקציה לאייפון ולאייפד גם. ממש כמו נטפליקס.

https://soap4.me

אותו דבר כמו קינופאב, רק סדרות בלבד . מה שאין בקינופאב ונדיר שאין בקינופאב , אז יש כאן https://soap4.me

יש כאן הכל מהכל - hulu, amc , amazon , netflix ועוד.

39₪ לשנה . אני חוזר - לשנה !

הכל אותו דבר כמו בקינופאב. אני מנוי כבר כמה שנים גם כן. יש ממשק באנגלית ! יש אפליקציה לאפל tv .

תכלס - הגיע זמן לבטל מנוי לנטפליקס…

bariko
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 1449 פעמים
קיבל תודות: 347 פעמים

נושא שלא נקרא #29 

Feel
האם שני האתרים הללו כוללים מספר גדול של ערוצים ברוסית?

מבחינתי לפחות, תכני ה-VOD הם יותר סוג של בונוס :)
החלק המשמעותי יותר, הינם ערוצי הטלוויזיה .
בשירות הIPTV אליו נרשמתי , ישנם כ-200 ערוצים כאלה.
אמנם לא כולם בשפה הרוסית, אך ברובם .

feel
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 15 פעמים
קיבל תודות: 13 פעמים

נושא שלא נקרא #30 

bariko כתב:Feel
האם שני האתרים הללו כוללים מספר גדול של ערוצים ברוסית?

מבחינתי לפחות, תכני ה-VOD הם יותר סוג של בונוס :)
החלק המשמעותי יותר, הינם ערוצי הטלוויזיה .
בשירות הIPTV אליו נרשמתי , ישנם כ-200 ערוצים כאלה.
אמנם לא כולם בשפה הרוסית, אך ברובם .
...
ב-SOAP אין ערוצים.

ב-KINOPUB יש רק ספורט. הם רשמו שלצפיה בערוצים הם ממליצים http://www.ottclub.in/. לא מכיר.

שלח תגובה

חזור אל “סטרימינג טלויזיה מהרשת”