בעיות עם APPLE TV

נטפליקס, אמאזון פריים, דיסני+, יס+ סלקוםTV, פרטנרTV, סטינג טיוי, הוט נקסט+, HBO-max, peacock, paramount plus
shkop (פותח השרשור)
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 12 פעמים
קיבל תודות: 39 פעמים

בעיות עם APPLE TV

נושא שלא נקרא #1 

רכשתי עצמאית APPLE TV דור חמישי 4K והוא מחובר לטלוויזיה SAMSUNG Q60T.
יש לי כמה בעיות שאני לא מצליח להתגבר עליהן: (לא רציתי לפתוח כמה שרשורים, אני מקווה שלפחות לחלקן אמצא מענה בעזרתכם)

1. למסך יש שלט שנראה כך https://images.app.goo.gl/7y5qJsF6WijYzqfR6
להבנתי, מדובר בשלט BLUETOOTH. בטלוויזיה הדלקתי CEC אבל השלט לא שולט על APPLE TV. ניסיתי ב -APPLE להגדיר את השלט אבל בפונקציית הלמידה הוא לא מגיב בכלל לשלט של סמסונג. ניסיתי בטלוויזיה עצמה "הגדר שלט אוניברסלי" מול APPLE TV שמזוהה כמכשיר מחובר אבל גם זה לא מצליח.
אני מחפש שלט אחד שישלוט על הטלוויזיה וה- APPLE TV שהוא לא שלט של APPLE שמאוד לא נוח לי. אם למישהו יש טיפ או רעיון אשמח לשמוע.
2. אני לא מוצא ב- APP STORE את האפלקיציה של סלקום TV. ניסיתי חיפוש בעברית ובאנגלית ובשילוב "סלקום TV" אבל יש אפס תוצאות חיפוש.

אם מישהו יודע, נתקל מאוד אעריך כל עזרה. תודה!

shkop (פותח השרשור)
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 12 פעמים
קיבל תודות: 39 פעמים

Re: בעיות עם APPLE TV

נושא שלא נקרא #2 

טוב, אני מקווה שזה יעזור למישהו. פתרתי את שתי הבעיות -

1. חשבון אפל שלי היה בארה"ב. בגלל שהייתה שם יתרה של 0.67 דולר אי אפשר לשנות מדינה עד לאיפוס היתרה (ואי אפשר לאפס כי אין לי כרטיס אשראי שמחובר לחשבון בנק אמריקאי). פתחתי חשבון על אימייל אחר, הפעם לישראל וגם חיברתי אותו ל ITUNES. מייד אחרי שמחקתי את החשבון הקודם ב- APPLE TV והזנתי את החדש האפליקציה של סלקום TV הופיעה ב APP STORE.
2. את הפתרון מצאתי במקרה ב- פה. הטלוויזיה של סמסונג זיהתה במקורות את APPLE TV. גם כשהסרתי ניסיתי להוסיף מחדש את APPLE דרך הגדרת שלט אוניברסלי בטלוויזיה עם מספר דגם וזה זוהה אבל עדיין לא עבד. הפתרון הוא להסיר בכלל את המקור הזה של APPLE TV. במצב הזה הוא מזוהה כ - UNKNOWN SOURCE (לא ניסיתי לערוך את השם) ומאותו הרגע השלט של סמסונג עובד (כמובן ש -CEC חייב להיות דלוק בהגדרות). גם הטווח שלו הרבה יותר טוב מהשלט של אפל ואפילו שהמכשיר מאחורי הטלוויזיה הכל מגיב מייד.
כמעט הזמנתי שלט של FUNCTION 101 ולמזלי לא הזמנתי אחרי שהבנתי שזה סתם שלט IR שכנראה היה עובד לא טוב בהתחשב שהמכשיר מוסתר מאחורי הטלוויזיה.

בקיצור, אחרי דרך הייסורים הזו הכל עובד ממש טוב ומגיב ממש מהר עם שלט אחד בלבד. אני מרוצה ואפילו אשתי אמרה ש"זה בסדר" שזה המבחן האולטימטיבי.

שלח תגובה

חזור אל “סטרימינג טלויזיה מהרשת”