סלקום TV - תקיעות בשידור ואינטרנט כל 1-3 דקות בממוצע

נטפליקס, אמאזון פריים, דיסני+, יס+ סלקוםTV, פרטנרTV, סטינג טיוי, הוט נקסט+, HBO-max, peacock, paramount plus
liav24 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
שם מלא: ליאב אלגרט
נתן תודות: 4 פעמים
קיבל תודות: 0

סלקום TV - תקיעות בשידור ואינטרנט כל 1-3 דקות בממוצע

נושא שלא נקרא #1 

אהלן.

לפני כשבוע עברנו לסלקום TV טריפל סופר WI-FI בבית קרקע בו היה מורכב הוט לפני כן (ראשל"צ).

השירות עבד בסדר בערך חצי יום מההתקנה, או שפשוט לא שמתי לב, אבל למחרת כל הבעיות החלו כשממש ישבתי לבדוק הכל - הממיר שלהם נתקע כל 1-3 דק' פשוט מאבד תקשורת וגורם לכל סרט / גלישה / משחק רשת להתקע וליפול.
אני משתמש לא מעט בשירותי האינטרנט, אם מדובר בפגישות בזום והתחברות מרחוק ואפילו משחקי מחשב אונליין.

גם כשהסרט חוזר זה פשוט רץ קדימה לזמן הנוכחי ומדלג על מה שקפא (ולרוב זה נתקע לבערך חצי דקה עד דקה), כלומר לא ניתן לצפות בשום דבר בצורה תקינה, עד כדי כך שאני משתמש בטלפון שלי בתור USB Tethering.

כשהממיר עובד לא בזמן של תקיעות הוא עובד תקין ובמהירות גבוהה יחסית ויציבה, מוריד על 70+- מגה כמעט באופן רציף ואז פתאום בזמן הנפילה המהירות יורדת ל- 0, ורק אחרי דקה חוזר חזרה למהירות סבירה, זה פשוט מוציא אותי מדעתי ואני בטוח שמדובר בבעיה של תשתית כיוון שהנפילה היא ישירה ולא האטה.

הגיע טכנאי כבר 3 פעמים שאמר שהוא רואה שהכל תקין (וזה הותקן ביום ראשון שעבר ה 15/8 כן? בפחות משבוע הגיע 3 פעמים), אני מראה לו שהממיר נתקע כל שניה בכל חדר ובכל איזור בבית, "אולי הממיר/המודם לא תקין נחליף", אז החליף, וגם מודם, עבד לחצי שעה, הוא הספיק ללכת. התקיעות נשארו. אני פשוט לא מבין איך מישהו שעובד במקצוע ומתעסק ברשתות לא יודע לתת תשובה ללמה זה נתקע בכל דקה.

** מוסיף שזה קורה גם אם אני מנתק את כל שאר הממירים והצרכני אינטרנט שבבית ומשאיר רק חיבור אלי יחיד, עדיין זה קורה **

עוד מישהו מכיר את הבעיות האלו?
התייאשתי ואני שוקל לנתק חזרה ולחזור להוט.

תודה.

matan417
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 74 פעמים
קיבל תודות: 24 פעמים

Re: סלקום TV - תקיעות בשידור ואינטרנט כל 1-3 דקות בממוצע

נושא שלא נקרא #2 

האם הממיר נתקע רק בשידור חי או גם בVOD? האם הממיר מחובר בכבל רשת? האם אתם מחוברים לסיבים של סלקום?

liav24 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #3 

היי
הממיר נתקע בכל שידור שמצריך אינטרנט, שידורים חיים בעיקר בכל הערוצים, בנטפליקס גם כן קורה או שהאיכות יורדת מלא (בגלל שהוא מוריד קצת יותר כנראה), מחובר גם בכבל רשת ואותה התנהגות כאשר אני מחבר ב WIFI, מחוברים לא לסיבים לגלישה רגילה מהירה במסלול שיש להם עד 200 מגה, אצלנו מתקבל סביבות ה 70 מגה נקי כל הזמן בהורדה והנפילות קורות אחת ל 1-3 דק' בממוצע שפשוט המהירות צונחת לכמעט 0 מגה, ולפעמים מתנתק לגמרי ומראה לי סימן של "NO INTERNET", כולל הודעות כגון:

DNS_PROBE_STARTED

ERR_NAME_NOT_RESOLVED

dmitrys
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 150 פעמים
קיבל תודות: 181 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

אצלי זה קורה 2-3 פעמים ביום, לא כל כמה דקות.
אני עובד רק עם המודם שלהם , בלי הממיר של הטלויזיה.
אני בטריפל רגיל, לא סופר וויפיי. בזמן התקיעה הנורית של האינטרנט בנודם הופכת לאדומה. הבעיה כנאה בנטוויז'ן.
פניתי לשירות והם ניפנפו אותי כי לא מצליחים לשחזר את הבעיה בזמן אמת.

liav24 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #5 

אצלי זה כל כמה דק', לא ניתן בעליל לקבל קו יציב למעל חצי שעה ואני פירגנתי בהגזמה..
אני קורא ברשת ומעוד אנשים שהתקלה הזו מופיעה גם אצלם, אני מחובר בתשתית של בזק.

שלח תגובה

חזור אל “סטרימינג טלויזיה מהרשת”