טעינות אינסופיות בהזרמת סרטי HDR

נטפליקס, אמאזון פריים, דיסני+, יס+ סלקוםTV, פרטנרTV, סטינג טיוי, הוט נקסט+, HBO-max, peacock, paramount plus
stive (פותח השרשור)
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 168 פעמים
קיבל תודות: 16 פעמים

טעינות אינסופיות בהזרמת סרטי HDR

נושא שלא נקרא #1 

קורה לי בפלקס וגם ב emby בסרטי hdr.
לא קורה בסרטים שאינם hdr.
מהירות האינטרנט שלי היא יחסית גבוהה 400/10 מגה.
מחובר קווית בכבל cat 7.
טלוייזה סוני חדשה. מחשב חזק חדש יחסית.
בחיבור ישר דרך כונן לטלויזיה גם ה hdr עובדים חלק.
ביטלתי כתוביות בעקבות אחת האפשרויות שקראתי: The subtitles you're using are in a format that's too difficult for your machine to handle;
עשיתי את זה:
Change your network adapter configuration and disable the Large Send Offload (LSO) in the Device Manager.
לא עזר.
את זה: Turn on the Auto Quality setting to let the Plex adjusts the streaming quality when the internet is bad to avoid buffering
עדיין לא פתר.
אולי זו הסיבה, אבל אם כך זה קצת מדכא:
the Ethernet port on most TVs is only FastEthernet (10/100mbps). In other words, even you direct play the video without transcoding, the Plex will buffer for 4K streams and super high bitrates. 100Mbps port speed is not enough for 4K HDR

אני עובד בפלקס ללא טרנסקודינג.
אני מקבל מדי פעם הודעה על המסך your internet is too slow for those files
יש משהו שאני יכול לעשות?
קראתי שאפליקציה בשם universal media sever אמורה להזרים חלק גם סרטים ב 4 קיי אבל לא הצלחתי לחבר אותה להזרמה בטלויזיה.

ChinggisKhan
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 214 פעמים
קיבל תודות: 541 פעמים

Re: טעינות אינסופיות בהזרמת סרטי HDR

נושא שלא נקרא #2 

תנסה לחבר אלחוטית או עם מתאם רשת USB (עדיף, ככה תקבל סביב ה-270 שזה יותר ממספיק).
הסטרימינג הוא דרך הטלוויזיה או עם סטרימר חיצוני ? בכל מקרה, זמני הטעינה לא אמורים להיות אינסופים אלא יותר לחוות טעינה קצרה-גמגום באמצע הסרט ככה שאני לא בטוח שזו הסיבה העיקרית למה שאתה חווה.

stive (פותח השרשור)
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #3 

תודה.
ניסתי אלחוטית, כי נאמר לי בשעתו שקווית זה 2.4 גיגהרץ ובאלחוטי אני יכול לקבל 5.0.
לא היה הבדל.
הסטרימינג דרך הטלויזיה.
מנסה להתעסק עם כמה שפחות מכשירים בדרך.
מה היתרון שאתה רואה עם מתאם רשת, בהשוואה לחיבור קווי?
בכל אופן ניסתי חיבור האינטרנט דרך מתאם רשת usb.
יש לי שניים כאלו, אף אחד מהם לא עשה חיבור לרשת.
ניסיתי כמספר דרכים.

ChinggisKhan
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 214 פעמים
קיבל תודות: 541 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

ניסתי אלחוטית, כי נאמר לי בשעתו שקווית זה 2.4 גיגהרץ ובאלחוטי אני יכול לקבל 5.0
...
אתה מבלבל פה כמה דברים. אלחוטית יכולה להיות 2.4 או 5. עדיף 2.4 כי היא תקלוט טוב יותר. היתרון בחיבור אלחוטי (WiFi) שתוכל להגיע למהירות גבוהה מ-100 מגה. השאלה היא האם הרשת יציבה מספיק או לא.
מה היתרון שאתה רואה עם מתאם רשת, בהשוואה לחיבור קווי?
...
מתאם רשת מאפשר לך להגיע למהירות גבוהה הרבה יותר, כתלות במהירות העברת הנתונים ב-USB. מניח שתוכל להגיע לכ-250. מן הסתם שהחיבור גם יציב משמעותית מחיבור דרך WiFi.
יש לי שניים כאלו, אף אחד מהם לא עשה חיבור לרשת.
...
1. זה שאתה לא רואה חיווי של חיבור (או אפילו חיווי שאין חיבור) לא אומר שאין חיבור. תנסה לבדוק נטפליקס למשל (כמובן ששאר החיבורי רשת מנוטרלים).
2. יש עניין של דרייברים שקיימים במערכת ההפעלה. צריך לנסות לברר אילו מתאמים קיימים שהדרייברים שלהם כבר מעודכנים במערכת של הטלוויזיה שלך.
מנסה להתעסק עם כמה שפחות מכשירים בדרך.
...
לא ציינת איזה טלוויזיה יש לך (דגם מדוייק). שווה לשאול אנשים עם הדגם הספציפי הזה. לא תמיד יש לטלוויזיות יכולת סטרימינג טובה. לרוב סטרימר קטן וזול יעשה עבודה טובה בהרבה. יכולות להיות גם מגבלות לטלוויזיה שהסטרימר יפתור כמו למשל תמיכה ב-DV, שליפת כתוביות מהקונטיינר וכו'.

stive (פותח השרשור)
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #5 

25/10/2021 11:46  
ChinggisKhan כתב:
אתה מבלבל פה כמה דברים. אלחוטית יכולה להיות 2.4 או 5. עדיף 2.4 כי היא תקלוט טוב יותר. היתרון בחיבור אלחוטי (WiFi) שתוכל להגיע למהירות גבוהה מ-100 מגה. השאלה היא האם הרשת יציבה מספיק או לא.
הייתי מופתע יותר אם היית אומר לי שאני לא מבלבל :)
יודע שזה יכול להיות אחד משניהם והאמת שבסמסונג הקודמת שלי עבד רק 2.4.
מה זה גבוה מ 100 מגה כשהחיבור הקווי שלי בערך400.
אבל גם האלחוטי סביב 200+
הרשת יציבה.

מתאם רשת מאפשר לך להגיע למהירות גבוהה הרבה יותר, כתלות במהירות העברת הנתונים ב-USB. מניח שתוכל להגיע לכ-250. מן הסתם שהחיבור גם יציב משמעותית מחיבור דרך WiFi.
משום מה כל חיובור שניסתי עם שני מתאמי רשת יו אס בי, לא נתן חיבור.

1. זה שאתה לא רואה חיווי של חיבור (או אפילו חיווי שאין חיבור) לא אומר שאין חיבור. תנסה לבדוק נטפליקס למשל (כמובן ששאר החיבורי רשת מנוטרלים).
2. יש עניין של דרייברים שקיימים במערכת ההפעלה. צריך לנסות לברר אילו מתאמים קיימים שהדרייברים שלהם כבר מעודכנים במערכת של הטלוויזיה שלך.
בדקתי נטפליקס במצב של מתאם , גם הודיע שאין חיבור.
כל הדרייבירם מעודכנים.

לא ציינת איזה טלוויזיה יש לך (דגם מדוייק). שווה לשאול אנשים עם הדגם הספציפי הזה. לא תמיד יש לטלוויזיות יכולת סטרימינג טובה. לרוב סטרימר קטן וזול יעשה עבודה טובה בהרבה. יכולות להיות גם מגבלות לטלוויזיה שהסטרימר יפתור כמו למשל תמיכה ב-DV, שליפת כתוביות מהקונטיינר וכו'.
...
הטלוייזה סוני 65a900j
גם לדעתי סטרימר יעשה טוב יותר את העבודה. כרגה מנסה ללא עוד מכשיר בדרך.

stive (פותח השרשור)
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #6 

משהו מוזר, או לא...

באחד הפורומים הציעו לי הגדרות ויי פיי מסוימות במחשב שעושות סינכרון עם הויי פיי בטלויזיה.
לפני כן זה עמד במחשב על דיפלד.
עכשיו כשאני מנגן סרט hdr בטלויזיה בוויי פיי זה עובד חלק.
בחיבור קווי מקרטע.
אז אולי הבעיה נפתרה.
אעקוב עוד.

בינתיים תודה לכל העוזרים.

stive (פותח השרשור)
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #7 

חברים מתנצל אם משגע כבר, אבל מצאתי את הבעיה.
ספק אם זה משהו שיש למישהו נוסף, אבל לטובת מישהו כזה אם בכל זאת.
יש לי ראוטר של הוט, אליו מחובר במה שנקרא ברידג' ראוטר של נטויז'ון לשיחות קו נייח שאני משתמש בו אחת ל...למשלוח פקס, או טלפון חירום כזה .
כמו בהרבה מקרים הגעתי לזה במקרה.

ביטול הברידג' פתר לחלוטין את בעיית ההזרמה, הכל עובד חלק.
עכשיו אשקול סידור קו בייתי אחר.

שלח תגובה

חזור אל “סטרימינג טלויזיה מהרשת”