רובוט חדש לשטיפת רצפות - לא רק ניגוב לח

רובוטים שואבי אבק, שוטפי רצפות וחלונות
shayze
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 169 פעמים
קיבל תודות: 139 פעמים

נושא שלא נקרא #91 

מאשר שהרובוט לא עושה את העבודה. הרבה פעמים נתקע באמצע בלי סיבה ומתחיל לצפצף בלי שום הסבר מה משמעות הצפצוף, זז באלכסונים לא ברורים מפספס איזורים בחדר, לא מתיז מספיק מים, לא כל הכתמים יורדים, באמצע הלילה לפעמים בזמן שהוא בעגינה מתחיל לצפצף בלי סיבה או הסבר, ועוד כהנה וכהנה.
מדובר במוצר לא בשל בכלל, למרות שלדעתי את רוב הבעיות אפשר לפתור בעדכון תוכנה אם יהיה כזה...
עלינו לשמור על איכות הסביבה למען ילדינו. לפעמים פעולות קטנות כל יום עושות שינוי גדול.

The story of stuff
http://www.storyofstuff.com/

גיל37
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 108 פעמים
קיבל תודות: 294 פעמים

נושא שלא נקרא #92 

Iclebo

תוכל בבקשה להתייחס לתגובות האחרונות שפורסמו כאן ?

יש אפשרות לשפר את הביצועים של הרובוט ?

Iclebo (פותח השרשור)
עוסק בתחום
עוסק בתחום
נתן תודות: 21 פעמים

תגובה מאוחרת לחוות דעת LEGEE , ומידע נוסף ( פוסט קצת ארוך)

נושא שלא נקרא #93 

שלום ל גיל37, gildmor, shayze ולכל חברי הפורם.

אני מסכים פחות או יותר כם כל מה שנכתב כאן. זאת למרות שנרשמו כאן חוות דעת הסותרות אחת את השניה.

אשמח לשתף אתכם בקצת מידע.
ניתן לחלק את מירב התלונות שקיבלנו לנושאים הבאים:
  • ניווט (רוב התלונות).
  • אי אחידות בפעולת הרובוט ( אוזכר בחלק ניכר מהשיחות).
  • חוסר שלמות בהורדת כתמים.
החלטתי לפתוח כך את התגובה שלי על מנת שלא אחשד בהיתממות . מדובר בדגם הראשון שיצא, לדעתי אנחנו המדינה הראשונה בעולם שהרובוט נמכר בה. אני מבקש לחלק ל 2 קובוצות את קהל הלקוחות שקנו את הרובוט : חברי פורום והקהל הרחב.
מקרב חברי הפורום , שמהווים כ 10% מהלקוחות שקנו הוחזרו 4-5 רובוטים עקב אי שביעות רצון. מקרב הקהל הרחב לדעתי לא הוחזר רובוט אחד...(מקווה שאני לא טועה בשיוך - היה וכן, איתכם הסליחה ). אני מניח שהסיבה לכך היא ה"טכנולוגיות" של חברי הפורום אל מול הצרכנות " הרגילה" של המשתמש הממוצע.
גם אני חושב שמדובר ברובוט שעדיין לא בשל מספיק. מערכת הנווט שלו עובדת באופן מושלם בתוך חדר ( כל ביצוע אחר מעיד על תקלה ) אך חלשה יותר כשמדובר בדירה שלמה. אני מסכים גם לכך שישנן תקלות שנפתרות רק על ידי כיבוי והפעלה של הרובוט. לגבי כושר הניקוי, התשובה כאן מורכבת יותר. דוגמה למורכבות התשובה ניתן לראות בסרטון המצורף :

המכניקה של הרובוט והרציונל של שיטת הניקוי שלו ברורים. קרי, שיפשוף הרצפה 600 פעמים בדקה עם הרטבות\אי הרטבות של הפד הקדמי ושמירה על הפד האחורי לח אך לא רטוב. תוצאות הניקוי תלויות גם בשימוש נכון של הרובוט. בנוסף, ישנם כתמים עיקשים מידי שגם המכניקה של הרובוט לא תוכל להם. סביר שכתמים אילו יצרכו מאמץ רב גם בניקוי ידני. צברנו ניסיון, יש לנו טיפים מצויינים על מנת שתופק ההנאה המירבית מהרובוט. בקרוב נפרסם.

האם צפויים שיפורים ואיך הם ישפיעו על מי שכבר קנה ?
משיחות לא רישמיות עם הבעלים של הובוט התשובה היא כן. מדובר באפליקציה שתתווסף, שיפור התוכנה, שינוי מכאני קטן וסבון ייעודי שיפזר ריח וישפר את ההתמודדות עם כתמים.
הרובוט נמכר בקצב מצויין ושביעות הרצון ממנו גבוהה יחסית. ועדיין, כל מי שירצה להשתדרג לדגם הבא שייצא יוכל לעשות זאת. הטכניקה תהיה באמצעות תשלום פער המחיר שיהיה בין המחיר ששולם לבין מחירו של הדגם הבא היה ויהיה כזה. לגבי הסבון, חברי הפורום יוכלו לקבל בקבוק חינם כשזה יהיה זמין לרכישה.

שבוע טוב

גיל37
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #94 

תודה על הפוסט

שמח לקרוא שיש גב למוצר והיבואן קשוב לבעיות שהמשתמשים נתקלים עם הרובוט הזה.
באופן אישי, המטלה השנואה עלי ביותר בניקוי הבית היא שטיפת הריצפה (לא יודע למה.. ) ואם תהיה אפשרות לשפר את הרובוט כך שיתמודד גם עם חללים פתוחים גדולים ולא רק עם חדרי מגורים בגודל סטנדרטי זה יהיה פשוט נהדר.

דרך אגב - מה שרואים בסרטון לא ממש נכון. בלי להרטיב את הפד הקדמי, לרובוט קשה לשטוף את הרצפה כי כמות המים שיוצאת קטנה מדי כדי גם להרטיב את הפד וגם את הרצפה עצמה.
אם מרטיבים את הפד, השטיפה מתחילה מייד והפד נשאר רטוב לכל אורך התהליך.
הרובוט לפי מה שאני ראיתי, עובר פעמיים על החדר כך שניגוב הרצפה די יסודי ולא נשארים כתמים על ריצוף חלק (ועל פרקט או ריצוף מחוספס זה עובד אפילו יותר טוב).

shayze
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #95 

@iclebo רק למען הפרוטוקול, ההבטחה הזאת, היא הסיבה היחידה שלא החזרתי את הרובוט חזרה. כרגע יושב אצלי כאבן שאין לה הופכין
עלינו לשמור על איכות הסביבה למען ילדינו. לפעמים פעולות קטנות כל יום עושות שינוי גדול.

The story of stuff

hoorygm
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 64 פעמים
קיבל תודות: 9 פעמים

נושא שלא נקרא #96 

זהו הרובוט השלישי שרכשתי מרונן (יש לי את השואב וגם המנקה חלונות), מסכים לגבי טענות החברים לגבי שיפורים נדרשים ושמח לקרוא את תגובת רונן שהנושא בטיפול
ממתין לתוצאות.

Light
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 50 פעמים
קיבל תודות: 37 פעמים

נושא שלא נקרא #97 

יש איזה עדכון?
Let there be LIGHT!
---------------------------
Store by Promise DS4600 4x2TB / DS720+ 2x4TB

NightKnight
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #98 

שלום לכולם

רכשתי אתמול את הה hobot , זהו הרובוט הראשון שרכשתי אי פעם
הטענתי 5 שעות טעינה ראשונה שעה יותר ממה שכתוב בחוברת
הוצאתי אותו לסיבוב ראשון בדירה , לא הזזתי ולא הרמתי שום דבר, דווקא התרשמתי מיכולת הניווט של הרובוט
אפילו נכנס נתחת לשולחן בין הכיסאות והייתי בטוח שהוא יתקע שם אך הוא מצא את הדרך החוצה .
אצלי יש חתולה בבית , המון פרווה מתגלגת לה על הרצפה וקצת אבנים מארגז החול שלה .
אז כפי שכתבתם לפני , הרובוט לא מצליח להסתדר עם האבנים הקטנות הוא גורר אותם או שזה נדבק לו למטלית.

לא הבנתי אם הרובוט ממפה את הבית או שהוא פשוט יוצא לסיבוב ?
כאשר הרובוט היה בתוך מסדרון ולחצתי על home נראה כאילו אין לו מושג איך לחזור לשם .
הייתי שמח להבין את עיקרון הפעולה , או איך מגדירים לו היכן העמדת טעינה שלו .

הבעייה העיקרית שלי כרגע היא שאני רכשתי רובוט שכתוב באתרים ובחוברת שטווח העבודה שלו הוא 90 דקות
בפועל לא עובר את ה20 דקות גם אחרי שהיה בטעינה כל הלילה .
האם הסוללה אצלי דפוקה או שזה טווח העבודה האמיתי של הרובוט ?

גיל37
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #99 

hoorygm כתב:זהו הרובוט השלישי שרכשתי מרונן (יש לי את השואב וגם המנקה חלונות), מסכים לגבי טענות החברים לגבי שיפורים נדרשים ושמח לקרוא את תגובת רונן שהנושא בטיפול
ממתין לתוצאות.
...
יש תוצאות ?

AssafAmar
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #100 

היי
גם אני עם אותן הבעיות - ניווט גרוע, ניקיון בינוני מינוס, כמעט אין שימוש המיכל מים, לא יודע לחזור לתחנת העגינה, חוזר כמה פעמים על אותו אזור ולא נכנס בכלל לאזור אחר (מטבח וסלון לדוגמא)
שוחחתי עם רונן ושמחתי להיווכח שהוא לא מסתתר ובורח מאחריות. מאמין שגם הוא ציפה להרבה יותר מהמוצר .

נשמח לדעת מתי יהיה שדרוג ומה הוא יכלול כי כרגע זה סתם שוכב מתחת למיטה עם עגמת נפש גדולה

shayze
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #101 

אמורה להיות גרסת תוכנה שמשפרת את בעיות הניווט. לגבי בעיות הטעינה ובעיות נוספות, אני לא יודע.
אני מחכה לרובוט הבא שאמור להגיע מתישהו בתקווה שיעשה את העבודה.

The story of stuff

שלח תגובה

חזור אל “רובוטים ביתיים”