עסקה מהירה של שנמוך רכב

מערכות מולטימדיה, ניווט ורכב כללי.
כללי הפורום
לוחות אלה מוגשים כשירות לחברי האתר. האתר אינו מרוויח מההודעות או המכירות שבו.
האתר משמש תווך בין גולשים באתר שמוכרים לבין גולשים שקונים ואינו אחראי בכל דרך לתוכן או טיב המודעות וההצעות המפורסמות בו ואינו ערב שהסוחרים או המוצרים ליגיטמיים ותקינים. כל ההצעות נמצאות באחריותם הבלעדית של המפרסמים ואנחנו מעודדים את הגולשים לאמת ולוודא שהמוצרים תקינים, שהמחירים הוגנים ושהמוכרים ליגיטמיים.
ronenc (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

עסקה מהירה של שנמוך רכב

נושא שלא נקרא #1 

בגלל צורך דחוף בהקטנת ההוצאות, אנחנו רוצים לשנמך את הרכב שלנו לרכב זול יותר. הרכב שלנו בן שנתיים והוא במצב מעולה, אבל אנחנו עדיין משלמים עליו את ההלוואה שלקחנו ואנחנו חייבים עכשיו להיפטר ממנו. חשבתי שזה יהיה הכי מהיר ופשוט לעשות את המהלך הזה בשיטה של טרייד אין, אבל אני לא יודע אם נהוג לעשות את זה כשרוצים רכב זול יותר ממה שיש לנו. איך זה יעבוד בעצם? אני אבחר רכב זול יותר והם ישלמו לי את ההפרש? ואיך עובד עניין השעבוד לבנק שיש לרכב שלי? גם את זה החברה תסדר בעצמה או שאני צריך לדאוג לזה?
ושאלה נוספת - קראתי בכתבה הזאת https://www.jerusalemnet.co.il/article/55960 ש"במסגרת העסקה, יקבל הלקוח הצעת מחיר עבור הרכב שברצונו למכור... ועבור הרכב אותו הוא רוצה לקנות. הצעות המחיר יתבססו על מחיר המחירון, ויושפעו מגורמים אחרים כמו הקילומטרז', מצב הרכב, מספר הבעלים הקודמים שלו וכד'" - זה אומר שהם יבקשו לקבל ממני פירוט של כל מה שעבר על הרכב? ואם עשיתי תיקונים שאין להם תיעוד בספר רכב, הם יכולים לדעת גם עליהם? ועד כמה המחיר שהם קובעים נתון למו"מ מצידי?

niko
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
שם מלא: איתן
נתן תודות: 653 פעמים
קיבל תודות: 300 פעמים

נושא שלא נקרא #2 

הדיעה שלי, גם אם טרייד אין יקנו ממך את הרכב, כל סכום שחשבת שתחסוך בשנמוך תשכח ממנו....
חברות הטרייד אין יקרעו אותך במחיר שתקבל, נסה למכור לבד.
JVC X5500
Anthem MRX1140
Paradigm Signature S8v2
Arendal 1723 center
Arendal sub2V
A.Technology4200

שלח תגובה

חזור אל “לוח מוצרי רכב”