דיסטילר (מזקק מים) 4 ליטר + 12 יחידות Third Wave Water (פרופיל לאספרסו) **נמכר**

מכונות קפה, מטחנות, קליה ואביזרים
boren (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 221 פעמים
קיבל תודות: 313 פעמים

דיסטילר (מזקק מים) 4 ליטר + 12 יחידות Third Wave Water (פרופיל לאספרסו) **נמכר**

הודעה שלא נקראה #1 

קניתי את הדיסטילר לפני מספר חודשים ב-600 ש"ח ואני מוכר אותו ב-420 ש"ח למי שקונה רק אותו, או ב-490 ש"ח עם פקטה של 12 יחידות מלחים Third Wave Water בפרופיל למכונות אספרסו, מספיק להכנת 12 גלון מים לאספרסו. אפשר להשיג פקטות כאלה בארץ בקפה 51, או לייבא ישירות מאתר היצרן.

למי שלא מכיר, מים מזוקקים או מי אוסמוזה בשילוב עם תערובות מלחים מאפשרים לקבל טעם אופטימלי לאספרסו, ובו בזמן מונעים הצטברות אבנית במכונה. יש גם מתכונים לתערובות DIY ביתיות, ואפילו יש על זה מאמר כאן באתר. אני אגב מתכוון לעבור לרקיחה ביתית (למתכון הזה), אבל זה ייקרה רק אחרי כשאסיים את כל הפקטות שקניתי של Third Wave Water. המתכון משתמש במרכיב בודד ונראה לי פשוט לשימוש באותה מידה כמו TWW, ובעלות אפסית. החומר הדרוש עולה 20 וכמה דולר באמזון ומספיק לכל החיים (או ל-8517 ליטר אם לדייק).

אני מוכר כי עברתי מזיקוק מים לאוסמוזה הפוכה (שקיבלתי כפיצוי מחנות שבה קניתי בר מים תת כיורי). אם לא הייתי מקבל את המערכת אני לא חושב שהייתי עובר מהדיסטילר, כי בסה"כ הייתי מרוצה ממנו מאוד. עוד פרטים על חווית השימוש שלי כאן.

**נמכר**

שלח תגובה

חזור אל “לוח מכונות ומוצרי קפה”